0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (2)

3. a’pieu markasinin tr’de missha bunyesinde satilan, inci yapili, beyaz iz birakmayan, hafif nemlendirici gunes kremi. karma/yagli ciltli biri olarak sevdim. Kisa surede emiliyor, kurumasini beklerseniz, makyaj altina uygun. Fondotenin durusunu, kaliciligini etkilemedi.

Dokusu, surum kolayligi bakimindan biraz biore uv watery essence’i andiriyor ama o kadar alkollu degil(gizlinot: alkol icermiyor bile olabilir), dolayisiyla kurutmuyor.

Tum cilt tiplerinin rahatlikla kullanabilecegini dusunuyorum, tavsiye ederim. 

21 ekim 14:14

2. Benim de bir süredir kullandığım güneş kremi. 

indirimden bayağı uygun bir fiyata almıştım. O günden beridir de her gün kullanıyorum. Cildimde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı, ki benim satın alırken uygun fiyatından ötürü acaba?? Dediğim tek konu buydu.

 Kimyasal filtreler içeren, narenciye gibi kokan bir ürün. Ben kokusunu çok sevdim. Sitedeki bilgi jel yapıda diyor kendisi için ben bu yüzden renksiz bir ürün beklemiştim, beyaz renkli ve bayağı ince jel krem yapıda bir üründü gelen. uygulandığında cildi ferahlatan bir yapısı var, çabucak da emiliyor ve beyaz kalıntı bırakmıyor. Ben üzerine kolayca ten makyajı yapabiliyorum, ürünlerin yapı ve duruşunu hiç bozmadı.

 Kullanmaktan keyif aldığın uygun fiyatlı bir güneş kremi oldu kısaca. Özellikle kış dönemi için gayet uygun bir koruyucu olduğunu düşünüyorum.

Edit: yazmayı unutmuşum ben kimyasal filtreler içerdiği için mutlaka çift aşamalı temizleme yöntemi ile temizliyorum

ilgili medya:
1
21 ekim 00:46 21 ekim 00:48

1. Yazın indirimle 27 liraya aldım, güncel indirimle de 39 liraya satılan bence fiyatını iki türlü de hak eden 50 koruma faktörlü güneş koruyucu.

Açıkçası missha’daki en uygun güneş kremi olduğundan beklentimi düşük tutarak aldım ama favori güneş kremim oldu kendisi daha ilk günden. Bir tüp bitirdim dün, düşüncelerimi paylaşmak istedim. 

Yapısı incecik, makyaj altına da aşırı uygun şu ana kadar hiçbir üründe topaklanma yaptığını gözlemlemedim. Mat tutma vaadi Yok ama ekstra yağlandırmadı da. Beyazlık bırakmıyor arkasında. Plastik bir tüpte geliyor ürün yanınızda taşımaya da çok müsait, hafif çünkü. Kolay emildiği için de hazırlanma süremi kısaltıyor. 

Tek eksisi kokusu, meyveli biraz ağır bir kokusu var şahsen sevdim ve alıştım zamanla zaten sürdükten kısa süre Sonra uçuyor koku. Alerjik reaksiyon da göstermedi cildim ki sivilceye de fazlasıyla meyilli bir cilde sahibim.

Güneş kreminden beklentiniz nem değilse beklentileri her türlü karşılar diye düşünüyorum. Yağlı hassas ciltlilere gözüm kapalı öneririm.

ilgili medya:
1
20 ekim 23:45