yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (5)
  • medya (0)

  1. Bu bir tarot yorumcusu. Youtube kanalı var aynı adla. Bu hanımefendinin adına burada bir başlık olması gerektiğini düşündüm çünkü DEHŞET GÜZEL TAROT BAKIYOR. Kişisel bakım henüz yapmıyor diye biliyorum yani kişisel baktırmadım. Kendim de tarotla ilgilendiğim için youtubeda tarot kanallarını takip ederim. Bir gün tesadüf eseri kanalına denk geldim. Ben ömrümde böyle birşey görmedim yahu, deste seçtirmeli açılım yapıyor yani atıyorum belli bir soru için 3 deste oluşturmuş, size videodan deste seçtiriyor ve seçtiğiniz destenin yorumunu dinliyorsunuz. Yani bir nevi genel, kolektif açılım ama nasıl bu kadar nokta atışı gidebilir? Nasıl bu kadar her dediği tutar şaşkınlıklar içerisindeyim. Her ihtimali söylüyor senaryolar 10/10 tutarlılıkta. Deste de ne varsa onu söylüyor sırf mutlu olun diye yalan sıkmıyor. Tüm videolarını izledim hiçbiri şaşmadı hepsi nokta atışı gitti. Arkadaşlarıma önerdim şimdi bir kız grubu olarak her hafta video atmasını dört gözle bekliyoruz. Hızla yükselen çok başarılı bir kanal. Şu an için gözümde youtube tarot camiasının en iyisi kendisi. Başarılarının devamını diliyorum, kişisel açılımlara başladığında baktırmayı düşünüyorum. Ve burayı okursa keşke tarot yorumcuları içinde pratik trickler, yararlandığı metot veya kaynaklar gibi öğretici bir video serisi falan hazırlasa çok güzel olur diyor entryi bitiriyorum. 

  11 mayıs 2020 04:38

  2. Üstteki süslünün yazdıklarına aynen katılıyorum. Şans eseri youtube anasayfama düşünce ulan nolcak bi deniym eğlencesine diye açıp izledim. O an beni çeken bir kartı seçtim ve dinledim. Ciddi anlamda şok oldum. Sırf eğlencesine acmisken bu denli her şeyi bilmesi aşırı şaşırttı. E tabi merakla diğer videolarını hatta hepsini izledim :d kadın baya iyi ya nasıl oluyor bilmiyorum ama her dediği birebir tutuyor. İsin farklı tarafı burç açılımı yaptigi videoda da bir yerden para geleceğini söyledi. Tum gün evdeyim imkan yok öyle bir şey olmasına. Dediği gibi birkaç gün sonra hiç beklemedigim bir yerden para geldi. Korktum cidden bu denli bilmesine. Genel açılım yapiyor fakat gerçekten baya iyi. Düzenli takip etmeye başladım artık.

  11 mayıs 2020 08:35

  3. Yaklaşık bir ay önce evde boş boş oturduğum sıralar radarıma takılmıştı. Fal olaylarına pek inanmam ama rastgele açtığım ilk videosunda hayatıma dair spesifik bir detayı duymak beni epey şaşırttı ve twitter’dan da takibe aldım. Bugün youtube gelirlerini mama bağışı için kullanacağını paylaşması çok hoşuma gitti, ben de başlığı tazeyken buraya yazmak istedim.

  14 mayıs 2020 18:13


  4. ilk defa burada karşılaştım kendisinin ismiyle.

  Tarot bakan ve spiritüalizmle kafa göz ilgilenen (yıllardır) biri olduğum için kanalına uğrayacağım heyecanla bekliyorum sonucu.

  *Edit; Arkadaşlar bende tutmadı.. 3 video izledim ve 3'ü de tutmadı. Tuttuğu gibi çok aksi yanıtlar geldi karşılık olarak. Tabii bunlar kollektif açılım, herkeste tutması zor. Ama arada bakıyorum böyle Türkiye'deki kanallara yine tutuyordu. Benim şansım bu kanalda yaver gitmedi. Geçmiş yaşam kartları olayı da benim için biraz doğru gelmedi. (zaten eğlencesine demiş) Geçmiş yaşamda kim olduğumuzu kartlarla değil ancak sürekli yapılan tutarlı meditasyonlarla deneyimleyebiliriz diye düşünüyorum. Bu konuda da uyuşmadığımız için...

  Dediğim gibi herkes zaten beğenmek zorunda değil.

  Birçok kişiye yarar sağlıyor ve gelirini sokak hayvanlarına bağışlıyormuş. Daha nasıl güzel olabilir ?

  Ben genelde nadir bulunan destelere sahip insanları ve yabancı kanallara kayıyorum birazcık. Bir deneyin eğer çıkıyorsa sizin için siz devam edin bebiş süslüler.

  28 ekim 2020 03:43 29 ekim 2020 18:58

  5. Bir arkadaşım önerdi bana bu kanalı öylesine izledim ve şok oldum. Bende hep tuttu. Tespitleri, söyledikleri hep doğru çıkıyor. Arada seçtiğimin dışında bir destesini de dinliyorum, alakası yok benimle. Bilmiyorum enerjim mi tuttu ne oldu ama seviyorum bu kanalı. Eğer aramızda tarot açılımı baktırmış süslüler varsa bana mesaj atabilir mi? 

  20 kasım 2020 17:57