yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. Önce bir deneme makyajı ve sonrasında da asıl makyajıma ulaştığım makyaj etkinliği. 8 sene önce 300 ya da 400 tl ödemiştim. Ama benimki gelin makyajıydı. Doğal bi şey istiyodum, tam da öyle olmuştu. Tunalı şubesi, Hasan uygulamıştı makyajımı. Gitti bir yerlere, bilemiyorum nerde, gönlünü vermiş bu işe. Umarım mutlu olduğu bir yerdedir.

  (yazar: kedisinin birtanesi ) uktesi

  14 mart 2017 20:32 15 mart 2017 21:32

  2. Ben de yakın zamanda abimin düğünü için Ankara Gordion Mac mağazasında yaptıracağım. Sonrasında memnun kalıp kalmadığımı editlerim

  Edit: makyajımı İbrahim bey yaptı, gayet içime sinen her adımda fikrimi alarak ve bilgilendirerek ilerleyen bir uygulama oldu. Doğal görünen, zarif ama aynı zaman da dikkat çekici bir makyaj oldu. İyi ki de yaptırmışım diyorum, bundan sonra benim için önemli birgün olduğunda yaptıracağım.

  14 mart 2017 23:31 3 mayıs 2017 16:37

  3. Sözüm için mac bahariyede yaptırmıştım. Sanırım en güzel makyajım oydu.

  Düğünümde de mac maltepe parkta yaptırdım. Pudra fobisi varmış bende o dönem. Kız resmen kolumdan çekip "nolur bu transparan pudrayı alın" dediği halde ben inatla "Nayır o pudrayı alırsam kullanmam biliyorum" demiştim. Makyaj yapmayı öğrendikçe o transparan pudranın asıl amacı düğün sırasında oynayıp hoplayıp terlediğinde yüzündeki parlamayı alıp fotolarda nur yüzlü ay parçası gibi pırıl pırıl çıkmanı önlemekmiş, öğrendim. Fotolara baktıkça o güne dönüp suratıma iyicene bi tane patlatmak istiyorum.

  Sonra akasya mac te diploma törenim için makyaj yaptırdım. Memnuniyet mi? Mutluluktan sarılıp kıza ağlayasım geldi.

  Bahsettiğim 1. makyaja 3 sene evvel 160, 2.sine 2.5 sene evvel 600, sonuncusuna 9 ay önce 110 lira verdim.

  15 mart 2017 00:01 15 mart 2017 00:12


  4. Ben de düğün makyajımı mac'te yaptırmak istedim. Taksim mac'ten randevumuzu aldık. Provayı yaptık. Allahım nasıl güzel bir makyaj yaptı mua, bayıldım. Eşim makyaja karşı bir insan olmasına rağmen o bile bayıldı. O kadar doğal duran bir makyaj ki yok gibi. Ücret ödendi, prova makyajında kullanılan ürünleri aldım, mutlu mesut eve döndüm. Tabiki aksilik yakamı bırakmadı. Düğün gününün gecesinde bir baktım twitter kaynıyor darbe diye!( tahmin ettiğiniz gibi düğünüm 16 temmuzdaydı) uykusuz, ağlamalı bir geceden sonra doğal olarak taksim mac mağazayı açmadı, makyaj yattı. Belediyeyi aradım nikah falan kıyılmaz diye lakin kıyıyorlarmış. Kendimi bir mahalle arası kuaförde buldum. El mahkum makyajı da oraya yaptırdık.( makyaj becerim sıfır!) makyaj bitti, aman allahım aynada gördüğüm ben değilim! O kadar kötü. Nerde macteki, hayalimdeki makyaj nerde bu. Zamanım olsa makyajımı silip kendim günlük makyajımı yapacaktım lakin her şey o kadar üst üste geldi ki, o makyajla düğünüme gitmek zorunda kaldım. Daha hala bakamıyorum düğün fotoğraflarına, o derece.

  Sonuç olarak işinin ehli bir muaya denk gelirseniz gerçekten istediğiniz gibi, içinize sinen makyajı yapan, memnun kalacağınız bir hizmet alacağınız yerdir mac. Pişman olmazsınız.

  15 mart 2017 02:06

  5. Hatay antakya mac'te iki kez yaptırdığım. Gelin de dahil olmak üzere hepimiz makyajlarımıza bayıldık. Hatay'da saat hesabı ücret aldıklarını söylemişlerdi yani 30 dklık makyaj 100 tl, 1 saatlik 150 tl falandı. Biz de birer saatlik yaptırdık ve o miktarlarda ürün aldık. Çok çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum.

  15 mart 2017 07:13

  6. geçen sene bu zamanlarda tunalı mağazasına ruj almak için gittiğimde makeup artistlerden biri bana makyaj yapmak istedi. açıkçası bazı yerlerde ürüne bakın diye yaptıkları ağır makyajlardan dolayı gözüm korkmuştu. ısrar edince de dershaneye gideceğimi o yüzden çok abartılı bi şey olmamasını söyledim. hiç cesaret edemediğim mürdüm rengini günlük hayatta nasıl kullanabileceğimi ve kaşlarımın rengi saçıma göre koyu olduğu için kullanmam gereken kaş maskarasını öğrendim. sephorada hiç makyaj yaptırmadım ama diğer markalara nazaran mac gerçekten harika makyaj yapıyo

  15 mart 2017 19:57

  7. geçenlerde özel bir gece için yaptırdığım makyaj. fiyatı 280 lira olmuş ve kirpik haricinde bu kadarlık ürün alabiliyorsunuz, kirpikler 50 lira civarı yani 230 liralık alışveriş hakkınız var. ben makyajın kendisinden memnun kaldım, aşırı yağlı cildimde kusma yapmadı ve tüm gece bozulmadan kaldı. yalnız cildim akneye çok müsait ve daha o gece yüzümde sivilce kabardı, ertesi gün en az 8 9 tane yeni sivilce ile uyandım makyajımı çok iyi temizlememe rağmen. bunda hem mac cilt ürünlerinin hem de mua nın fırçaları hiç yıkamadan veya dezenfekte etmeden kirli kullanmasının etkisi var. biraz dehşete kapıldım açıkçası ama ilk kez profesyonel makyaj yaptırdığımdan normal mi bilemiyorum.

  sonuç olarak makyajdan memnun ayrıldım, fotolarda da muhteşem cıktı ama mac ürünleri akneye meyilli cilde hiç uygun değil, bir de kirli fırçalarla birleşince yeni nurtopu gibi sivilcelere merhaba dedim. tekrar tercih etmeyecegim sanırım. belki kendi fırcalarımla olabilir.

  edit: yeni yeni geçiyor sivilceler, bir daha yoo dostum yoo

  23 nisan 2018 11:19 27 nisan 2018 09:45