yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (19)
  • medya (1)

  1. 1 ayı aşkın süredir haftada 2 kez kullanıyorum, bence kokusu çok rahatsız edici, parfüm parfüm kokuyor. :( cildi çok kurutuyor, sadece siyah noktaların olduğu bölgelere uygulamakta fayda var ama ben maalesef bu üründen sonra siyah noktalarımda pek azalma görmedim, tekrar almayı düşünmüyorum.

  Edit: BİM’in siyah nokta bandından önce uygulayınca bandın etkisini çok artırıyor.

  3 nisan 2018 20:26 ed.31 aralık 2018 10:15

  3

  2. Bu maskeyi lorealin peeling jelinden çok memnun kaldığım için almıştım ikisi birlikte daha faydalı olur diye ama ne yazık ki jelden aldığım sonucu maskeden alamadım, haftada iki kere uyguluyorum, cildimi çok güzel nemlendiriyor ve sağlıklı bir ışıltı katıyor ancak siyah noktalar üzerinde bir etkisini gözlemleyemedim, kokusu çok hoş beni rahatsız etmedi ama kokulu ürünlerden kaçınıyorsanız rahatsız edebilir, suyla çok kolay temizleniyor, bu kil maskesi serisinde en etkili olanı detoks kil maskesi sanırım bu bitince onunla devam edeceğim.

  28 mayıs 2018 22:53

  3. loreal'in siyah nokta karşıtı mavi maskesi. cosdna içeriğine (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_30d9322051.html buradan) bakabilirsiniz. içerik bana fena değil gibi geldi.

  içerisinde, serideki diğer maskeler gibi 3 farklı kil mevcut ve ayrıca yosun özü de içeriyor. çok ağırlık hissi vermiyor ve diğer kil maskeleri gibi ekstra bir kurutma da gözlemlemedim. siyah noktaları gayet de güzel temizledi. uzun aralıklarla kullanmama rağmen maske kavanozda kurumadı, tabi bu durum içerisinde çok faydalı olmayan kimyasallardan da kaynaklanabilir.

  6 haziran 2018 15:11 6 haziran 2018 15:11

  4. Ben de 1 saat once yuzume uyguladim guzelce. Derinlerdeki siyah noktalari cikarmiyor malesef.

  Banyodan sonra yuzumun sorunlu yerlerine aloe vera bitkisinin jelini dolastirdim. Sonra yikadim bu maskeyi uyguladim bunu da yikadim. Siyah noktalari sıktım çıkan cikiyor ama derindekiler asla. Sonra tonik uyguladim. Biraz bekledim yuzumu suyla yikadim ve nemlendiricimi sürdüm.

  Bayadır boyle bakim yapmiyordum yazin burnumun cevresindeki ve kaslarimin arasindaki siyah noktalar logaritmik olarak artmıştı iyi oldu ama onemli olan icten beslemek. Saglikli beslenmek ve bol su icmek.

  3 ekim 2018 20:31

  5. Ürünü düzenli kullanmadım. 5 6 kere kullandım hatta. Siyah noktaları tam anlamıyla yok etmese de anlık olarak görünümlerini azaltıyor, cildi güzel arındırıyor pamuk gibi yapıyor. Belki düzenli kullanımda gerçekten azaltıyordur. Kokusu bayağı bir rahatsız edici. Alakası yok ama ilk girdi ile dördüncü girdi neden aynı süslüler, hesap açmak bu kadar mı kolay oldu? Kişisel özellikler farklı işaretlenmiş iki profilde anlayamadım.

  3 ekim 2018 21:23 3 ekim 2018 21:25

  6. Loreal saf kil maskelerinden en memnun kaldığım diyebilirim. Özellikle duştayken buharlı ortamda yüzünüze sürüp beklettiğiniz zaman duştan çıktığınızda yüzünüzün o ipek gibi oluşunu farkedeceksiniz. Kuru ciltli olanlara detoks kömür maskesini tavsiye edebilirim. Özellikle gün içerisinde bir yere gidecekseniz mükemmel derecede makyaj öncesi yüzünüzü hazırlamış olacaksınız.

  3 ekim 2018 23:51

  4

  7. verdiği arındırma hissini sevdiğim, biraz yoğun parfümlü bir yüz maskesi.

  yalnız bu maskenin siyah noktalarıma bir etkisini gözlemleyemedim. sırf bu sebeple almayı düşünüyorsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. benim maske yapınca gıcır gıcır, temizlenmiş bir cilt beklentim var ve sadece bunu karşılıyor. :d

  bunun dışında ambalajının sağlamlığını ve minik beyaz koruyucu plastiğini sevdim çünkü kavanozda olduğu için kuruyan çok maskem oldu. aylardır sahip olmama rağmen böyle bir durum yaşamadım bu maskede.

  4 ekim 2018 02:10 4 ekim 2018 02:10

  8. Haftada 2-3 defa uyguluyorum cildime gayet güzel sivilce çıkmasını önledi bende. Ama siyah noktalar için pek bir etkisini göremedim. Biterse alırmıyım bilmiyorum şimdilik. Cildi yıkadıktan sonra verdiği yumuşaklık hissi çok güzel. Kısaca olmazsa olmaz dediğim bir ürün değil. 

  4 ekim 2018 18:03

  9. kıvam olarak güzel bir kil maskesi. fakat o kadar parfümlü ki belki kille birleşince bu kadar yoğun oluyordur, bilmiyorum ama feci tıkadı beni. sitah noktalarda hiçbir etkisini göremedim.

  4 ekim 2018 19:47

  10. Siyah noktalar üzerinde hiçbir işe yaramayan, sadece uygulandıktan sonra yüze anlık yumuşaklık veren maske. Ayrıca buram buram erkek parfümü kokuyor. Bence asla değmez paranıza yazık.

  4 ekim 2018 20:28