yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (0)

  1. o ses türkiye yarışmasındaki jürilik görevine dönmüş şarkıcı.yakışıklılık, sempatiklik, eğitim, yetenek hepsi kendisinde mevcut.zaten yarışmanın ilk iki sezonunu götüren de oydu.gökhan gelince milleti güldürme işini devredip kaçtı ama gözler onu aradı.

  dün akşam kalkıp sahneye çıktığında da boyuyla posuyla, sesiyle neden orada olduğunu bir kez daha gösterdi. (gizlinot: boyuna posuna kurban )

  5 ekim 2015 16:06

  2. o ses türkiye'yi izlerken kendi kendime "bu murat boz birine benziyor ama kime?" diye düşünüp duruyordum. geçen gün kime benzettiğimi bularak büyük bir rahatlama yaşadım: bu adam the voice ingiltere jürisi ricky wilson'ı biraz fazla izlemiş. beğendiği kadın adaya gözlerini kocaman açarak tatlı tatlı gülümsemeye çalışması buram buram ricky wilson... (link: https://www.youtube.com/watch?v=iZJMwiGk-p4 şuradan) ricky wilson'u izleyebilirsiniz. bu videoyu izlerlen benim elim ayağıma dolaşıyor vallahi. :)

  3 kasım 2015 11:28

  3. an itibariyle tarif edemeyeceğim bir yüz ifadesiyle futboldaki marifetlerini izliyorum. yavrum benim beeee. yavrum.

  tanım: yakışıklı insan.

  16 ocak 2016 22:00


  4. ya yemnediyorum kadın halimle sinir krizi geçiriyorum kıskançlıktan.

  ya herif 1,5 saattir koşuyor, 6 mı 7 mi tane de gol attı, tipi hala düzgün, hala bebek. bebek ya anlatabiliyor muyum?

  saç, baş, surat her şey hala mükemmel. tükürmedi de sahaya sdshfshgsbak yakın çekim de göründü şimdi, azıcık terlemiş, o kadar. e o da olsun artık be insan evladısın sen de yahu... yani erkeklerin bunu sevmemesini o kadar iyi anlıyorum ki...

  tanım: bir insanın yaptığı her işin altından kalkıp, becerebilmesinin vücut bulmuş hali. bebek.

  vallahi şaşırıyorum ya. bişeyi de kötü yap be adam.

  16 ocak 2016 22:43

  5. 4 sene önce canlı olarak görmüştüm yakışıklı bir adam.

  16 ocak 2016 22:47

  6. Sadece cinsel cekiciligi olan bir bey bence.epey fazlacana kabul ediyorum ama asli enver daha sakin kulturel olarak zengin bi adamla olur gibi gelmisti.ama sevismek istediysen anlarim aslicim.zira yataktan cikarilmicak bir er kisi buldun.

  13 şubat 2016 14:49

  7. ne kadar güzel bir doğum günü hediyesi.

  bu adam biz kadere isyan edelim diye mi doğmuş ama.

  bu aslı da çok şanslı kız ayrıca (gizlinot: çok da güzel) (gizlinot: maşallah)

  (link: http:// https://www.youtube.com/watch?v=JmeBiZ4e2Uo)

  10 mayıs 2016 01:15


  8. Gönüllere (link: http://im.haberturk.com/2012/08/03/ver1344060228/764761_detay.jpg Memeleriyle) taht kurmuş şarkıcı.

  Not: iyi ki doğdun klibini izlerken (gbkz: başkası adına utanmak) durumunu en derinden yaşadım. Adamın üstünden yeteneksizlik akıyor.

  10 mayıs 2016 01:34 10 mayıs 2016 02:27

  9. Hayatlarımız öyle tuhaf bir hal aldı ki, sosyal medya ve ilişkilerimiz artık birbirinden bağımsız olan, olabilen şeyler değil. Öyle ki, aşk ile likelamayı, sadakat ile stalklamayı(gizlinot: normalde şu kelimeleri en azından yazarken yabancılaşmak lazım ama o da olmuyor, kanıksamışım:p) aynı cümle içinde kullanıp bunu dünyanın en normal şeyi gibi konuşuyoruz.

  O değil de, sabahın bu saatinde ben böyle bir konuda niçin tespit şeyapıyorum acaba.(gizlinot: swh)

  kadın-erkek, hatta hayatınızdaki insanı çok sevip sevmemeniz bile farketmez, bir eski sevgiliniz ve elinizin altında bir de akıllı telefonunuz varsa stalklarsınız bence. Hadi ama aslı, sen hiç mi merak etmedim birkan'ı?Sosyal medya böyle bir şey, normalde hiç meraklı bir insan değildiyseniz bile günaha çağırıyor resmen. Boşuna o girizgahı yapmamışım, oh.(gizlinot: swh)

  Öte yandan bu durumda ben aslı olsam kesinlikle bir midem bulanır, üzülürüm yani. Bir de kaç yıllık ilişki, iyi ay önceki videoya beğeni falan... Of, ne zormuş arkadaş.

  Muraad, beni duyuyorsun biliyorum!(gizlinot: swh) bence aslı'yı karşına alıp tek tek anlat, dosdoğru itiraf et eliz'in hesabına girdiğini, sonra da yanlışlıkla aşhvhj. Hani ben seni(!) seviyorum de, onu değil. Seviyorsa inanır, güven bana dostum.

  Tanıma gelecek olursam, o ses türkiye'nin yeni sezonunda yine jüri koltuğuna oturacak olan şarkıcı.(gizlinot: swh)

  30 eylül 2016 11:17

  10. Twitterdan (link: https://twitter.com/muratboz/status/823973625791475712 Şu) video ile "evet" propagandası yapmış şarkıcımsı. Bakalım yıllar sonra devran dönünce nasıl kıvırmaya çalışacak.

  Buradan Aslı Enver'e sesleniyorum: pek güzel pek yeteneklisin tıpkı Burçin(gizlinot: terzioğlu) gibi, bak o ne güzel şutladı Murat yıldırım denen oksijen israfını! Sıra sende güzel gadın, harcama güzel yıllarını şu boş beleş tiple beh!

  24 ocak 2017 23:20