4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • oylar ()
  • medya (8)

69. Çok fazla beğenildiğini duymama rağmen rengini sıradan bulduğum için almaya elim gitmemişti. Geçenlerde başka bir ürün almak için uğradığım mac'de mini boyunu görünce denemek istedim. Rengin muadili çok olmasına rağmen yapı olarak gerçekten güzel. Mat saten arası bir duruş, uzun süre kalıcılık, ve en önemlisi dudakları kurutmuyor. Gün içinde bir kısmı dudaktan çıksa bile kalan görüntü parça parça silik ruj duruşu değil, tint benzeri hafif bir pembelik bırakıyor. Sırf bu sebeple bile ruj tazelemekten ve yarı silik çizgilere dolmuş ruj görüntüsünden nefret eden benim için bittikçe alınacaklar listesine girdi.

13 eylül 11:29

68. bende kahverengi durdu bu ruj. kullandığım zaman kendimi kararmış ya da hastaymışım gibi hissediyorum. hiç sevemedim bu yüzden kendisini.

24 nisan 18:21

67. Diğer mac rujlar gibi bu da her insanda farklı duruyor. Almadan önce mağazada denemenizi ve farklı ışıklarda nasıl durduğuna bakmanızı öneririm.

24 nisan 16:45


66. Bende asla ama asla nude durmayan, morumsu, soluk bir gül kurusu duran rujdur. Serinin geri kalanıyla aynı yapısal özellikleri taşıyor. Hiç mi hiç sevmedim kendisini,yakıştıramadım kendime çünkü, neden aldım peki? Ay dön nööğ :/

24 nisan 13:44

65. bir ara avon'un 3d dolgunlaştırıcı etkili ruj gibi bir ismi olan serisinde yine "twig" isimli rujuna çok benzeyen ruj. avon'un o serisi yumuşacık sürülen, dudakları asla kurutmayan ama kalıcılığı da pek olmayan bir seriydi. Sanırım o seriyi tamamen kaldırmamışlar da ambalajı vs değiştirmişler. ancak twig isimli rujun da adını değiştirmişler sanıyorum. Bugün yarın bu seriden cacao kisses isimli ruju alıp aynısı mı bakıcam zira çok benziyor. eğer öyleyse kızlar muadil olabilir mac twig'e.

24 nisan 12:26

64. bende daha çok kırmızı pembeliği ortaya çıkan ruj. rimel kapatıcı ruj üçlüsünde kullanıyorum genelde. my lips but better ruju bencede kesinlikle değil bariz ortada bir renk çünkü

3 nisan 00:25

63. dudakları canlı ve dolgun gösteren pembe-gül kurusu renkli saten bitişli ruj.

mac'in aşırı pahalı dudak kalemlerine para vereceğime yves rocher'nin asansörlü dudak kalemlerinden "21 mauve boise" ile çerçeveliyorum ve mükemmele ulaşıyorum.30-40 lira arası bir fiyatı var o kalemlerin.

twig'e tekrar gelecek olursak, sıcak alt tonlu ve bronz-buğday tenimde daha çok pembe rengi vurgulu görünüyor.

2 nisan 21:05


62. Mehr’den sonra sürekli alacağım diğer ruj oldu twig. Mehr pembe iken bu daha koyu gül  kurusu durdu. Zaten kırmızı olmayan ama koyu renk bir ruj arayışım vardı. Tam aradığım renk oldu. Yapısı mehr’e göre daha yumuşak ve ayrıca çabuk bulaşma yapıyor. Ama olsun. Çok güzel. 

2 nisan 09:18

61. Mac’den aldigim ilk  rujlar bu ve ruby woo 😍 yapisi rengi o kadar güzel ki ask yaşıyorum. Gül kurusuna asik olan ben bu sevmesem olmazdi bence kinda sexy fazla abartıldığını düşünüyorum tabi herkesin cilt tonu farklidir da bu daha dogal duruyor dudakta ve satin bitisli oldugu icin günlük makyaji daha sağlıklı gösteriyor. Kaliciligi ise dudak kalemi ile kullanildiginda bisey yiyip icmezseniz gayet kalıcı 

11 mart 20:27

60. bir tek bende kahverengiligi agir basmiyor sanirim. net bir pembe oluyor ben dudagima surdugumde. 

4 ocak 13:15