yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (5)

  1. Makyaj teknikleri konusunda en güvendiğim kişi, ingiliz makyaj gurusu. Yakın zamana kadar (gbkz: no7) markasının da danışmanlığını yapıyordu. Blogunda yeni işler yapacağından bahsetmesi bana kendi makyaj serisini çıkartacağını düşündürttü.

  9 ağustos 2013 22:44

  2. Bazen iki üç saat hiç sıkılmadan videolarını izlediğim makyaj uzmanı, güzel insan. Çok hoş sade makyaj önerileri verir. Ufak tefek sivilceleri, çenesindeki pigmente alanlar, soluk yüzüne rağmen doğal görünümlü makyajları sayesinde gördüğüm en çekici kadına dönüşmüyor mu, işte benim de hayalim bu..

  30 ağustos 2013 15:41

  3. gündüz makyajı, gece makyajı, nasıl koyu renk ruj sürülür, yokmuş gibi makyaj gibi başlıklarda bir çok videosu olan, bu adresten (link: http://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom lisa eldridge) ulaşılabilecek makyöz. tepeleme makyaj yapmaz, olabildiğince sadedir. ancak bir makyajda en az 10 çeşit ürün kullanmasıyla beni benden alıyor. her videoda farklı ürünler kullanır. bir de londrada yaşamasına rağmen her makyaja 15 koruma faktörlü kremle başlaması ve bir videoda da "e sokakta dolaşıyoruz sonuçta güneşten korunmak lazım" diyen, londrada aslında güneşin olmadığını bilmeyen ama gene de çok tatlı makyaj uzmanı.

  30 ağustos 2013 22:54


  4. süper makyöz.

  bir de bir "her gün yaptığım cilt bakımı" videosu var ki 468745312575 tane ürün kullanıyor sanırım. makyajı temizliyor, cildi arındırıyor, peeling yapıyor, tonikliyor, nemlendiriyor, serum sürüyor, üzerine gece için cilt bakımı kremlerini sürüp bir de göz altı kremlerini sürüyor, e cildi besleyen ve vitamin falan veren de kremleri varmış falan... ohoo o kadar bakımı fareye yapsam tavşana dönüşür. ki gerçekten 25 yaşından büyük göstermiyor, insanın içi gidiyor.

  son olarak bu hatunun "nude natural no-makeup makeup" videosu beni dehşete düşürmüştü. cidden makyaj yok gibi görünüyordu ama aradaki fark müthişti.

  edit büdüt eklemesi: bu kadın çok konuşuyor videolarında ya. neyse ki ingiliz aksanı güzel, oradan kurtarıyor.

  5 ocak 2014 01:21

  5. makyaj işini gerçekten bilen nadir makyözlerdendir. ancak videolarında neden 10 dakika süren iş için 110 dakika konuşuyor anlamıyorum. izlerken bir süre sonra fenalık basıyor bendenizi. hiçbir videosunu bitirebilmiş değilim. bildiğim kadarıyla kendisi (gbkz: chanel)in make up artistidir.

  14 ocak 2014 15:43

  6. bayılıyorum bu kadına. ne bilim kemikli yüz hatları makyajsızken ayrı bir güzel hele makyajı yaptıktan sonra geldiği hal müthiş seksi. bir de ses tonu çok güzel sanırım . hem kendine hemde modellerine makyaj yaptığı videoları sıkılmadan severek izliyoruz efenim.

  14 ocak 2014 19:46

  7. az önce 3 yıl önce yüklediği first date makeup look videosunda annesinin ilk first date'ine daha yeni çıktığını dinledim (60 yaşındaymış annesi). pixiwoo'ya nazaran bildiği bir dünya şeyi paylaşıyor. kaşlarını doldurmadan önce aşağıya doğru taradığını gördüm, kalem ya da farla boyadıktan sonra da normal, hafif yukarı doğru tarıyor harika oldu ben de şu an yaptım ve müthiş oldu. ilk başlarda pek sevmiyodum ama şu an izleyip izleyip duruyorum, tek dezavantajı bir ton ürün kullanıyor hepsini alası geliyor insanın.

  1 mart 2014 18:35


  8. kadın güzel, arkasındaki fon güzel, sesi güzel, yaptığı makyaj da her defasında hem güzel hem de ciddi farklı şeyler ortaya koyuyor. klasik şekilde evet fondoten üstüne pudra bi kapatıcı yeni aldığım fırçamı da göstermek için kontur uygulaması da yapıyormuş şeklinde vlog çekeyim insanı hiç değil. bana göre ne önerse güven veren hem maybelline bile kullanan über süper makyöz.

  1 mart 2014 20:17

  9. çok beğenerek, yararlanarak ve hiç burun kıvırmadan izlediğim tek makeup artist.

  12 mart 2014 10:49

  10. dünyanın en tatlı makyaj uzmanı. uyduruk uyduruk yapmıyor işini. oldu bittiye de getirmiyor. anlatıyor da anlatıyor. bence takip ederek sadece makyajı yapmayı değil, makyaj olayını tamamlayan cilt bakımı vs. ,ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. şu (link: http://www.youtube.com/watch?v=meb9wGgEixs kırmızı ruj) videosunda bahsettiği maybelline ravishing rouge ruju gittim aldım. tereddüt etmiştim ama o kadar memnunum ki anlatamam. o yüzden aklınıza takılan bir şey varsa bu abladan izleyin, izlettirin. (ybkz: swh )

  18 mart 2014 10:48