sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (35)
 • oylar (20)
 • medya (2)

1. Geçen günlerde benim de uktemdi. İndirimde 11 lira civarında satın aldım, bende siyah olanı var. Açıkcası yüzümden vaov dedirtecek bir etkisi olmadı ama gözeneklerimi az buçuk temizlediğini söyleyebilirim. Ambalajda sabah akşam kullanın yazıyor, ben de buna göre kullandım. Açıkcası şu sıralar aktif sivilcelerim vardı, bu yüzden yeni ürün kullanırken onun yapıp yapmadığını anlayamamaktan endişe duyarak bu ürünü kullandım ancak korkulan olmadı, sivilcelerimi yaymadı ya da yeni bir sivilce oluşumuna neden olmadı şu anlık, uzun vadede ne değişir bilemiyorum. Yaparsa editleyeceğim.

Ukte sahibi(yazar: numnum )

21 şubat 2017 20:59 22 şubat 2017 12:41

2. dün ilk defa kullandığım peeling. içindeki tanecikler küçük ve çok seyrek. performans açısından çok başarılı bulamadım. ama asıl sorun dünden beri çenemde ve yanaklarımda çıkan minik sivilceler bunun sebebi bu ürün mü henüz çözemedim eğer öyleyse büyük hayal kırıklığına uğrayacağım. hoş bir kokusu var ama ben en çok rengine tav oldum.

23 nisan 2017 14:38

3. Gözenek temizlemesi orta-iyi arası ama bir ferahlık ve arınmışlık hissi veriyor.

12 haziran 2017 23:23

4. Ürünü üzerinde yazdığı gibi sabah akşam değil de duş esnasında kullanıyorum.Ben de çok bi etkisini anlamadım bitince bi daha alacağımı zannetmiyorum.

15 haziran 2017 23:37

5. Evet sanırım yeteri kadar kullandığım için yorum yapabilirim.Ben bu peeling jelini başlarda sevmedim pek etkisini anlayamadığım için fakat şu yaz günlerinde bana çok yardımı oldu.Makyajımı misel suyla kabaca sildikten sonra üstüne bunu kullanıyorum yüzüm yumuşacık ve mat oluyor hem de peelingle bakım yapmış oluyorum.Sabah akşam diyor fakat ben makyajımı çıkarmak için uygulayıp üstüne ekstra başka bi şey kullanmıyorum.Normal zamanda da bioderma sebium jeli kullanıyorum.Güzel bi ikili oldular.

20 haziran 2017 19:40

6. kullanım şekli ıslak cilde sabah akşam masaj yaparak uygulama yapmak olan loreal'in yeşil ambalajlı saf kil peeling jeli. diğer sürülüp bekletilen, kuruyan ve cildi geren kil maskelerinin aksine, bu kurumuyor, masaj yaparak uygulamanız ve durulamanız yetiyor. cildi de hiçbir şekilde germiyor.

bir süredir kullanıyorum. sivilce oluşumunu veya siyah nokta çıkmasını engellemedi açıkçası. cildi geren maskeler kadar kimyasal bir etki yarattığını da düşünmüyorum. sadece masajla kullanımda ciltte yarattığı yumuşaklık dışında pek bir etkisini göremedim. bittiği zaman tekrar alacağımı sanmıyorum çünkü işlevini yerine getiren bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

11 temmuz 2017 01:06 11 temmuz 2017 01:08

5

7. Seyahat sırasında alıp bir kaç kez kullanıp kenara koymuştum. Çünkü mevcut kullandığım ürünler bitmemişti. Şimdi düzenli kullanmaya başladım ve ben bu ürünü çok sevdim. Zaten kile karşı bir zaafım var çünkü biliyorum ki hangi cilt türü olursa olsun kil cilde faydalı ve kil tek başına bile kullanıldığında cilde yeterli bakımı yapabilecek kapasitede. Kil gözenek temizler , cildin sebum dengesini düzenler fln fln. İçine peeling girince daha da hoş olmuş. Daha önce Garnier 3 ü bir arada olanı kullanıyordum ve hiç şikayetim yoktu. Ama ben aynı şeyi kullanmaktan sıkılan yeni şeyler denemeyi seven bir tip olduğumdan değiştirmiştim. Loreal de bence gayet başarılı. Düzenli kullanımda evet gözeneklerim temizlendi ve özellikle burun bölgem yumuşacık tertemiz oldu. Tabi karma bir cildim var. Yanaklarım çok kuru olduğundan suyun kireci beni yeterince geriyor. Rengi ayrı güzel zaten. Sanırım bundan sonra ki temel ürünlerimden biri olacak. Detox olanını da merak ediyorum onu da deneyeceğim.

15 kasım 2017 02:02

4

8. siyah noktalarım ve geniş gözeneklerime açtığım savaşta son gratis indiriminde aldığım peeling jeli. arkasında yazan gibi sabah akşam kullanıyorum, daha iki gün oldu ve ilk izlenimlerim gayet iyi. hassas olan cildimi kurutmadı, tanecikleri de cildi çizmiyor ve kullandıktan sonra bir çok ürünün aksine cildim kızarmadı. yalnız sabah akşam kullanın diyor ama bunu kullandığımız zaman yüz temizleme jelimizi kullanmalı mıyız onu bilemedim. gözenekleri temizleme açısından umutluyum ama sadece bu ürünle cildim temizlenmeyecekmiş gibi geliyor, çoğu zaman makyaj yapmasam bile tüm günün kirini akşam iyi temizlemek istiyorum. o yüzden sabahları sadece bu ürün, arkasından tonik ve nemlendiricimi sürerken, akşamları makyajımı temizleyip, önce (link: https://www.suslusozluk.com/avene-cleanance-gel avene yüz temizleme jeli) ile cildimi temizleyip arkasından bu peelingi uygulayıp tonik ve nemlendirici ile bitiriyorum. 

edit: sabah ve akşam kullanmayı bıraktım çünkü bir temizleme jelinin verdiği o arınmış hissi vermedi maalesef. haftada bir kere maske gibi kullanıyorum, bu şekilde kullandığımda etkisini daha çok sevdim. 

25 aralık 2017 13:34 17 şubat 2018 16:26

9. Gözenek sıkılaştırıcıya ihtiyacım varken bu ürün ile karşılaştım. İçeriğinde kil olması bana güven verdi. Dördüncü kullanımda hiç sivilce çıkmayan yüzümde bir anda bir sürü sivilce çıktı. Üzerinde yazdığı gibi sabah akşam kullandım. Daha seyrek kullanmayı deneyeceğim. Eğer yine sivilce çıkarsa direkt çöpe!

2 şubat 2018 23:13 13 şubat 2018 18:22

10. Sabah akşam kullandığım aşık olduğum bi ürün. Uyguladıktan sonra yüzüm yumuşacık ve mat oluyor. Ben pembe olanını kullanıyorum. Siyahı da ilgimi çekti bundan sonra onu almayı düşünüyorum.

10 şubat 2018 21:27