yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (2)
  • medya (0)

  1. mac'te yaptırdığım bir makyaj esnasında dudağıma uygulanmasıyla öğrendiğim ve dudağı mat rujlara hazırlama vaatleri içeren bir ürün. çok aşırı beğendiğimi söyleyemem ancak mat ruju direkt sürmek mi yoksa öncesinde bu bazı uygulayarak sürmek mi derseniz kesinlikle ikincisini seçerim. daha kolay bir sürüm ve bunun sonucu olarak daha hoş bir görüntü sağlıyor ancak en son aldığımda 60 tl olan fiyatını hakediyor mu işte buna hala emin değilim.

  13 şubat 2016 00:16

  2. rujun kalıcılığını ya da pürüzsüz duruşunu artırıyor olabilir, fakat bu bazı her denediğimde mat rujun matlığını belirgin derecede azalttığını fark ediyorum. kendisini satın almadım fakat pek çok kez mağazada denedim, hatta üzerine de gittim mac retro matte serisinden rujları sürdüm; bu gereksiz eylemi tekrarladım durdum fakat her seferinde mat ruju satin bitişli, hafif parlak hale getirdiğini gördüm. bundandır ki kendisini satın almadım ve (gbkz: the balm meet matte hughes long lasting likit ruj charming)'in dudak çizgilerime dolmak suretiyle beni seksen yaşında göstermesine engel olamıyorum.

  9 mayıs 2016 18:05 9 mayıs 2016 18:06

  3. Tüm mat bitimli rujlarla değil ama kinda sexy gibi çizgilere dolma eğilimli ve ruby woo gibi sert bir ruju kullanmadan evvel sürülmesi rujdan alınan verimi artırıyor. Kinda sexy'nin çizgilere çok dolduğundan bahsettiğimde mac'teki mua bunu önerdi. Denedim, yüzde yüz çalışıyor. Kalıcılığı artırması gibi bir beklentim yok, kinda sexy çizgilere dolmasın ve ruby woo'yu dudaklarımı parçalamadan süreyim, kafi.

  6 kasım 2016 20:52 ed.25 kasım 2016 21:08


  4. Aşırı kuru, çatlak, yaralı, hayatın sillesini yemiş, mazlum dudaklarıma bir pürüzsüzleştirici olarak uyguluyorum bunu.

  Asfalt yaması gibi pürüzsüzleştiriyor kışın. Hayli silikon bazlı sanırım çünkü balmımsı ama aynı zamanda tamamen pürüzsüz ve kuru. Üstüne de sheer bir rujla dudaklarım normal insan dudağı gibi görünüyor.

  22 aralık 2016 01:59

  5. sürümü zor mat, kırmızı ve bordo gibi koyu renkleri daha kolay sürmeyi sağlayan renksiz ürün. ruby woo için aldım özellikle.69 liraydı uygun fiyatlı muadili var mı bilmiyorum ama illaki vardır.

  23 nisan 2017 19:22

  6. uzun bir süre ara ara kullanıp sonra makyaj çantamda taşımaya başlamıştım. makyaj çantama attığımdan beri de varlığını unutmuşum neredeyse. bugün ruj olarak mac'in babes and balls rujunu kullanmıştım. fakat bu ruj rahatsız etti beni bugün, eşitliği sağlamak zor oldu, kuru oldu vs. havanın soğukluğu mu etkiledi nedir. yemekten sonra ruju tekrar sürmeden önce aklıma dudak bazını kullanmak geldi. ve iyi ki de kullanmışım. resmen rujun performansını arttırdı; yağ gibi sürüldü, eşitsizlikten eser yok ve dudaklarım nemli. daha ne olsun.

  28 şubat 2018 18:21

  7. Dudakların kuruluğunu pütürlüğünü gideriyor rujun verimini çok artırıyor. Ruhun rengini daha güzel vermesini sağlıyor ama mat rujlarda rujun matlığını azaltıyor. Bu yüzden mat olmayan rujlarda tercih etmenizi öneririm.

  4 mart 2018 22:33


  8. Retro matte serisinden rujları daha rahat kullanabilmek için aldım. Yapısı normal balmlara kıyasla ilk sürüşte daha kıvamlı, sürdükten birkaç dakika sonra hafif bir baz yapışkanlığı haricinde varlığını hissettirmiyor. Retro mattelarla hiç bir nemlendiricinin balmın baş edebileceğini düşünmüyorum artık. Evet sürüşü kolaylaştırıyor, kuruluğu oldukça azaltıyor ama mükemmel hale getirmiyor, rujlar yapacağını yapıp yine de kurutuyorlar. Retro matte haricinde velvet teddy ile deneyimimde ise farkını bariz bir şekilde gördüm; dudağımdaki çatlakları, çizgilerimi doldurdu. Bitince tekrar tekrar alırım. 

  5 mart 2018 02:36

  5

  9. Yabancı bir youtuberda görerek aldım bu ürünü. Dudak nemlendiricisinden sonra bu bazı kullanıyorum. Ruj çok kolay bir şekilde sürülüyor. Bu ürün olmadan ruj sürmez oldum. Rujun kalıcılığını da arttırıyor. Gün içinde dudağı da kurutmuyor. Tabi ki yemek yedikten sonra rujunuzu tazelemeniz gerekiyor. Ne yaparsanız yapın o ruju orada tutmuyor tabi ki. Likit rujlarla hiç denemedim. Genel olarak sevdiğim bir ürün. 

  14 eylül 2018 08:14

  10. Çatlamış dudaklarımı pürüzsüzleştirip ruja hazırlıyor, rujun çizgilere dolmasını ve heterojen görünmesini önlüyor, rujun kalıcılığını arttırıyor. her işi o yapıyor aslında ama insanlar ruja iltifat ediyorlar, öyle değil işte. Çok seviyorum bu bazı. 

  13 ekim 2018 00:32