yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (12)

  1. favori moda ikonum, duayenim.

  onu moda konusunda favorim kılan en büyük özelliği, tam bir "eskici" olması. kadın koskoca muhteşem britanya'nın düşesi olmuş, 4 ay önce giydiği kıyafeti 2 aydır giydiği bir çanta ve ayakkabı ile kombinleyip yepyeni bir görüntüyle insanların karşısına çıkabiliyor. "zevkli giyinmek = pahalı giyinmek" gibi bir formül olmadığının farkında; pahalı bir elbiseyi sıradan insanların ulaşabileceği bir fiyatta satılan takı setiyle uyumlayabiliyor. bir giydiğini bir daha giymeyen ve sürekli daha fazla tüketmeyi mesaj olarak veren sıradan "selebriti"lerin aksine, az çabayla çok şık olmayı başarabiliyor daima.

  alçakgönüllü duruşu, içten gülümsemesi ve zarifliği onu çoğu soylu kraliyet mensubundan daha soylu kılıyor gözümde. bir insanın soylu kanından gelmeden de asalet taşıyabileceğinin en güzel örneği.

  11 ocak 2014 03:28

  2. bir ara kıyafetinden dolayı hostes sanmıştım. uçaktan ineken kırmızı kıyafeti kırmızı şapka.

  6 mayıs 2014 00:08

  3. gerçekten zarafet deyince aklıma gelen kadınlardan. ama kendisi hakkında süslülerin atladığı bir nokta var bu hanım zevkli değildir. internette düşes olmadan önceki kıyafet tarzı da mevcut ve felaketten hallice. sanırım hanımlarımız bu kadının kendi kendine kıyafet seçtiğine inanıyor. hatta dolabındaki benim kendimi satsam alamayacağım kıyafetlerini ikinci kez giydiği için eskici diyor. verin bana o kadar parayı 40 kabileyi doyururum afrika'da gerçekçi olalım.

  6 mayıs 2014 12:22


  4. çok gariptir annem anlatırdı lady dianın düğününü izlemişler. bize anlatırlardı şimdi biz de bu hanımcağızın düğününü çocuklarımıza mı anlatacağız diye ister istemez düşünüyorum. nasıl bir düğün ki dünya canlı yayınlıyor. başıma bir şey gelmeyecekse prensi survivor tanere benzettiğim çok olmuştur. belki yeni kralı çocuklarımız görür. kraliçenin ölmeye pek niyeti yok. kate pek istediğini giyinemiyor gibi bir hali var. allah yardımcısı olsun. bana göre bir hayat değil. hep gözönünde. istediğin zaman dışarı çıkamaz. peşinde medya ordusu. ünlü olmak da zor ha.

  6 mayıs 2014 14:51

  5. kateden daha güzel olan ve daha güzel giyinen ilerlemiş yaşına rağmen favorim ürdün kraliçesi rania. bence harika. ne varsa bu doğuda var. güzellik deyince ortadoğu kadınları geliyor aklıma. gözleri bile yeter.

  6 mayıs 2014 18:52 6 mayıs 2014 18:54

  6. Günlük tarzı benim tarzımla aynı olan, 30 yaşına gelince onun gibi giyineceğim, attığı adımı takip ettiğim ikonum,çok güzel kadın. Aynı zamanda da çok zarif. Erkek olsam bu kadına hayran olurdum.

  23 haziran 2015 02:14

  7. nedensizce sevdiğim kadın. evlenmeden önceki tarzı çok güzeldi. sade ama şıktı. ancak şimdilerde kraliçe elizabeth'den hallice giyiniyor. yalnız takdir ettiğim bir husus var bir davette giydiğini tekrar tekrar giyebiliyor ve tören kıyafetleri hiç de pahalı değil. hatta marka bile değil.

  ve bu kadın düşes. kendisi bana ve sanırım bir çok kişiye prenses diana'yı hatırlatıyor. o nedenle kendisini fazla fazla seviyorum.

  buradaki görünüşünü çok beğenmiştim (link: http://www.suslusozluk.net/g/kate-middleton/12497 siyah kadife elbisesiyle)

  normal bir kız olarak doğup prens william ile üniversitede tanışıp ingiltere prensesi olmuştur. (link: http://www.suslusozluk.net/g/kate-middleton/12496 üniversite halleri) prens ve ben filmi onların aşk hikayesinden esinlenerek çekilmiştir. geçenlerde prens william ve henry ile james bond spectre galasına katılmışlardı. açıkçası şaşırmıştım halka inme falan tamam da film galasına katılmaları çok hoşuma gitti.

  kızları charlotte diana çok tatlı (link: https://twitter.com/KensingtonRoyal/status/670946753584209920 prenses charlotte diana) ancak ben oğulları prens george'ın hayranı oldum. minicik çocuk resmen her şeyi biliyormuş, birazdan tahta çıkıp ülkeyi yönetecekmiş edası taşıyor. tamam asilzade de bu kadarı da fazla. resmen kral olacağım diye bağırıyor (link: http://www.suslusozluk.net/g/kate-middleton/12495 prens george)

  2 aralık 2015 01:22 2 aralık 2015 01:26


  8. sünnet annesi abiyeleri giyiyor arkadaşlar.yaşına hiç uygun değil.ben anlayamadım gerçekten.zaten kendi zevki değil koskoca düşes birisi giydiriyor orasını anladık.tamamıyla demode,demode demeyelim de hadi zamansız diyelim, kraliyet ailesini temsil ediyor sonuçta.tip olarak geleneksel düşünen kadınlara uygun bir imaj. ben asalet diye babaanne topuzu yapıp dolaşmayı komik buluyorum.kate yapınca olur belki, benim için örnek alınacak bir stil değil.

  zarif ve romantik giyinmek isteyenler olivia palermo'yu takip edebilir bence.zamana daha uygun bir örnek en azından.

  25 nisan 2016 12:25

  9. zerafetin ete kemiğe bürünmüş hali. harika ötesi bir güzelliği yok bu yüzden halk tarafından benimsendi ve seviliyor. Tarzını çok beğeniyorum. kraliyet ailesi üyesi bir düşes olarak ağırlığını belli eden kıyafetler giyiyor. kendi keyfine göre giyinmiyor, bir kural veriyorlar şöyle giyinmen lazım diye o da giyiniyor. yırtık skinny jean askılı tshirtle dolaşacak hali yok.

  25 nisan 2016 12:52 26 nisan 2016 00:55

  10. 10 yili aşkın aynı çizmeleri giyen bir düşes. Demekki kraliçe olmakla alakası yok bu işlerin

  Vala takdir ettim. (link: http://m.milliyet.com.tr/kate-middleton-12-yildir-ayni-magazin-2228721/ haber icin )

  25 nisan 2016 13:09