yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. bitki özlerinden elde edilmiş saf yağlar ve damıtılmış bitkilerin iksirlerini içeren onarıcı bir gece bakım kremi. paraben ve mineral yağ içermiyor. kokusuz diye yazıyor ambalajında ama çok hafif lavanta kokusu alıyorum ben bu kremde. şişkinliğe ve morluklara iyi geleceğini, kırışıklıkları önleyeceğini, sabah dinlemiş ve bakımlı gözlerle uyanacağınızı söylüyor.

  çabuk emiliyor. yapış yapış olmuyor. sürdükten sonra göz çevreniz kadifeleşmiş gibi geliyor. orta derecede bir nemlendirmesi var. göz çevrem kuru olmadığı için bana yeterli geliyor. morluklara etkisini bilemiyorum, morluğum yok çünkü. sabahları gerçekten canlı gözlerle uyanıyorsunuz. yeni kırışıklıkların oluşmasını engelliyor. ama var olan kırışıklıklar için mucizevi bir etkisi yok.

  27 aralık 2014 14:15

  3

  2. özellikle çiçek, çimen, ot vs bitkilere alerjiniz varsa kullanırken dikkatli olmanız gereken göz kremi. akasya, sümbül, lavanta vs gibi çiçeklere alerjim olduğu halde kullandım ve bekleneceği üzere gözlerimde ciddi bir kaşıntı yarattı. içeriğini bildiğim halde risk almamın sebebi ise hakkındaki olumlu yorumlardı. (gizlinot: yaşlanıyorum paniği insana akılsızca seçimler yaptırabiliyor ) (gizlinot: artık daha bilinçliyim)

  halen kızkardeşim kullanıyor. yüz serumu gibi aydınlık veriyor fakat göz altı morlukları ve ince çizgiler konusunda sonuç beklenmemesi gerekir.

  morluk ve çizgiler konusunda bugüne kadar kullandıklarım arasında işe yarayan tek göz kreminin de formülünü değiştirdiler, arayışlarım devam ediyor. fakat göz kreminden mucize beklememeyi öğrendim.

  15 kasım 2015 23:42 15 kasım 2015 23:53

  3. İçinde lavanta yağı olduğu için hafif bir lavanta kokusu hissediliyor sürerken. Lavanta allerjik bir yağ herkese uygun değil. Kuru göz çevresi için nemlendirmesi yeterli değil. Çok da tavsiye etmem bitsin diye bekliyorum.

  11 aralık 2015 22:48

  4. 2 hafta önce Armada Kiehls den 95 liraya satın alıp o gün bugündür gece yatmadan düzenli olarak kullandığım göz çevresi kremi. Morluk ve şişlikleri bertaraf etmekle birlikte kırışıklık başlangıcı için de savaşmayı vadediyor.

  Armada Kiehls de mavi gözlü bayan satış danışmanının ürünlerin içeriği ile ilgili sorduğum soruların hiçbirine cevap verememiş olması tam bir hayal kırıklığı. Ne bileyim karşımda sorularıma aktif şekilde cevap verebilecek birini bekliyorum hep. Sonuçta ne kadar ilgi alanıma girse de ben kullanıcıyım. Ama onun işi bu.

  Sonuç olarak da henüz bir numarasını göremediğim bir krem diye kapatayım mevzuyu. Umarım ilerleyen günlerde bu durum değişir. Övgülerle dolu bir edit geçerim.

  14 aralık 2015 19:37

  5. Verdiğiniz parayı kesinlikle hak etmiyor. Çizgilerim yeterince ince, gözaltı morluklarımda ciddi düzeyde olmamasına rağmen, görünümlerinde hiçbir azalma ve değişiklik olmadı. Garip bir şekilde şikayetlerimin belirginleştiğini bile söyleyebilirim. Göz çevrenizi nemlenmiş hissediyorsunuz ama bu nemlenme hissini ben hindistan cevizi yağı veya susam yağı ile de elde edebiliyorum. Hatta hindistan cevizi yağı bu kreme göre göz çevremi aydınlatıyor diyebilirim.

  14 aralık 2015 22:31 18 haziran 2017 20:56

  6. göz çevresini iyileştiren, uygulanması kolay, yapısı ipeksi olan çok etkili bir krem. Çok tavsiye ederim. Ürünü almadan önce sample rica etmeniz içinizi rahatlatabilir fiyat bakımından biraz pahalı kaçabilir. aynı zamanda gece serumunu da beraberinde kullanmanızı tavsiye ederim.

  24 aralık 2015 22:08 ed.2 mart 2016 20:27

  7. Yaklaşık iki aydır her gece ve bazen makyajımın altına sürdüğüm gözaltı kremi. Gözaltı morluklarını ve kırışıkların görünümünü hafifletmeyi vaadediyor. Bence bu iki özelliğini de yerine getiriyor. Bu kremden önce dermatoluğumun önerdiği ISIS pharma light eyes kremini bir yıl boyunca kullandım. Tek bir faydasını bile görmedim. Bitsin diye göz kapaklarıma ve gözaltlarıma boca ediyordum nerdeyse. Bereketli bir üründü arada kullandığım başka kremlerle birlikte bşr yılda anca bitti. Ancak bu ürüne geçmemle birlikte gözaltlarım resmen toparlandı. Evet kalıtsal morluklarım var yüzde yüz bir iyileşme beklemiyorum, ama sabah uyandığımda dinlenmiş gözaltlarını görmek çok güzel. Ayrıca geceleri önce bu kremi ardından Kiehls'in creamy eye treatment with avocado'sunu kullanıyorum. Müthiş nemlendiriyor ve belki de çok güzel nemlendirdiği için kırışıklarım hafifliyor.

  28 aralık 2015 02:33

  8. Göz altı morluklarına iyi gelecek olan, içinde paraben olmayan ve yalnızca gece kullanılan bir göz altı kremi aradığım için geçen hafta bu ürünü almayı uygun gördüm. İlk izlenimlerim:

  -Küçücük bir tüpte.

  -6 ay raf ömrü var. Ama tahminime göre 4 ay içinde her akşam sürerek bir tüp rahat biter.

  -Güzel nemlendiriyor ve ciltte vıcık vıcık bir his bırakmıyor.

  -Yalnızca gece yatmadan önce sürülmesi gerekiyor. Gündüz zaten göz altı kremi sürmüyorum.

  -Fiyatı 95 TL. Göz altı kremleri piyasa araştırmama göre, göz altı kremleri fiyatları uçmuş gitmiş. Ürün için ucuz denemez ama Watsons, Gratis markaları haricindeki markalardan göz altı kremi alacaksanız genel fiyat seviyesinin gene de altında kalıyor bu ürün.

  24 ocak 2016 23:59

  9. Zamanında 95 lirayken aldığım simdi 109 lira olduğunu öğrendiğim göz kremi.bence şişkinliği pek de azaltmiyor, morlukları belki yarım ton azaltıyor kırışıklıklar için etkili olacak kadar kullanmadım ama pek ümitli değilim.nemlendirmesi yeterli değil ve cildimin hassas olduğu dönemlerde gozaltlarimi resmen yaktı.yıkamak zorunda kaldım.o zaman verdiğim paraya acimistim şimdiki fiyatını hiç de hakettiğini sanmıyorum.

  Amma da kotuledim ama azıcık nemlendiriyor oda iki saatte geçiyor:((

  6 mart 2016 04:55

  10. bir süre satın alıp almamakta kararsız kalıp sonrasında denemeye karar verdiğim göz kremi. ben de 95 tl olduğu dönemde satın almıştım, ben aldıktan çok kısa bir süre sonra zam yapılmış.

  genel olarak bir göz kreminden mucizevi etkiler beklemiyorum. bu kremi tercih etme sebeplerim de içeriğinde paraben, parfüm, mineral yağ bulunmaması ve sabah daha canlı ve dinlenmiş gözlerle uyanmayı vaat etmesiydi. genel olarak bu yönleriyle sevdim. sabah uyandığımda göz altlarına verdiği aydınlık etki güzel. nemlendirmesi de yeterli geldi bana, göz altlarım çok kuru değil. çabuk emiliyor, yağlı bir yapısı yok. lavanta kokusunu sevmem normalde ama kremin çok ağır kokusu yok zaten ilk sürüldüğü anda duyuluyor sadece.

  morluk problemim olmadığı için morluklara etkisi konusunda bir fikrim yok. yalnız kathleen lights bir videosunda bu kremden epey memnun kaldığını, morluklarının renginde farkedilir şekilde açılma olduğunu söylemişti. (link: http://https://m.youtube.com/watch?v=QUJru-yn4jY .)

  edit: (gizlinot: ekleme )9-10 ay kadar kullandıktan sonra bu krem hakkında iyice fikrim oluştu, nemlendirmesi bence vaatlerine göre yetersiz. göz altlarında kuruluk yaşayanları tatmin edeceğini düşünmüyorum. göz altında aydınlık etkisi ilk kullandığım zamanlarda daha fazlaydı sanki şu an öyle bir etki de göremiyorum. yakın zamanda yeniden zamlandı ve piyasa fiyatını kesinlikle hakettiğini düşünmüyorum. elimdeki henüz bitmedi ama bittiğinde tekrar satın almam.

  9 mart 2016 22:57 18 aralık 2016 00:19