sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (55)
 • oylar (7)
 • medya (2)

1. gratislerde satılan ve envai çeşit tırnak bakım ürünü olan NK Express markasının ojeyi hızlı kurutan cilası. 3-4 lira civarında fiyatı vardır. Pahalı markaların hızlı kurutan cilalarıyla yarışacak cinsten. Gerçekten hızlı kurutuyor. Ojenin uzun süre parlak görünmesini sağlıyor. Seche Vite ve Poshe Vite gibi kururken uçlardan geriye doğru sıyrılmıyor. Watsons'da NYC hızlı kurutan cilası kaldırılınca NK Ekspress Fast Dry Topcoat büyük bir eksikliği doldurmuştur.

20 ağustos 2014 09:47

2. daha önce hiç top coat tarzı ürün kullanmamış bir insan olarak dört gün önce sahip olduğum hızlı kurutucu ojedir. gratisten 3,5 tlye aldım. çok harika bir ürünmüş. yastık yorgan izi hikaye oldu. ojenizi çabuk kurutuyor ve parlak bir görüntü veriyor. ojelerinden çabuk sıkılan ve gün aşırı değiştiren biri olarak kalıcığından bahsedemem ama muhakkak bir etkisi oluyordur diye düşünmekteyim.

19 eylül 2014 01:02

3. Çok başarılı bir ürün.Ojenin kurumasını hızlandırıyor,ojeye parlaklık veriyor en önemliside kalıcılığını 1-2 gün daha artırıyor.Bittikçe alacağım.

19 şubat 2015 12:11

4. ilk top coat tarzı oje kurutucumdu kendisi. di'li geçmiş zaman kullanıyorum çünkü 2 ayı geçkindir hiç bir gratiste (gizlinot: istanbul,her iki yakada da her gördüğüm gratise girmişimdir) bulamadım. elimde kalan son şişesini de bitirmek üzereyim.(gizlinot: ağlayan surat)

tanım: ojeyi hemencecik kurutan, parlatan, dayanıklılığını arttıran bir oje kurutucu. umarım üretimden kalkmamıştır.

24 şubat 2015 06:50

4

5. Çok memnun olduğum oje kurutucu. İlk kez bir oje kurutucu kullanıyorum ama yapması gereken ojeyi kurutmaksa evet bunu yapıyor. Parlaklığına bir şey diyemeyeceğim bence ojeler her zamanki kadar parlak. Yalnız benim sürdüğüm ojeler nerdeyse 1 hafta bozulmadan kalır üzerine hiçbir şey sürmediğim, duş aldığım, bulaşık yıkadığım halde. Yani ben bozuldukları için değil sıkıldığım için çıkarırım. Ama bu ürünle birlikte iki üç günde ojem atmaya başlıyor. Neyse ki ben de çıkarmaya niyet etmiş oluyorum o yüzden kavga etmiyoruz.

Nasıl kullanıyorum? On parmağıma da ojeyi uyguladıktan sonra aynı parmak sırasıyla topcoat uygulamaya başlıyorum. Ürünü fırçaya bayağı bol alıyorum, ojemi bozmasından korkuyorum çünkü. O bolluğa rağmen güzelce kuruyor ben de rahatça uyuyorum :)

Gratisten (antalya - markantalya) iki hafta önce falan aldım. Sanırım 3 buçuktu.

Defalarca yenisini almış editi: o dönemki ojemin çıkası varmış herhalde yoksa bozulmadan kalıyor ojem. Çok memnunum hala ama fırçası kısa olduğundan (dipteki ojeye fırça ulaşmıyor) ve bitmeye yakın baloncuk izi bıraktığından golden rose'a şans verdim. Bi de fiyatı 7 lirayı geçmiş yani nasıl olduysa. Golden rose'dan memnuniyet durumuma göre bakıcaz. Ama alın baya başarılı bi kurutucu bence.

25 mart 2015 17:36 6 eylül 2017 22:08

6. Ben de ne zamandır bulamıyordum bu ürünü. Onun yerine pastel'in oje kurutucusunu aldım ama hiç sevmedim. Ancak dün gittiğim gratis'te ambalajları değişmiş şekilde oje kurutucusundan tırnak güçlendiricisine kadar tüm seri yerindeydi. Tabii ki hemen kaptım bir tane.

23 haziran 2015 09:30 ed.3 temmuz 2015 15:09

7. kurutması falan iyi hoş da ben ne zaman kullansam ojem bir gün bile dayanmadan tabaka tabaka soyuluyor. bendeki bozuk mu acaba?

22 temmuz 2015 22:42

8. uzun bir aradan sonra nihayet bulabildiğim oje kurutucu. yalnız şişesi değişmiş, görüntüsü daha güzel ama fırçası çok kötü şerit şerit iz yapıyor. üzdü.

22 temmuz 2015 23:41

9. kaç şişe bitirdiğimi hatırlamadığım ojeyi hızlı kurutan, parlatan cila. piyasada bulamayınca oje sürmeyi bıraktım. ojenin kurumasını beklemek ölüm geliyor, ayrıca ne olursa olsun mutlaka bir iz oluyor ve o görüntü benim hiç hoşuma gitmiyor.

ancak (yazar: hypnose)'un da dediği gibi bu cila hızlı kurutuyor ama ojenin tırnaktaki ömrünü kısaltıyor. 1. ya da maksimum 2. gün çatlayarak oje soyuluyor. şişesini değiştirirken formülünü de güncelleselermiş keşke.

23 temmuz 2015 07:56 23 temmuz 2015 09:00

10. Ilk aldığımda o yağlı spreylerden sonra bayıldım. Hatta tanıdığım kadınların neredeyse tümüne bunu al çok iyi diye pazarlamasını yaptım. Kendim de eğer bir daha bulamazsam diye gördüğüm yerde 2-3 kutu yedekledim. Ama kullanmaya devam ettikçe ürünün yarısına bile gelmeden kıvamının değiştiğini ve çizgi çizgi olduğunu farkettim. Neredeyse 6-7 kullanımda atıp yenisini almak zorunda kalıyorum. Ve bu haliyle benim için hiç ekonomik olmuyor. Daha iyisi için arayıştayım, şimdilik bunu kullanmaya devam.

23 temmuz 2015 11:11