yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (12)
  • medya (0)
  5

  1. Bir miktar çökük olan, aşırı değil ancak koyu halkalarım bulunan göz altlarıma rutinimde nemlendirici kremler uyguluyordum zaten. Ancak kullandığım hiçbir nemlendirici kremde, göz altımı aydınlatma, koyu rengi biraz olsun açma ve dolgunlaştırma gibi sonuçlar almadım maalesef.

  bu kremi ilk kullandığım andan itibaren göz altımda aydınlık ve dolgunluk gözlemlemeye başladım. kapatıcıyı da sürdüğümde mükemmel duruyor gerçekten. koyu halkalarda nasıl bir açılma olacak bunu görmek için en az 2 hafta gözlemleyeceğim. sonuçları buraya yine eklerim. ama çoğu göz altı nemlendiricisine, kremine kıyasla ben daha başarılı buldum ilk andan itibaren sonuç vermesiyle.

  ürünün gramajı da yüksek olduğu için çok çabuk bitmeyeceğini düşünüyorum. bu açıdan da ekonomik olarak daha hesaplı.

  13 ocak 2022 10:59

  4

  2. 2-3 haftadır gece rutinlerimde kullandığım krem. Sabah rutini için kıvamı fazla yoğun ve nemlendirmesi benim için yetersiz. Gündüz kullanımı için daha hafif dokulu bir göz çevresi kremi tercih ediyorum. Ancak göz altını aydınlattığı da bir gerçek. Farklı bir Markanın göz altı aydınlatıcı serumu ile birlikte kullanıyorum, belki de kombo çalıştığı için fayda etti, bilemem, ama göz altı morluklarım daha hafiflemiş gibi geliyor bana. Gramajı diğer göz çevresi kremlerine nazaran bir tık daha yüksek (30g). Sadece akşam kullanımlarında uzun süre gider gibi. Ancak distribütör firma(bkz: vionine) ile yaşadığım (no: 1317287) sıkıntı sonucu bir daha almayı düşünmüyorum. Farklı markaların aydınlatıcı kremlerini denemeye devam.

  6 ocak 2023 08:43 6 ocak 2023 09:53

  3. genetik olarak koyu göz altlarına sahibim. bu kremi de yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. uykumun düzensiz, kafein tüketimimin yüksek olması ve ekran başında zaman geçiriyor olduğumu da belirterek, malesef göz çevremde olumlu değişiklik yapmayan kremdir. ha bu bahsettiğim hususlara dikkat ediyor olsaydım da muhtemelen doğal bir iyileşme yaşardım.

  5 mart 2023 23:01


  5

  4. Göz altı morluğum yok, ürünün içeriği güzel olduğu için aldım. Aydınlık veriyor bence, ben her akşam yatmadan önce sürüyorum. Bazen sabahları da kullanıyorum makyaj öncesi vs. Bende bir yan etki yapmadı. Gramaj olarak da yüksek, uzun süre gidiyor. Vionine indiriminden almıştım. F/p açısından o dönem için avantajlıydı. Hala kullanıyorum. 

  22 nisan 2023 14:59

  5. ben morluklara etki vaadinden dolayı aldım. morluklar için pek bir faydasını gördüm desem yalan olur. ama güzel nemlendiriyor. yatmadan önce sürsem uyanınca göz altım nemli falan oluyor o kadar yastığa değmesine rağmen. umarım ilerleyen günlerde bi mucize olur da morluklarımı falan geçirir. yoksa fiyatına asla değmez. piyasada morluk vaadi olmayıp çok güzel nemlendiren kremler var yani morluklara etkisi olmayacaksa onu alırım.

  23 haziran 2023 04:32

  4

  6. Popüler olunca indirimde 2 tane aldım. Kıvamı yoğun bir krem. Tek başına kullanınca sorun olmuyor ama kapatıcı altına duruşundan çok memnun kalmadım. Aydınlatıcı etkisi de çok fark edilir değil. Hem göz altı morluklarım hem de ince kırışıklıklarım olduğu için sabahları bunu akşamları da daha önceden elimde olan dermoskin peptitli göz çevresi kremini kullanıyorum. Dermoskinin kıvamını daha çok beğeniyorum. Daha iyi bir alternatif bulamazsam bitince tekrar alabilirim.

  Güncelleme: yaklaşık 1 ay düzenli kullandıktan sonra morlukları fark edilir derecede azalttığını söyleyebilirim.

  1 temmuz 2023 12:00 27 temmuz 2023 12:54

  2

  7. İpeklife tavsiyesiyle almıştım inanılmaz pişman oldum, 450 tl ye indirimle sözde 30 ml sini aldım. Göz altımda renk açılması yarım ton dahi olmadı,nemlendirmesi başarısız, günde 2 kere kullanmama rağmen.kısacası benim için boşa ödenmiş bir 450 tl oldu. Herbaderm'den daha çok sonuç almıştım morluk için. Uyku düzenim vs de iyiydi bunu kullanırken üstelik.

  12 kasım 2023 16:04 12 kasım 2023 16:27


  8. Uzun süre kullandım artık objektif yorum yapabilirim.Arkadaşlar bu ürün hiçbir işe yaramıyor.En ufak bir renk açılması yok.Nemlendirme de yeterli değil.Göze kaçarsa sonunuz oluyor.Para,zaman ve umut kaybı oldu benim için.Gece gündüz bu ürünü öven influencerlara da ne diyeyim ki.

  12 kasım 2023 19:58

  2

  9. Nemlendirmesi az, morluklara etkisi yok. Bunun dışında sakak kısmına doğru çıkan yerlerde buton yaptı. Günde bir kez kullanıyorum, akşam rutinimde başka bir göz kremim var. İyi ki 12 ml olanını almışım, bitince almayacağım bir krem 

  20 nisan 11:23

  3

  10. Ben de Göz altı koyuluğuna etkisi yok demeye geldim.

  20 nisan 13:25