girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. Deride oluşan yoğun keratinleşme yani kalınlaşma olayıdır, en çok ayak bölgesinde görülür. Genetik olarak ayak tabanı yüksek olan kişilerde nasır oluşma riski daha fazladır.

13 eylül 2014 20:07

2. Nasırınız varsa ayaklarınızın daha doğrusu nasılaşmış ölü derilerinizden kurtulabilirsiniz.

Bununla ilgili set olarak satılan ürünlerde var. Silk ayak peeling jeli ve sonrasında bakım için kullanılan balm. ayaklarınız bebek teni gibi yumuşacık oluveriyor

30 temmuz 2015 09:42

3. nasırınız ileri boyutlardaysa eczanelerden nasır için bir karışım isteyebilirsiniz. taş gibi olan ayakları bebek ayağına çevirir.

çok da önemli bir durum yok diyorsanız peeling yapın, geceleri vaseline sürüp çorapla uyuyun. ayak törpüsü daha da beter ediyor tecrübelere göre.

5 ağustos 2015 09:13


4. Benim de sağ el serçe parmağımın altında ve orta parmağımda oluşan şey.zaten avuç içi derim de kalındır bir türlü yumuşatamam bir de bu çıktı başıma.ne yapsam ki geçse...

5 ağustos 2015 13:29

5. Sakın jiletle, özellikle kullanılmış, açıkta bekleyen bir jiletle kesmeyin. Kapabileceğiniz hastalığın haddi hesabı yok. Probleminiz basit bir nasırken septik şokla ölmemek için yapmayın bari. Aslında tek çözümü bol bol nemlendirmek ama siz yinede uzmana görünün en iyisi.

5 ağustos 2015 14:21