2.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (15)
  • medya (3)

1. iki gündür kullanıyorum. biliyorum iyi değil ama kokusu beni mest ediyor, rengi siyah olmasina ragmen yuze yedirince renk kayboluyor. kullanım sonrası bende kurutma yapmadi. göz makyajimi cift fazli temizleyici ya da hindistancevizi yağı ile silip misel suylada yuzumdeki allığı vs tezmizlediğim ayrıca günlük makyajımda fondoten kullanmadığım için arındırması beklentimi karşıladı.

6 mart 2017 12:31

2. ben kullanirken de cildimi kuruttu ve kizartti. gozaltlarimin alt kismi yani yanaklarimi elmacik kemiklerimi kuru ve kizarik kizarik yapti. nemlendirmeme ragmen soyuldu hep hicbi ten urunu guzel durmadi. sebebi bu muydu? bence buydu sonra biraktim kullanmayi ama cok az kalmis baya kullanmisim. yazin bitsin diye belki kullanirim.

15 haziran 2017 23:47

3. çok hevesle almıştım :( sivilceye sebep oldu. başta bundan değildir diye düşündüm ama sonra bunu kullanmaya başlayınca olduğunu fark ettim. bu sabah son kullanışımdı bir daha kullanamayacağım, sünger falan temizlerim ne bileyim. üzüldüm.

4 temmuz 2017 15:12


4. Günlük yüz temizliği için kullandığım ürün. Jel yapısı sayesinde kurutmuyor ve yüzü tahriş etmiyor. Az miktarda kullanmak da yeterli oluyor.  En az haftada bir peeling - maske gibi bir cilt bakımı yapıyorsanız ve çok ağır makyajlar yapmıyorsanız günlük kullanım için yeterli olduğunu düşünüyorum.

14 ağustos 2017 18:04

5. bu jel ile yüzümü yıkadığımda cildim inanılmaz kuruyup geriliyor. sanki cildimde ne kadar nem varsa çekip alıyor gibi geliyor bana. rahatsız bir his bırakıyor. sevemedim bir türlü. keşke almasaydım dediğim bir ürün oldu. genel olarak l'oreal'in cilt ürünleriyle pek anlaşamıyorum. bunu da merak ettiğim için aldım ama sonuç yine hüsran benim için.

16 ağustos 2017 10:47

6. Verdiğim paraya bin pişman oldum resmen. Tıraş losyonu gibi kokması bir yana cildimdeki fazla yağı alacağı yerde yağlandırdı ve sivilceye sebep oldu :( Kullandıktan sonra yüzümü yumuşatması haricinde bir faydasını göremediğim jeldir.

28 ağustos 2017 03:14

1

7. Hayatımda kullandığım en kötü JEL .şimdi fırçlarımı temizlerken kullanıyorum

31 ekim 2017 09:48


8. Keşke jeli yerine maskesini alsaydım dediğim bir ürün. Aldım, kullanıyorum şimdilik parlaklık ve ışıltı vermesi dışında pek bir etkisini göremedim

5 kasım 2017 20:33

9. ilk çıktığı zamanlar maskesini herkes överken gittim gratiste maskesi olmadığı için bunu aldım.kokusu o kadar ağır ve erkek kokusu ki,sırf bu yüzden hiçbir işe yaramadığı fikrine kapılıyorum.yaramadı da sanki,pek bir fark göremedim kullandıktan sonra.duşta vs kullandım bir süre bitsin diye ama artık onu da yapmıyorum,kenarda duruyor

6 kasım 2017 01:24

10. Bu ürünü de almayacağım. Gözümüze gözümüze sokulup 30 lu rakamlara satılan hap kadar bi maske nihayetinde. Hayır , maske de kil maskesi epi topu. Salak yerine koyuluyoruz sevgili tüketimseverler. Uyanışa davet ediyorum. Gidin aktardan kilinizi besleyici yağınızı. 10 TL ye mal edeceğiniz , defalarca kullanabileceğiniz malzemeniz olsun.

6 kasım 2017 11:30