yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (3)

  1. Tanım: şarkıcı/ besteci.

  Açık söyliyim; kaan tangöze' yle ilişkisi olduğu haberini Görene kadar kendisini hiç dinlememiştim. Yani adını ve ne iş yaptığını biliyordum ama o kadar. Biraz önce " bir bakalım, nasıl müzik yapıyormuş " deyip açtım youtube' u, dinlemeye koyuldum.

  Yalan yok, kötü anlamda önyargılı bir şekilde dinlemeye başladım ama sesi, tarzı, sadeliği, şarkılarının düzenlemesi hoşuma gitti.

  Ama... ama işte. Kimseyi yargılamayı sevmem ben. İnsanız, robot değiliz. Hepimiz hatalar yapıyoruz. Bugün " vay adiii nasıl evli bi adamla birlikte olursun!! ", " şerefsiz adam! Nasıl karını aldatırsın!" Ya da " gurursuz kadın! Adam herkesin gözü önünde sevgilisiyle öpüşürken yakalanmış ya sen nasıl bu adamı affedebilirsin!" Diye tepkiler verip yarın aynı şeyleri yapmak durumunda kalabiliriz.

  Keşke böyle bir haberle değil de başka bir şekilde ilk kez dinleme şansı yakalasaydım diyebiliyorum sadece. O kadar.

  3 aralık 2015 14:16

  2. yalan dünyanın 87.bölümünde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

  5 aralık 2015 02:43

  3. Ay resmen eve dusen kivilcim -pardon- yildirim!

  5 aralık 2015 13:02


  4. Adını ilk kez aldatma mevzularıyla duydum. Sanatçı kişiliği demek ki o kadar iyi değilmiş. Ne diyelim bunu tartışmak bana düşmez haliyle ama bazıları var ki kaan için işte o bir rockstar aldatır, normaldir vs diye düşünüyor da bunun rockstarlıkla bir alakası yok. Bi dave mustaine bir james hetfield'in ailesine bakın öyleyse. İnsan olmak lazım önce.

  5 aralık 2015 15:24

  5. Gündeme geldiği konu herkesin malumu ama beni bundan bağımsız olarak kendini "kıvılcım tangöze" olarak tanıtabilmesi düşündürdü.

  Sen evli bir erkekle ilişki yaşa, bir grup insan "aşk evlilik kurumundan üstündür, kıvılcım çok cesur kızdır, yaptığının arkasındadır" diye seni savunsun ama senin hayattaki gayen işinle, başarınla, hadi şimdi burada ağzımı bozmayayım "aşkınla" değil "bayan tangöze" olarak varolmak olsun.

  Ne meraklıymış "beyinin" soyadını almaya, kendisi de müzisyen olduğu halde, kıvılcım ural olarak tanınmak varken başkasının ardına sığınmaya.

  5 aralık 2015 16:41

  6. istediğin kadar rockn rolla ol gene de kıvılcım tangöze yazarsın adfasga

  yazık

  5 aralık 2015 16:48

  7. kendi fotoğrafının altına kıvılcım tangöze yazmasının sebebinin - çok mu safım bilmiyorum ama- kendisinin de o an kendini kaan tangöze'ye benzetmesi olabileceğini düşünüyorum. hani yaparız ya öyle benzer bir şey/hareket gördüğümüzde adımız/benzeyen kişinin adı + benzetilen kişinin soyadı kombinasyonunu. onun gibi.

  bunun dışında, tanım: kötü kalpli olduğunu düşündüğüm, utandığım bir hemcinsim.

  6 aralık 2015 02:01


  8. hepimiz dedik ki seçkin piriler'in kendine saygısı olmalıydı,böyle 'inadına' görüntüler vermemeliydi.ama bu kadının fotoğrafının altına kıvılcım tangöze yazdığını gördükten sonra iyi yapmıs lan iyi ki boşanmamış dedim.boşanma seçkin reyiz

  6 aralık 2015 04:27

  9. gözleri lensli bunun.

  7 aralık 2015 18:09

  10. len kaç gündür sosyal medyada ismi yankılanıyor merak ettim hz google'a sordum kimdir necidir diye bazı fotoğraflarında acayip bir şekilde kaan tangöze'ye benzerliğini bir ben mi yakaladım, bilmiyorum. hayır yani kaan tangöze çıksa uzun zamandır kayıp kardeşim olur kendisi dese ve eklese o fotoğrafın açısından dolayı yanlış anlaşılma var aslında öpüşmüyorduk sıkı sıkı sarılmıştık kardeşçe dese ben şahsen itiraz etmem.

  tanım yapalım : ortaya çıktığı olay şahsım açısından hiçbir zaman kabul görmeyeceği için isterse dünyanın en kaliteli müziğini yapıyor diye lanse edilsin merak edip de şarkılarının introsunu bile dinlemeyeceğim şarkıcı kişisi .

  yuva yıkanın yuvası olmaz tatlı qıss !!!!1111!!111!!!!!

  aydınlanma editi : bir bakayım kimler neler yazmış hakkında dedim benim gibi benzetenler varmış hatta kendisi bile benzetmişki bir fotoğrafını (gbkz: kıvılcım tangöze) olarak taglemiş. iki tane aferimim var birincisi kendime gündemden bu kadar uzak kaldığım için ikinci aferimim kıvılcım hanıma : demek ki cool rockçı da olsak bebeğim hayalimiz hep beyaz gelinlik haa sen altına converse giyersin tabii ki.

  7 aralık 2015 19:43 7 aralık 2015 19:48