sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (134)
  • medya (7)

  1. sevdiğim vloggerlardan akıllı asil içten sempatik kendini beğenmiş tavrı asla yok bazı yarım akıllılar gibi hayatının odak noktasına youtuberlığı koymamıştır yeditepe de iki ana dal okumuş şuan özel bir üniversitede öğretim görevlisi ingilizce dersi veriyor. keşke duygu ve ayşegülde birazcık melodiden nem alsalardı şahsen youtuberlık nereye kadar kardeşim

  2 ekim 2016 23:54

  2. tam bir memnuniyetsiz kişilik. milano ile ilgili bir video yüklemiş hemen heyecanla açtım tabii. altı üstü arbnb'den bir oda kiralayıp 4 gün kalmış. burnumdan geldi falan diye anlatıyo. kızım milanoda tatildesin iş yok güç yok gezmeye gitmişsin bu kadar tatminsiz olmayı nasıl başarıyosun!!! ağır prenseslik sendromu var bence. hayatta gerçek deneyimler yaşayıp, gerçek ilişkiler kurabilecek bir düşünce sistemine sahip değil asla. zaten bedavacı, avam, nerede nasıl konuşacağını bilmeyen bir tip olduğunu vloglarından anlamıştım. ama bu tatminsizlik, memnuniyetsizlik başka bir mevzu.

  master için milanoya taşınacağım bir iki ay içerisinde, 4-5 kişiyle aynı evi paylaşıp hem ağır bir programda okuyup hem de freelance çeviri işime devam edeceğim. çok mutluyum tüm bu durumlardan. mutluluğu ve hayattan keyif almayı koşullara bağlamadım hiçbir zaman. en ufak bir konforsuzluğu kendime dert edecek kadar dünyada olup bitenlerden de habersiz değilim. kendimi biraz daha sevmemi sağladın melodi. teşekkürler.

  edit: yok gerçekten video dayanılır gibi değil. noğlur açıp izleyin süslüler. sosyolojide tez konusu olur. uslübu bile o kadar çirkin ki. "tanımadığım bir kızla neredeyse akraba çıkacak kadar yakın olmak zorunda kaldıııaaaağm" bu arada ayrı odada kalmış. derdini seviyoruz melodi.

  edit2: dün sanırım biraz da öfkeyle kendisi için "sorunlu" diye lafa girmiştim. ne kadar sinirlensem de hatta gerçekten öyle bile düşünsem herkesin okuyabildiği bir platformda birisi için bu kelimeyi kullanmayı kendime yakıştıramadım.

  11 kasım 2016 23:09 12 kasım 2016 15:41

  3. her postu, her paylaşımı reklam. reklam ve ürün yerleştirme kraliçesi.

  18 kasım 2016 00:21

  4. Kanalının adı melodinin makyajı olan ama 12 yaş takipçileri ile buluşmaya giderken makyajını ve altin kelebek odul toreni makyajini para verip macte yaptıran youtuber.

  4 aralık 2016 17:27

  5. Hayatimda daha fazla reklam alan baska birini daha gormedim (gizlinot: paran da var gibi)(gizlinot: eeee o zaman) (gizlinot: yeter abi)

  10 aralık 2016 00:44

  6. üniversitede ders veriyormuş sanırım, merak ettiğim kısım ise tam olarak ne zaman ders verdiği. lansmanda olmadığı tek bir gün bile yok, açılış-lansman-parti-lansman-beleş tatil-lansman-alışveriş şeklinde bir yaşam tarzi gözlemledim. Ama bilemiyorum tabi, belki de kendisinin sosyal medya üzerinden yansıttığı kadarı budur. Bir de haddime değil biliyorum ama yazmaktan yine kendimi alamıyorum; nişanlısıyla herhalde en son nişanda bir araya geldi. Lansmandan fırsat bulamıyor da olabilir.

  10 aralık 2016 21:05

  7. Allah razi olsun bir seyi para verip de almis (gizlinot: calzedoniadan termal tayt almis) bir de diyor ki "simdi reklam diye saldiranlar falan olur kesin 114 tl verip aldim". Bi otur dusun acaba neden bu kadar tepki aliyorsun reklam konusunda. Sabah sabah yine sinirlerimi ziplatti

  15 aralık 2016 07:43

  8. Yaaa eyy calzedonia sen kimsin ki bu sene ne tatillerine ne kozmetiklerine TEK bir kuruş vermemiş melodi'ye para ödettirirsin ya? Senin o taytın tüm serisini hediye olarak gönderip bi de üzerine melodiyi tatile göndermen lazım. Sen nasıl ya sen nasıl, neyse bir şey demiyorum.

  Hadsiz bir markaya, halktan insanlar gibi para vermek zorunda kalmış zavallı youtuber. Eğer dava açarsan arkandayız melodicim, burunlarından getir.

  15 aralık 2016 15:34 15 aralık 2016 21:34

  9. acilen bloggerliği bırakması gereken şahıs,aşırı itici ve sevimsiz..sürekli youtube video yükleme peşinde çünkü para..

  16 aralık 2016 15:34

  10. kendisine "ben de saçımı duş sırasında, kremliyken tarıyorum ama saç fırçasının üzerinde saçlarımı bırakmıyorum, hadi bıraktın insanlık hali olur diyelim, bari oda turu-banyo turu çekmeden önce temizleseydin de görmeseydik." demek istediğim youtube'çu.

  19 aralık 2016 08:48