sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (4)
 • medya (2)
4

1. Çıktığı gibi aldım. Hakkında az çok fikir sahibi olduğumu düşünüyorum. Öncelikle 23 yaşımda olduğumu belirteyim, morluk ya da kırışıklık gibi şikayetlerim yok.

Göz çevrem ya kuru, ya daha çok kuru. Hal böyle olunca sürdüğüm kapatıcı oturmuyordu. Sözde crease bölgesine far sürüp göz kapağımı derinleştiriyorum, bu kuruluktan mütevellit o da istediğim gibi durmuyordu. Far sürdüğüm fazlaca belli oluyordu. Pul pul ve sahte bir görünümden bahsediyorum. Makyaj altına kremi cidden sevdim, sürdükten hemen sonra üstüne makyaj yapma lüksünüz var bir kere. Sabahın körunde kalkanlar için büyük ayrıcalık :) Kapatıcımı eskiden pudrayla sabitlerdim şimdi hiç çizgilere dolma problemi yaşamıyorum. Verdiği nemden kaynaklanıyor sanıyorum. Farım tam istediğim gibi oturuyor aynı zamanda ömrünü uzatıyor.

Ancak kendisini gece sürmeye uygun bulmadım. Bana göre yapısı hafif olduğundan gece yeterli değil. Sabah aynaya baktığımda o kadar da nemli, dinlenmiş bir göz çevresiyle uyanmıyorum ama yine de idare edilebilir. Bende yanma yapmadığını da belirtmeliyim. Piyasadaki göz kremi fiyatları düşünüldüğünde alınıp denenmesi gerekli bence, sırf günlük kullanım için değer makyajımın havası değişti. tekrar alırım.

Ukte; (yazar: slit)

3 kasım 2017 00:30

2. Yaklaşık 2 aydır kullandığım göz kremi.

Metal bir tüpte. İncecik ucu var ve sanırım paketlemeden dolayı siz istemesenizde ucu açık kaldığı anda solucan gibi dışarı çıkıyor. Materyal metal olduğu için içinde kaldı mı kessem mi derdi olmayacak gibi duruyor. Şu an yarısını kullandım. İndirimde 20-25 arası bir fiyatta almıştım sanırım.

Göz çevremden bahsedeyim. Orta derecede morluk sorunum var. Göz altımda incecik bir çizgim var kazayağım yok. Kuru ciltiyim ancak göz cevremde ekstra kuruluk yok.

Krem bayağı yoğun bir kıvamda. Kolay sürülüyor ve kolayca emiliyor. Hemen emildiği için makyaj altına da uygun. Nemlendirme etkisine gelirsek ben ne memnun kaldım ne de beğenmedim diyebilirim.

Evet ekstra bir krem ıstemiyor cildim ama böyle neme doymuş yumuşacık da olmuyor bu nedenle tekrar almam. Göz çevreniz kuru/çok kuru nemsizse beklentinizi karşılamayabilir ama yağlı normal cilt için bence yeterli olur.

Bunun dışında morluk ve çizgime de bir etkisi olmadı.

14 ocak 2018 21:47

1

3. Bir daha almayacağım söz kremidir, bir yararını görmedim.Gidip Bepantol sürseniz daha çok nemlendiriyor.Bunun mor-beyaz arası renkli olan bir alternatifi daha var onun rengi Ivory tarzında kapatıcı olarak kullanmışlığım oldu ondan memnunum şu anlık.

15 ocak 2018 12:40

4. Ben de neredeyse 1 senedir düzenli şekilde göz kremi kullanmaya başladım. 22 yaşındayım. Göz altlarımda 2 küçük çizgi var, beni rahatsız eden. Onları görmemle göz kremine başladım zaten. Tabii ki hiçbir göz kremi geçirmiyor bunları ama iç rahatlatmak için kullanıyorum. İlk göz kremim alterra markasından bir üründü. Şimdi de bunu aldım. Çabuk emilen, yapış yapış hissi olmayan, kokusuz bir ürün. Nemlendirdiği izlenimi uyandırmıyor bende. Yine de denemeye değer.

15 mayıs 2018 01:38 15 mayıs 2018 01:38

5. bayilarak kullandigim canim goz kremim.

Oncelikle, goz altlarim sorunlu degil, morluk ya da kuruluk problemim yok. Ancak calismaya basladiktan sonra monutore baktigim ve cok yoruldugum gunlerde goz altlarim hafif grilesmeye basladi, ben de alip denemek istedim. Ertesi gun gozaltlarim dinlenmis bir sekilde uyaniyorum. Gozaltlariniz cok mor ise yaramaz bence, ama yorgunluklari kesinlikle siliyor. C vitaminli oldugu icin oksitleniyor oyuzdne her seferinde kapakta kalan kismi akitarak ve siyirarak kullaniyorum.

5 kasım 2018 14:46

6. bana alerji yaptığından (genel olarak bana ve anneme alerji yapıyor tüm nivea ürünleri) kullanamadığım göz kremi.zaman geçtikçe de rengi sararıyor,kısa zamanda bitirmek lazım gibi.c vitamininden ötürü.

6 kasım 2018 11:49

7. göz altlarımın hassas olduğu dönemlerde hafif bir yanma yaptı, o dönemlerde kullanamadım. nemlendirmesi orta, belki henüz daha tam oturmamış ince kırışıklıklarımı çok az açmış olabilir ama çokta emin olamadım.

açıkcası kullandığım dönemde herhangi bir açıdan büyük bir faydasını göremedim. tekrar alacağımı sanmıyorum. kötü bir ürün değildi ama yeterince de iyi değildi.

Paketlemesinden nefret ettim, kapağını açtığım anda ürün fışkırıyordu. ürünün bir kısmı kapağına bulaşa bulaşa ziyan oldu. neyseki içindeki ürün bitmeye yakınken kontrolsüzce çıkmayı kesti. Tek güzel yanı kesmeden dibine kadar kullanabildim.

4 aralık 2018 16:40

8. güzel ,göz çevresini de aydınlatıyor gerçekten ancak bana sivilce ve alerji yaptı. nivea ürünlerine anne kız alerjimiz var. annem yıllar önce kırışık kremini almıştı denemek için,kadıncağız ertesi gün balon gibi şişti,ben küçüktüm o zaman,aa anne yüzünü böyle gererek mi kırışıkları geçiriyor demiştim hiç unutmam.nivea vücut urunleri değil ama yüz ürünleri bana yaramıyor.. bir de içinde c vit var bir süre sonra rengi sararıyor dikkat,sararınca atın.selma çiçekdal çok seviyordu ondan görüp almıştım.alerji olunca uyku maskesini denemedim bile.

10 aralık 2018 15:49

9. 1 aydır kullandığım ve sanıyorum ki herhangi bi etkisini görmediğim bi ürün. Tabi 1 ay içersinde mucize beklemek yanlış olur ama öyle memnun kalınacak bi nemlendirme dahi göremedim. Bazı geceler sürdüğümde gözlerimde yaşarma ve şıpır şıpır akmaya sebep oluyor. Makyaj öncesi kullanım için uygun olabilir, yapısı oldukça ince ve yapış yapış değil.

4 ocak 09:46

10. (yazar: kuncuk) adlı süslüye katılıyorum, kremin içeriği gerçekten çok iyi. içerisinde shea yağı, vitamin c ve q10 bulunmakta. daha öncesinde göz kremi kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama nemlendirmesini gayet güzel buldum. iki haftadır kullanıyorum ve sınav haftasındayım, ona rağmen göz çevrem eskisine göre daha aydınlık ve daha az mor. kısacası ben beğendim, fiyatı da askorbik asitli olmasına rağmen uygundu.

7 ocak 15:28