yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (3)

  1. 2005'te başlayıp hala devam etmekte olan abd yapımı korku/fantastik konulu dizi. başrolde iki kardeş (gizlinot: sam & dean winchester) ve diziye 4. sezonda dahil olan başmelek (gizlinot: castiel) var. dizi iki kardeşin avcılığa başlayıp (gizlinot: saving people, hunting things, the family business) yaratık, iblis gibi bilimum varlıkları öldürmelerini konu alıyor. şuan 11. sezonu yayınlanıyor. gözünüze uzun gelebilir ama ilk altı sezonu şaheser niteliğinde, sonradan tempoyu biraz kaybetse de öyle bağlanmış oluyorsunuz ki bırakamıyorsunuz.

  (yazar: venus justbutterfly trap) uktesiydi.

  25 kasım 2015 21:52

  2. en sevdiğim dizilerden biridir.sam beni ara ara baysa da deanciğim insanı kopartır,gerçi 6. sezondan sonra bi olgunlaştı büyüdü.her sezon bir ana konu olur,ara ara bu ana konudan bahseder.ana konudan kastım ana problemleri.bir de bölümlerde hayalet-yaratık avlarlar genelde tek bölümde hallederler.izleyip diziye alıştıktan bir süre sonra bölümün gidişatından ne olacağını anlarsınız.9 sezon,bölümler de 45 er dakika falan başlayalım mı çok uzun yeaa derseniz kesinlikle başlayın derim.carry on wayward son der,girdimi bitiririm.

  26 kasım 2015 00:17

  3. zamanında yeni bölümü çıksın artık diye dualar eder, ağaçlara çaputlar bağlar, tütsüler yakardım şimdi son sezonu izlemiyorum izleyemiyorum ya çok üzülüyorum böyle olamamalıydı. hafif de bi suçluluk duygusu hissediyorum ama artık çok baydı be konular tekrara girdi dean ile sam 394747389 kez cehennemden döndü yeter bence artık bıraksınlar karanlık dünyayı ele geçirsin onlar da gelsin birer bira ısmarlayayım ben onlara bunca yılın hatrına.

  11 aralık 2015 21:51


  4. Hala mı devam ediyor? Çok büyük fanıydım hiç bir bölümü kaçırmazdım, taki meleklerin birer birer Yeryüzüne düştüğü sahneye kadar. iyice saçmaladılar, bariz konu bulamıyorlar deyip bıraktım, zaten bitmiştir diye düşünüyordum açıkçası.

  12 aralık 2015 01:19

  5. Ay yether artık dedirten dizi.İlk 6 sezon çok tadında ve güzeldi;en güzel sezonlardı bunlar.8'e kadar gene 6 sezon hatrına izlenebilirdi ama 8den sonrası felaket.Özellikle bu melek&şeytan muhabbeti çok abartıldı ve beni inanılmaz sıktı.Spoiler vermek istemiyorum ancak buradan sonrası biraz içebilir.Kevini öldürdüler,castielin güçleri bitti özünü çaldılar yok abadonu öldürmek için Kabil'in hançeri en son Dean şeytandı ama Sam'in hatrına insana dönüyordu falan filan.Güzelim diziyi çoluk çocuğun eline düşürdüler.Dean'ın bir havası bir şekli vardı;ama hala Sam bebesiyle uğraşıp Impalasıyla şeytan kovalıyor.Diziye ilk başladığım zamanda günde 10'ar bölüm izliyordum hatta bağımlılık yapmıştı ve bir günde 2 sezon bitirmiştim.En sevdiğim kısmı sezon finallerinde kansas çalmalarıydı;insanı otomatik olarak 'yaaa bu sezonuda bitirdim' havasına sokuyordu.

  12 aralık 2015 01:29

  6. hala izlediğim dizi, 5.sezondan sonra düşüşe geçtiklerini kabul etmekle beraber bir milyon sezon dahi uzasa izleyeceğim dizidir. Favori karakterlerimi sayınca bütün castı saymış oluyorum nerdeyse. Castiel ve Crowley nin kalbimde özel yeri var, sam mıymıntısının da sesinin kısılmasını, -eğer varsa öyle bir şey- mimik felci geçirmesini istiyorum, gerçi halihazırda geçirmiş de olabilir hiç beceremiyor çünkü

  26 ocak 2016 01:14

  7. jensen ackles hatrına izlediğim dizi.

  12.sezon yolda bu arada.

  10 temmuz 2016 23:53 10 temmuz 2016 23:54


  8. 12. sezon 12.bölüm ile eskiler tadında bir iş çıkarmışlar.

  --spoiler--

  colt, yellow eyed demon, prince of hell, lucifer (mark pellegrino tek gerçek lucifer sensin) derken nasıl bittiğini dahi anlamadım. bölümün en itici karakteri marry, güzelim colt u english men of lettersa nasıl verirsin ya. bu çocuklar 2 sezon koştular o silahın peşinde sırf senin intikamını alabilmek için. john öldü bu uğurda. arkadan iş çevirip o ukala heriflere silahı vermene vallahi çok bozuldum. zaten döndüğünden beri dean bebişimi de üzüyorsun. 13. sezonda görüşmemek üzere lütfen, bu böyle olmaz.

  edit : imla

  21 şubat 2017 11:31 21 şubat 2017 12:56

  9. allahıımm sonundaa geldi gönlümün efendisi!

  13.sezon başlamış süslüler benden mutlusu yok şu an :d:d

  16 ekim 2017 01:18

  10. bu dizi seneler seneler önce daha 3. sezondayken tnt'de yayınlanıyordu. hatta lostta yayınlanıyordu o kanalda. her neyse öyle başladım izlemeye daha sonra internetten izledim. 5. sezonda bıraktım çok sıktı beni nedense.

  castiel'ı genelde herkes seviyordu ama ben nefret ediyordum. dean ve sam yeterli castiel'e hiç gerek yoktu :d bir daha başlar mıyım başlamam heralde bir kere bırakınca bir daha aynı olmuyor.

  31 ekim 2017 20:24 31 ekim 2017 20:25