girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • medya (5)

136. Kanyon' a ilk acildigi zamanlarda tasınabilir batarya, bilmeden selfi light (kendisini isikli ayna diye satin almistim.),kirtasiye malzemeleri özellikle kalemleri, yuz yikama fircasi ve teneke kutuda satılan çatal kaşık setini almistim. Fiyatları uygun gelmişti. Aldigim ürünlerden de son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Onun dışında makyaj malzemelerine baksam da alınabilecek kadar ilgimi ceken bir şeye denk gelmedim. Hem de verilen paralara daha bilinir markalardan alinabilecegini dusundugumden almayi aklimdan gecirmedim.Hatta Sevdigim Dior lip glow a muadil ürünleri var. Ancak kac sefer elime aldiysam, testerler mağaza ışıkları nedeniyle erimiş, kenarlarından taşmış halde olduğundan albenili gelmiyor. Memnun kaldığım kırtasiye malzemesi kalemlerinden tekrar edinmek istedigimde fiyatlarını çok arttırdığını görerek vazgeçtim. Yalniz mağaza çalışanlarının guleryuzlu ve yardımsever olduğunu söyleyebilirim; ancak mağazalarında bulunan temizlik hissi versin diye sıktıkları o yapay koku icin ayni seyi soyleyemeyecegim. beni öksürük krizine soktuğu için (astimlilara yaramıyor) magazada çok fazla kalamıyorum.

20 ekim 14:11

135. İçindeki her şeyi satın almak istediğim ama aslında hiçbirine ihtiyacım olmayan ürünleri satan mağaza.

19 ekim 22:37

134. %50' ye varan demesi indirimlerin %50 olmadığı anlamına gelir. Yapacaksanız tam yapın şu işi.

19 ekim 13:15


133. miniso da kelime oyunu yapıyor. her şey %50 indirimli değil. %50'ye varan indirim. ağırlıklı olarak %10 ve 20 indirimli ürünler var.

19 ekim 12:30

132. şimdiye kadar sadece defter aldığım ve diğer ürünlerinin ilgimi çekmediği marka. buranın kokusu beni o kadar rahatsız ediyor ki girer girmez egzamam coşuyor ve kızarıp kaşınmaya başlıyorum, öyle yoğun bir koku. o yüzden beş dakikadan fazla zaman geçiremiyorum. 

bir de fiyatları tamam indirimde falan fena olmayabilir ama çoğu ürünün birebir aynısını  aliexpressten ben almışım 3,50 liraya, onlar satıyor 15 liraya falan. genelde aciliyeti olmayan ürünler olduğu için de aliexpressten almayı daha uygun buluyorum arada böyle uçurum fiyat farkı olunca. 

farkettim ki burda satılan ürünler o an aşırı gerekliymiş gibi görünse de eve gelince bir köşeye atılıp unutulacak, yıllar sonra “enee bu neymiş ki?” denecek şeyler. 

19 ekim 01:43

131. bir şeyler alabilmek umuduyla gidiyorum, her şeye bayılıyorum çok tatlı tam benlik diyorum sonra düşünüyorum "bunu almama gerek var mı?". Cevap hep aynı "yok"

19 ekim 01:11

130. iade ve değişim konusunda müşteriye asla yardımcı olmayan mağaza zinciri. online mağazadan aldığım ayna birsürü çizikle gelince mağazada değiştirmek istedim ve asla yardımcı olmadılar. baktığımda genellikle kulaklıklarının çok kısa sürede bozulduğu ve eyelinerlarının kuru çıktığı şikayetleriyle karşılaştım. buradan alışveriş yapmayı düşünen süslülere duyurulur.

19 ekim 00:28 19 ekim 00:35


129. sevimli, şirin görünümlü mağaza zinciri. yolumun üzerinde olunca girip tabanlık aldım 12.95tl'ye. sonra eski fiyatın üzerine çok sayıda kat kat beyaz etiket yapıştırılmış oluduğunu görüp sakin sakin söktüm hepsini ve gerçek fiyatını gördüm ki bir miktar üzüldüm. 4.95 tlydi. sana da hoşçakal miniso..

18 ekim 20:34

128. kesinlikle bayıldığım mağaza. ürünleri çok kaliteli. özellikle soyulabilen ojelerine bayılıyorum. bir de asansörlü eyeliner aldım elimden düşmüyor. kardeşime kulaklık hediye almıştım orda bir senedir kullanıyor ve çok memnun

4 ekim 10:51

127. Bu yaz ilk defa miniso mağzasına gitmek nasip oldu,açıkçası pek de bir numarası yok.oldukça pahalı,evet güzel ürünler var,insan hepsini almak istiyor ama bu devirde keyife alışveriş yapmak lüks oldu artık.ihtiyacım var mı diye kendime sorduğumda hep elimdekini geri bırakıyorum,bu da beni mutsuz ediyor ne yalan söyleyeyim.

2 ekim 20:57