sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. Youtubede yeni bir kanal.Fakat eleştiriye tahammülü yol galiba.Sabah rutinim videosunu izledim kadın full makyaj uyanıyor."Makyajla uyanıyorsun tabi" yorumuma "evet sizde nefret dolu uyanıyorsunuz belliki yazmış.Keşke insanlar eleştiriye açık olsa.Ve böyle kanallar bi an önce tükense.

  15 ocak 2017 18:02 15 ocak 2017 18:02

  2. yeni keşfettiğim youtuber çiftin kadın olanı . eşi samet ile birlikte videolar çekiyorlar.

  kadın gerçekten çok güzel. makyajsız da güzel bayıldım. ama eleştiriye gelemediğini görüyorum. tamam saygısız yorumları görünce onun yerine bende sinirlendim ama normal negatif yorumlara bile ters cevap veriyor. eşinin kanalı olduğu için bu kadar tersleyebildiğini düşünüyorum. ama evlendim oldum ben tavrına bürünmek yanlış.

  telifli şarkı hakkında uyarılara biliyorum istedim koydum yazmak profesyonellik mi ? eşiyle kanallarını ayrı tutmalı. yoksa birinin başarısızlığı diğerine de yansıyacak.

  11 mart 2017 17:07

  3. kısa bir süredir takip ettiğim ve eşiyle birlikte sürekli bir şeyler peşinde olması çok hoşuma giden genç kadın. çok enerjik geliyorlar bana ve izleyince modum yükseliyor. makyajlarının da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. çok keskin bir tarz görmedim makyajlarında ancak sade, hoş ve kendine uygun şeyler yapıyor.

  eşinin teknolojiyle ilgili çektiği videolar da hoşuma gidiyor, hiç ilgim yokken dahi izlemiş oluyorum ve bir şeyler öğreniyorum.

  başta da dediğim gibi enerjileri modumu yükselttiği için bile izliyorum kanallarını. genelde videoların yorumlarını okumadığım için agresif cevaplarına denk gelmedim ancak burada bile hakkında yazılan 3 girdiden 2'sinde bu konu eleştirildiyse daha dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum. bir de galiba zumbaya başlayacağım sayesinde (gizlinot: swh)

  26 nisan 2017 03:41

  4. bana göre her şeye atlayan bir insan. sabit değil kesinlikle. bir de serbest makyaj yapıyormuş instagram hesabı açmış ona özel, cakey yüzlerle doldurmuş.

  çok beğeniyorum. ama kibirli bence. burnun estetik değil anladık yani.

  bir de bana kalırsa önce yorumları okuyup sonra videoları çekiyor o ne hırs. kendini doldurup gelmiş. söylediklerinin altında sürekli bir anafikir vermeye çalışıyor eleştirilere karşı.

  14 ocak 2018 21:01

  5. Ne ara spor hocası oldu anlayamadık

  14 ocak 2018 21:34

  6. Şirin, sevimli bir kız ama eşi... en sevmediğim erkek tipi kameraya delici bakışlar mı dersin, çok yakışıklıyım havaları mı, bence EGOsu çok yüksek biri.

  15 ocak 2018 15:26

  7. (link: https://instagram.com/p/BdcI1U7AfOw/ link) what did i just watch

  15 ocak 2018 15:48

  8. bacaklarım neden kalın adlı videosunda spor eğitmenliğini(!) döktürmüş kişi

  incelmek umrunda değilmiş sadece kaslı ve fit vücudu olsun bacakları çocuk bacağı gibi olmasın istiyormuş

  tatlım o zaman neden hep kapak fotoğraflarında bacaklarını açıp,kastığın ince gösteren açıda poz verdiğin haller var?

  not: ayrıca kocanın yardımıyla o eğitmen adını kazandığın o kadar belli ki. keşke sabredip gerçekten kendin elde etseydin bilgi birikiminle. zira iki googlelayınca o kadar bilgiye herkes ulaşır. gençsin güzelsin harcama kendini . özellikle sürprizleri video çekimi ve görüntülenme için yapan kocan da gaza getiriyor sanki

  17 ocak 2018 22:05 17 ocak 2018 22:09

  9. Son videosunda Godiva'dan çikolata aldığını anlattığı bir kısım var. Dört adet ufak çikolata almış ama Godiva'daki adam paketlerken çikolatanın üçünü yere, birini tezgaha düşürmüş; sonra hepsini alıp çöpe atmış.

  Merve Hanım vlog'unda diyor ki "Tamam tezgaha düşeni bana vermesin ama niye çöpe atıyor ki, bir köşede kendi yesin."

  Bir köşede kendi mi yesin? Siz bir başkasına bir şeyi yapıp yapmaması gerektiğini söyleme hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz Merve Hanım? Madem tezgaha düştüğü için yenebileceğini düşünüyorsunuz, neden "Pakete koyabilirsiniz" demiyorsunuz da adamın (hem de bir köşede) o çikolatayı yemesi gerekiyor? Adamın çikolata yemeye muhtaç olduğunu filan mı sanıyorsunuz? Ne demek bir köşede yesin?

  Vlog'un montajını yaparken bile bu kabalığınız, bu kibriniz dikkatinizi çekmemiş.

  25 ocak 2018 15:47 25 ocak 2018 15:56

  10. Kontur nasil yapilir videosunu izledim oncelikle kiz daha koyu renklerle daha keskin ve daha belirgin konturde yapabilirdim dedi.Ancak yaptigi kontur bir hayli agirdi zaten ayrica elmacik kemigine kontur rengini bocaladi evet sonuc guzel oldu ama bundan daha agir bir uygulama sanmiyorum yapilabilecegini

  6 şubat 00:27

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar