yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (149)
  • oylar (80)
  • medya (6)
  5

  1. l'oreal markasının yakın zamanda ülkemize gelen maske serisinin en popüler olan versiyonu. içerisinde 3 saf kil + kömür olduğu yazıyor. arındırıcı versiyonunda olduğu gibi bu maskede de yoğun bir parfüm kokusu (gizlinot: erkek parfümü gibi kokuyor) var ama bence rahatsız edici değil. arındırıcı maskeye kıyasla daha güçlü bir maske ama ikisinin de kıvamı aynı incelikte, kolay sürülüp kolay kuruyor, benim karma cildimde herhangi bir tahrişe sebep olmadı (gizlinot: sadece t bölgeme uyguluyorum) gratiste güncel fiyatı 36.90 tl ama indirimde 18.50 tlye satın alınabilir.

  22 şubat 2017 14:58

  5

  2. Bugün ilk defa kullandım. T bölgem oldukça gözenekli yanaklarım normal cilt tipi. Tüm yüzüme uygulayıp 10 dk bekledim kururken çok gerildi. Ama yıkaması çok kolay ve yıkayınca o kuruluk hissi kalmadı. Kesinlikle gözenekleri gözle görülür şekilde temizliyor. Bolca sürülmediği takdirde 10'dan fazla maske çıkar. İndirim döneminde stoklanması gereken ürünlerden.

  6 mart 2017 18:34

  4

  3. Bence kuru cilt için pek uygun değil.benim burun ve alın bölgemde işe yararken yanaklarımda aşırı gerilme hissettim bol bol nemlendirdim maskeden sonra.en çok yağlı ciltli olanlar fayda görür diyebilirim.

  6 mart 2017 21:18


  4. pazar günü ilk defa kullandığım içerisinde üç çeşit kil ve kömür olan maske. ilginç bir şekilde benim kuru cildimde ekstra gerilme ve kuruluk hissine sebep olmadı. sonrasında bolca nemlendirdim tabii ki ama daha önce kullandığım maskeler gibi aşırı kuruluk yapmadığından şimdilik iyi anlaşıyoruz :)

  7 mart 2017 09:19

  5. Kadınlar günü indirimine yakın bu maskeye göz dikmiş 3 çeşidi olan maskeden detoks olanın daha çok beğenildiğini görünce indirimde rafta kalan 2 tane maskeden hemen birini aldım.

  Neden bunu aldım dersem?kırmızı olanı pek içime sinmedi.bir süslümüzde memnun kalmamıştı yüzme domates sürülmüş gibi demişti güvenemedim.okaliptus'te cildimde hassasiyete neden olacağını düşündüğümden alamadım.Geriye kaldı detoks olanı...

  Temiz yüzüme ecotools fondöten fırçası ile uyguladım.Kokusu rahatsız etmedi.Abartılı kullanılmadığında 10 kullanımdan fazla idare eder.

  10 dk içinde maskenin baya bir kısmı kurumuştu.Burnumdaki gözenekler çok mu geniş bilmiyorum resmen kocaman benek benek oldular.gözeneklerin olduğu kısım daha geç kurudu! Kurudukça cildim gerildi.

  Maskeyi temizlerken bazı maskeler gibi zorluk yaşamadım.Kolayca arındırdım.Karma-hassas cildi olan biri için maske sonrası yüzümde yanma,ekstra sivilcelenme gibi bir sorun yaşamadım.Cildim daha berrak oldu.

  Şunu belirteyim glam glow'un supermud'ını da kullandım.glam glow daha baharatlı ve içindeki granüller daha sertti.Bir de benim glamglow'um çok çabuk kurumuş resmen hevesim kursağımdan kalmıştı.

  Bu maskenin indirimli fiyatı yanlış hatırlamıyırsam 18,90'dı.

  Yani youtuberlar gibi söyleyeceğim ama fiyat-performans açısından beni oldukça tatmin etti.

  alınacaklar listeme eklendi bile;)

  7 mart 2017 10:06

  6. kadınlar günü indirimini görünce zıplayıp aldığım ilk ürün oldu. sürdüğünüz an cildinizdeki hissiyat bildiğimiz aktarlardaki kil maskesinden hallice, tek farkı onun gibi pütürlü tanecikler içermemesi. ben macun kıvamındaki bu maskeyi fırçayla uygulayıp 10 dakika kadar bekledim. karmadan yağlıya olan cildimden bu maskeyi çıkarınca herhangi bir kuruluk hissetmedim. arındırma için güzel bir maske ama 18 liralık üründen detoks adına mükemmel bir performans beklemek de ne kadar doğru bilemedim.

  7 mart 2017 16:19

  7. İndirimden 18 küsür tl'ye eve kozmetikten aldım ve bugün deneme fırsatım oldu.cilt tipim karma ama kış aylarında kuruya kaçıyor bazen.kil maskelerinde en büyük korkum yanaklarımı kızartması ürünü denerken korkarak sürdüm yüzüme ve sonuç harika. Yüzümü kızartmadan yumuşacık yaptı. Maske kururken gözeneklerimi öyle bir ortaya çıkardı ki kendimden korktum :d hemencecik kurudu ve çıkarırken hiç zorlanmadım.kolay temizlendi.ürünün üzerinde 10 kullanımlık diyor fakat idareli kullanarak 15 kere felan kullanırım ben bunu.umarım uzun süreli kullanımda sivilceye vs. Neden olmazsa hep alacağım bir ürün olacak.indirim dönemlerinde tabi,yoksa indirimsiz pahalı bana göre. Maskenin tek kötü yanı feci erkek parfümü kokuyor.yüzümde bekletirken midem bulandı resmen.odayı buram buram erkek parfümü kokusu aldı. (gizlinot: Swhh) yüzümü yıkadıktan sonra bile(gizlinot: 2 saat kadar) kokusu hala burnuma geliyordu. Ama bu durum benim için bir sorun değil :)

  7 mart 2017 22:38


  8. 23 Nisanda cosmeticadan sipariş vermiştim. aktarda satılan tekli mecitefendi marka kil maskesini kullanıyordum. Bi de bunu deneyeyim dedim. Biraz önce ilk kez denedim. Kokusu rahatsız edici değil. Macun kıvamında. Sürdükten 5 dakika sonra hafiften yanma hissettim ama hemen geçti. Özellikle burun bölgemdeki gözenekler ortaya çıkınca biraz şaşırmadım değil. Yıkadıktan sonra aşırı bir kuruluk hissi yaratmadı. Gözeneklerimin kesinlikle güzel temizlendiğini gördüm. Ben şimdilik memnun kaldım. Hafta bir kez uyguluyorum kil maskelerini. Bunu da aynı şekilde kullanacağım. Umarım uzun süre kullanımda olumsuz bir durumla karşılaşmam.

  3 mayıs 2017 22:27

  9. Gratis indiriminden 20 tl ye almıştım. En çok beğenileni detox olduğu için onu aldım. 3 kere kullandım sadece burun bölgeme. Siyah noktalara ve yağlanmaya bayağı etki ediyor. İndirimde stoklanmalı

  3 mayıs 2017 22:34

  10. Bugün rosssmann anneler günü indiriminden 18 küsür liraya edindiğim cilde detoks etkisi verip canlandırmayı vaad eden kil maskesi.

  Yoğun bir parfüm kokusu aldığımı belirteyim hemen. Alerjik ciltlerde sıkıntı yaratabilir gibi geldi. Kıvamı ne çok katı ne çok sıvı. Sürülebilir güzel bir yapısı var.

  5 dakika sonra deneyip ilk izlenimlerimi bu girdiye aktaracağım. (Cildim kurudan karmaya dönük, sivilce problemim yok, alerjik ve hassas Değil)

  Hemen anlatıyorum,

  Öncelikle sürümü çok rahat, kuruması da çok kolay. Zaten sürerken bile kurumaya başlıyor. Sıradan kil maskesinden farkı bu noktada daha homojen ve ince bir uygulama sağlayabilmek. Bu açıdan beğendim.

  Başta dediğim gibi ciddi bir parfüm kokusu var. Ben diyeyim erkek parfümü siz diyin araba kokusu ajsjsjd Öyle arada kalmış bir koku yani. Yine de beni çok rahatsız etmedi. Yüzümde 15 dakika beklettim. Sürerken gri olan maske 10 dakika sonra maviye dönmüştü. Bu arada bir gözenek çıkarıyor, ben saç kenarımda gözeneğim olduğunu bugün öğrendim ajdjsjd Uygulamadan önce ufak bir buharla gözenek açma işlemi de yaptım ben. Maske kururken her kil maskesinde olduğu gibi geriliyorsunuz, bu süreçte kaşıntı yanma gibi şeyler yaşamadım. İyice kuruduktan sonra da ılık suyla tüm yüzümü ıslatıp yavaş hareketlerle yüzümden arındırdım. Yıkaması son derece kolay oldu. Yüzümü kuruladığımda hiçbir gerginlik hissi yaşamadım. Kuru olan yanaklarıma da uygulamıştım ama hiçbir sıkıntı yaratmadı. Gözeneklerimi biraz incelediğimde gerçekten gözle görülür bir temizleme yaptığını söyleyebilirim. Ayrıca cildimi gerçekten yumuşacık yaptı. Devamında nemlendirerek cildimi destekledim.

  Sonuca gelirsek, benim şu an için memnun kaldığım bir ürün. 1-2 gün içinde sivilcelenme, kaşınma gibi şeylere imza atmazsa indirimde denk geldikçe alıp kullanabilirim. Tahminimce 10-15 kullanım gider. Haftada 2 kez yapmayı düşünüyorum. Normalde aktardan alıp yaptığım kil maskeleri bende ciddi gerilme ve sivilcelenme yapıyor, gerilme yaşamadım, umarım sivilce sorunum da olmaz :)

  Aklımda şimdi garnier'in yeni çıkan kağıt maskeleri var denk gelirsem onları da deneyeceğim :)

  11 mayıs 2017 20:45 11 mayıs 2017 21:57