yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  1. Ukte sahibi. (yazar: simgehanimlar)

  Diolivos markasindan mis gibi sabunlarini cilt rengini aciyor diye almistim. Her cesidini almistim. Ama cilt rengini falan acmadi. ;) yalniz severek kullandim. Cildimi yumusacik yapti. Alerjik cildime iyi geldi. Başka ne faydasi var bilmiyorum ama bu markayi tavsiye ederim.

  26 ekim 2016 21:13

  2. ben keçi sütlü sabunu bir ilke gibi kullanıyorum, İstanbul'a geldiğimden beri kullanıyorum ki 4 yıl oldu. Taksim, tünel'de homespa adlı bir sabuncu var. Sahibi bir Türk'le evlenip ülkemize teşrif eden bir kimyager, sabunları kendisi yapıyor. Ben oradan alıyorum sabunumu ve çok memnunum. Tüm vücudum için kullanıyorum ve kullanmadığım duş geçmiyor neredeyse. Cildimi yumuşatıyor ve ben beyaz tenli de olsam cildimin tonuna bir yardımı olduğunu hissediyorum, açıyor mu koruyor mu emin değilim. Kokusuna da bayılıyorum. Ben büyük olanından alıyorum hep ve 3 ay yetiyor .

  27 ekim 2016 03:17 ed.25 kasım 2016 22:37

  3. ben bu sabunu vüdudumda sedefler olduğu için kullanıyorum. sanırım onlara iyi geliyor ama ben de cilt rengini açma gibi bir etkisine rastlamadım. demin genital bölge kararması başlığında gördüm de bunun için kullanıp memnun kalındığını okudum ama ben öyle bir faydasını görmedim. bakalım bundan sonra koltuk altı ve genital bölgeye çok daha yoğun uygulayacağım bi değişme olacak mı. olursa haber ederim.

  21 kasım 2016 12:47


  4. Duş jellerinden sıkıldığım bir dönem ne varsa eskilerde vardır diyerek doğal sabuna dönüş yaptım. Biraz tesadüfi bir sekilde keçi sütü sabunu karşıma cıkınca deneyelim oldum. Sırtımda olusan sivilceleri yok etti. Cildimi yumuşacık yaptı. Kremlenme ihtiyacına bile gerek kalmadı diyebilirim. Temizlik hissi ise cabası. Simdi bitince yves rocherin organik vanilyalı sabununu aldım ama sevemedim. Sanırım yoluma keçi sütü sabunuyla devam edicem.

  6 ağustos 2017 10:27 6 ağustos 2017 10:32

  5. Cildi sıkılaştırdığı, siyah nokta oluşumu ve sivilce oluşumunu engellediği yazdığı için aktardan aldığım sabun.

  gel gelelim ki sabunun hiç bir numarası yok. Sivilcelerime ve siyah noktalara etkisi olmadı. Bir de yanlışlıkla gözünüze kacirirsaniz çok yakar.

  7 temmuz 2018 01:07

  6. Aşk yaşıyoruz. Bir mucizesini görmedim ama kurutan bir sabun da değil. Daha az kimyasala maruz kalmanın mutluluğunu yaşatıyor. Hacışakir kadar standart kokmuyor ama temiz, iddialı olmayan bir koku bırakıyor. Dolivos marka aldım ben de. Diğerlerinde böyle mi bilemiyorum. 10₺ Migros’tan. sanırım azıcık çok azıcık beyazlatıyor ama o benim bronzluğumun solmasıyla da ilgili olabilir. Bu bitince eşek sütü de deniyeceğim. Onu da ayrıca yazmak niyetindeyim.

  21 temmuz 2018 00:20

  7. uzun süredir duş jeli kullanmayı bırakmış, beyaz sabun kullanmaya başlamıştım. ama halihazırda kuru olan vücudumu beyaz sabun gıcır gıcır temizleyince, ne kadar duş sonrası nemlendirse de cildim kuruluktan kaşınmaya başladı. ben de marketten zeytinyağlı sabun almayı planlarken keçi sütü sabunu gördüm. (gizlinot: reçeli de çok güzeldir çünkü:() denemek için aldım ve yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. beyaz sabun kadar kurutmuyor, temizliyor da. şimdi girdileri görünce internetten faydalarına baktım; siyah noktaları temizlediğini, gözenekleri sıkılaştırdığını ve cilt hastalıklarına iyi geldiğinden bahsediyor. ben hiçbirini gözlemleyemedim kendimde maalesef ki, bana ekstra bir fayda sağladığını düşünmüyorum.(gizlinot: cilt rengimi de açmadı..)

  21 temmuz 2018 20:34


  8. gratis'ten yüz için olanını aldım markası bee beauty. o kadar güzel bir kokusu var ki sırf kokusu için bile kullanabilirim. cildim yağlı, 2 günde bir maske gibi yüzüme sürüp 5 dk civarı bekletip yıkıyorum. yatmadan önce yapıyorum bu işlemi. cildimi kurutmadan, germeden gıcır gıcır temizliyor. üzerine de yine bee beauty'nin güzelleştirici uyku maskesini sürüp yatıyorum ve pamuk gibi bir ciltle uyanıyorum. cildi yağlı olanlara tavsiye edebilirim. yalnız siyah noktalara ve gözeneklere herhangi bir etkisini göremedim, onu da belirteyim.

  17 eylül 2018 09:29

  9. Mis gibi kokan sabun. Ne zaman görsem alırım.

  17 eylül 2018 09:31

  10. Bee beauty markalı olanından kullanıyorum. T bölgem çok yağlı olduğu için sabah akşam yüzümü yıkıyorum ve yüz temizleme jellerimin sürekli bitmesi beni bitirmişti. Yaklaşık 1 seneden fazla süredir yüz temizleme jeli kullanmıyorum. Sabah akşam yüzümü bu sabunla yıkıyorum. Etkisi güzel. Zaten kuru olan bölgeleri daha fazla kurutmuyor. Kokusu zaten çok tatlı. İndirim zamanında 3 lira gibi bir fiyata alıyorum. 1 sabun 1 yıla yakın yetiyor.

  17 eylül 2018 11:06