yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

  1. Diyet ve sağlıklı beslenme ile ilgili güzel ve samimi videolar ceken bir kız, bizzat kendi yaşadığı süreçleri aktarıyor, umarım bu samimiyetini kaybetmezsin, buralari okursan :)

  20 temmuz 2019 13:50

  2. bir süredir takip ettiğim, sağlıklı beslenme ve sporla 15 kilo vermiş ve bu konudaki tecrübelerini paylaşan tatlı mı tatlı bir youtuber. gerçek ismi melis diye hatırlıyorum. instagram hesabında da sağlıklı tarifler paylaşıyor, bakmanızı öneririm süslüler.

  bir de merak ettiğim o belini öyle nasıl incelttiği, ne tarz bir spor programı uyguladığı. sporla ilgili olan videosu pek açıklayıcı olmamış. özellikle sıkılaşma konusunda bir video bekliyorum kendisinden. eskişehir’de bir gün rastlaşmak dileğiyle :)

  20 temmuz 2019 14:58

  3. Bir ara keşfette sürekli karşıma çıkıyordu bu bir işaret deyip inceledim. Kendisi epey kilo vermiş , düzenli sporunu yapmış, beslenmesini düzene sokmuş falan helal olsun dedim önce. Ama sonra bazı fotoğraflarındaki bel inceliği dikkatimi çekti ve bir kaç fotosunu karşılaştırınca anladım ki baya baya şoplamış vücudunu. Umarım kendisini mükemmel gösterme hastalığından kurtulur ve gerçeklerle yüzleşir... Sevgili mely zayıfsın ama göstermeye çalıştığın gibi manken vücuduna sahip değilsin. İnsanları azminle emeğinle iradenle etkile sahip olduğun yanlış vücut algısıyla değil.

  21 temmuz 2019 13:34 21 temmuz 2019 14:24


  4. bu kıza bugün youtubeda denk geldim ve videolarını oldukça samimi buldum. daha çok öğrenci ve yeni mezun kişilerin faydalanabileceği ekonomik ve sağlıklı tarifler, gıda alışveriş önerileri vermesi çok hoşuma gitti. videolarını çok hazırlanarak çekmiyor belli, ama boş birisi olmadığı için kendini dinletiyor. eczacılık okuyormuş.

  umarım kendini bozmadan bu şekilde daha fazla kişiye ulaşabilir. :)

  6 ağustos 2019 21:51

  5. Bloggerlarin reklam almasına kesinlikle karşı değilim baştan belirteyim. Bu kızı cidden seviyorum ama trendyol linklerini vermeye başladığında keşke işbirliği yaptığını söyleseydi.öteki türlü bakin bunu aldim kumaşı cok iyi tavsiye ediyorum aman bu dondurma cok güzel bi de kodu var falan inanılmaz yapay ve güvensiz. GÖRKEM başta belirtmişti mesela ve açıklamasini yapti güven veriyor.

  Edit: arkadalar kızı ben canlı gördüm fotoğraflarıyla oynadığını düşünmüyorum gerçekte de öyle. Bu arada yeni evi hayırlı olsun çok beğendim eskişehirde şöyle bi evi ben bulamadim.

  8 ağustos 2019 17:28 10 kasım 2019 22:59

  6. Melis'i uzun zamandır severek takip ediyorum. Güzel ve sağlıklı tarifler yapıyor, öğünlerini paylaşıyor. Market alışverişlerini, bir günde yaptıklarını, gezip görmeye gittiği ülkelerde çektiği vlogları izlemek hoşuma gidiyor. Keza ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan ilişkisi de öyle. Umarım daha çok kişi tarafından tanınır ve hızla büyümeye devam eder.

  Benim tek rahatsız olduğum konu üstteki süslününde dediği gibi trendyol reklamlarındaki yapaylık. Başta giydiği, önerdiği ürünleri falan kendi bakıp alıyor sanıyordum. İşte bu dondurma çok güzel, üstümdekinin rengi çok güzel, seçtiklerimi görmek için kaydırın demektense reklam olduğunu belirtmesi çok daha iyi olurdu. Sen ne kadar samimiysen reklamların o kadar samimiyetsiz melis. Güzel büyüyen aileni trendyol reklamlarıyla boğmaman gerektiğini düşünüyorum.

  8 ağustos 2019 18:46

  7. ben bu kızı çok ama çok seviyorum. ev arkadaşıma da videolarını izlettim o da çok sevdi ve melisi iyice benimseyip çok yakın arkadaşımızmış gibi görmeye başladık.. verdiği tarifler hem öğrenci bütçesine uygun hem de pratik. sayesinde kaç tane tatlı krizini atlattık, kaç akşam yemeğini dışardan söylemekten sıyrıldık hiç saymadım bile. photoshop yaptığını düşünmüyorum, videolarda da çok zayıf çünkü ama hiç karşılaştırmadım fotoğraflarını.

  ancak trendyol reklamı beni de çok irrite ediyor. geçen gün videoda bir ayakkabı gösterdi, ertesi gün storysinde "çok sormuşsunuz" diye link koydu, trendyolu görünce sinirlerim bozuldu. keşke reklam aldığını söylese.

  6 eylül 2019 16:15


  8. instagram hikayeleri adeta bir trendyol mayını olan youtuber ve instablogger. yaşam tarzı, videoları, kendisi sevimli fakat reklamlar yüzünden instagramdan takip etmeyi bıraktım. 

  10 eylül 2019 17:56

  9. Instagram da pek sevmediğim hâlde YouTube da çok samimi bulduğum YouTuber/Blogger. Muhtemelen takipçi sayısı artınca o da herkes gibi olacak. (bkz: Şimdi sen de herkes gibisin )

  10 eylül 2019 18:18 10 eylül 2019 18:19

  10. tatlı birisi, güzel şeyler yiyor ve güzel paylaşımlar yapıyor. bu yüzden takip etmeyi seviyorum ama gerçekten trendyol reklamlarında gına geldi, öyle böyle değil. iki story'den birinde link var, linksiz ağzını açmaz oldu. trendyol herkese 1 veriyorsa bu kıza 5 mi veriyor nedir fazla mesaiyle çalışıyor resmen, lütfen yeter artık.

  10 eylül 2019 18:59