yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (11)
  • medya (3)
  4

  1. trendyol üzerinden aldığım kaş şekillendirme ürünü. İndirimli (görünen) fiyatı 80tl idi. performansını oldukça beğendim, kaşlarımı çok güzel sabitledi ve tüm gün kaşlarım yerinden oynamadı. Ürünün tek eksisi çok ağır parfüm kokması. süreli 6 saatten fazla olmasına rağmen buram buram parfüm kokusu geliyor burnuma. kuaför gibi kokarak gezdim tüm gün. parfüm hassasiyeti olanlar beğenmeyebilir.

  15 ocak 17:19

  2. her influencerın storysinde en az bir kere bahsedilmiş ürün. buram buram reklam kokuyor. ürünü storyde gösterip bir daha kullanmadıklarına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. bu yüzden ürün ne kadar güzel olursa olsun alıpta deneyesim gelmiyor. açıkçası storylerde anlatılan kadar harikalar yarattığını da düşünmüyorum. 

  15 ocak 17:25 15 ocak 17:26

  4

  3. Bir haftadır deneyimlediğim bir ürün sanırım elimde farklı farklı markalara ait 5-6 adet kaş sabitleyicim var hiçbirinden tam performans alamadım, bu kaş jeli/jölesi ise benim inatçı kaşlarımda gayet etkili bir ürün oldu, performansı sabahtan akşama %100 diyemem ama %70-80 bandında hala kaşı sabit tutuyor, şeffaflarda favorim budur artık renkli sabitleyicilerde ise beaulisin kaş sabitleyici rimelidir. bu arada ben kokusunu seviyorum:)

  8 şubat 10:30


  5

  4. Ay ben bunu çok sevdim. Genelde bir şey influencer tayfa tarafından aynı anda gösterilince alasım varsa bile almam ama trendyol yorumları falan da iyi olunca bir deneyeyim dedim. İyi ki demişim. Benefitin şeffaf kaş sabitleyicisini kullanıyorum ve biterse yerine yenisini koyamayacaktım uçuk fiyatından ötürü. Küçücük tüpe o kadar para vermek inanın koyuyor. Sonra bunu gördüm indirimdeyken sipariş verdim. Kocaman bir kavanoz geliyor, içerisinden fırçası da çıkıyor ve azıcık değdirmeniz iki kaşa da yetiyor. Sanırım bir ömür bitiremeyeceğim kadar ürün var içerisinde ve fiyat olarak benefitin 3te biri falan? 

  Şöyle bir durum var benefit'te kaşlar biraz fazla sert oluyor ve dolayısıyla daha uzun süre tutuyor, bu ürün daha yumuşak yapılı ve sertleştirmeden tutuyor ama bildiğin tutuyor yani. Fiyat performans olarak bakarsam zaten jowe kazanır ama verdiği etki olarak da sanırım jowe'yi daha çok seviyorum. 

  Tek eksi yönü kavanoz çok büyük olduğundan seyahatlerde makyaj çantasında çok yer kaplayacaktır. Aman zaten covid var bir yere gittiğim yok diyorsanız ve ihtiyacınız varsa alın gitsin derim.

  19 şubat 01:49

  4

  5. 2 haftadır kullandığım artık yorumlayabileceğim kaş ürünü. Kaş jelim bitmişken bu tarz bir ürüne yönelmek istedim, bu sıralar her meşhur makeup artist bu jölemsi-macunumsu kaş şekillerindiriciden kullanıyorlar ve o müthiş "bushy brows" denilen dağınık ama yukarı taranmış görüntüyü gayet güzel elde edebiliyorlar bu ürünlerle.

  İlk olarak hairmakeupayse pnkre adında bir ürün çıkardı, sonra serhat şen jowe'yi tanıttı benzer bir ürün, şimdi de müberya sağlam s'glam adıyla çıkarmış. Bana kalırsa 3ü de aynı firmanın ürettiği farklı ambalajlanmış ürünler. s'glam ile jowe nin ambalajı birebir aynı. Hepsi aynıdır diye düşündüğüm için en uygun fiyatlısını aldım haliyle; s'glam 119 tl, pnkre 99 tl, jowe 89 tl. Geçenlerdeki trendyol indirimiyle 83 liraya aldım ben.

  Ürünün 50 ml büyükçe bir ambalaj ile geliyor, açıkçası çok kaliteli bir hissiyatı yok. Yanında bir kaş fırçası ile geliyor. Yapısı yoğunlaştırılmış saç jölesi gibi, kokusu da öyle. Koku hassasiyeti olanlar hoşlanmayabilir. İçeriğinde vitamin biotin vs falan var deniliyor ama fasa fiso. Trendyolda da protein, keratin yazıyor. Ig hesaplarında badem yağı yazıyor, ama kutuda hiç biri yazmıyor. Yani bu konuda firma pek güven vermiyor.

  Performansına gelince 8/10 diyebilirim. Kaşları 5-6 saat verdiğiniz şekilde tutuyor, yağlı bir cildiniz varsa kaşlarınızın şekli biraz daha çabuk bozulacaktır. Uygulama ile ilgili minik bir ipucu da, ürünü asla 2 kat uygulamayın, alttaki katla beraber beyaz beyaz dökülüyor kaştan. Fırçaya azıcık alıp kontrollü şekilde uygulayın, fazla gelirse kendi fırçası ile değil de varsa temiz bir fırçayla alın fazlalığı, kendi fırçasıyla taramaya çalıştıkça sakızlaşıyor. Kaşımda Fazla tuttuğum bir günün akşamı kaşlarımda 1-2 tel fazla dökülme oldu. Çok sorun etmedim çünkü benefit kaş jeli bile dökülmeye sebep olmuştu bende.

  İçeriği ve ürünü çok gözüm tutmasa da vaadini yerine getiriyor diyebilirim. Biterse tekrar alır mıyım bilemiyorum, çok zor biter. 2 kişi alıp paylaşsanız bile en az 1 yıl gider. Ürün veganmış bu arada.

  3 mart 15:08

  4

  6. 2 hafta önce trendyol indiriminden 70tlye aldığım kaş jeli(gizlinot: jölesi?)

  kokusu bildiğimiz saç jöleleriyle aynı ama kıvamı onlardan daha katı akışkan değil.

  öncelikle benim kaşlarım hafif gür sayılabilecek kalın telli ve dağınıklar. saçlarım ve kirpiklerim gibi kaşlarımda dümdüz ve asla şekil almıyor. ve ben kaşlarımı en çok yukarı taranmış ve sabitlenmiş günümüzün modası olan fluffy brows tarzında beğeniyorum ama maalesef benim kaşlarımda uygun fiyatlı hiçbir ürün bu etkiyi göstermediği için ve sevgili influencerlarımızın hepsi bizi her gün bu ürüne maruz bıraktıkları için influence edilip aldım. (gizlinot: çok nadir reklam yapan şeyda erdoğan bile bu ürünü videosunda kullanıp bahsedince biraz daha güven verdi bana)

  ama gerçekten bahsettikleri kadar varmış dediğim bir ürün oldu. ben çok memnun kaldım benim kaşlarımda bile fluffy etkisini yarattı ve o şekilde tuttu. (gizlinot: asla 24-48 saat değil ama 6 saate yakın tuttu.)

  ben hafif uyguladığım için asla beyazlık bırakmadı ama pudra fondöten üzerine uygularsanız bırakabilir. ayrıca fırçayı her kullanımda yıkamazsanız üzerinde kuruyan jelde sonraki kullanımda ufak beyazlıklar bırakabilir.

  beni tek düşündüren kısım ürünün içeriği çünkü asla vadettiği gibi kaşları badem yağıyla besleyen bir ürün değil ve maalesef içeriği pek temiz değil. fakat 2 haftada kaşlarımda bir dökülme sezmedim (gizlinot: ama daha uzun vadede ne olur bilemem. )

  bu arada ürün devasa ve her kullanımda minik minik aldığım için beni 2 yıldan fazla götürür. (gizlinot: arkadaşlarınızla alıp 4 kişi bölüşseniz bile sizi 1 yıla yakın götürebilecek bir ürün.)

  özetle ben ürünü çokkk sevdim eğer kaşlarımda bir dökülme yapmaz ve yapısı durdukça bozulmazsa indirimlerde değerlendireceğim bir ürün olacak gibi kendileri.

  ilgili medya:
  2
  24 nisan 19:22 24 nisan 19:28

  1

  7. Yağlı cildimde yarım saat bile kaşlarımı sabit tutamamış jeldir. Yorumlara guvenerek aldım ama pişman oldum. Kavanozu da ömürlük bir ürün 10 senede anca biter. 

  12 mayıs 14:27


  5

  8. Sonuna kadar övgüleri hak eden bir ürünmüş gerçekten, sabitlediğiniz şekilde kalıyor gün boyu, ve bu kadar sabitleyici bir ürün olmasına rağmen sertleştirmesi minumum. Çok az alıp sıyırarak kullandım, beyaz kalıntı bırakmadı. Elim kolum rahat durmadığı için ben kaşlarımı elliyorum genelde ama silgi gibi soyulma yapmadı. Biteceğini sanmam ama kaybolursa yenisini alırım mutlaka. Umarım kaşlarımı da dökmez. Uzun süreli kullanım sonrası böyle bir sıkıntı yaşarsam editlerim.

  26 mayıs 12:08 26 mayıs 12:09

  9. bütün influencerlar tanıtmaya başladığı için güven vermeyen ürün. reklamdan ibaretmiş gibi geliyor ve sadece story için kullanıyorlarmış gibi çünkü her markanın kaş sabitleyicisini tanıtp "woww" demekten başka bir iş yapmıyorlar ve sonrasında makyaj masalarında bile görünmüyor. yüksek ihtimalle sabun gibi bir şey.

  27 mayıs 11:38

  4

  10. Trendyol indirimi (gizlinot: Kupon)ile 25₺ edindiğim kaş şekillendirici. Oldukça büyük bir ürün. Fırçası ile birlikte geliyor fakat fırçası oldukça adi bir ürün. Sabitlemesi güzel. Her seferinde fırçayı yıkarsanız kaşlarınızda beyaz kalıntılar kalmaz. İlk anda şekil vermeye dikkat etmek gerekiyor yoksa üst üste taradığımızda da beyazlık kalıyor. Kaşta ağırlık yapıyor. Beni en rahatsız eden şey kokusu oldu. Gerçekten berbat bir kokusu var. 25₺ den fazla olduğu zaman kesinlikle almazdım. Bence ederi cidden de 25₺.

  Edit: nasıl 25₺ etti inanmayanlar olmuş. Görseli medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  1 haziran 11:09 1 haziran 11:56