yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (6)

  1. (link: http://oitheblog.com/ oi the blog)

  habire gezip tozan, beni oturduğum yerde çatlatan iki arkadaşın çok başarılı gezi blogu.

  okumalara doyamıyorum gerçekten. gittikleri her ülkeyle ilgili bir sürü bilgi var bloglarında. bazı ülkelerde yaşayan türklerle yapılmış röportajları var. güzel geziyorlar ve güzel yiyorlar. (gizlinot: ikisi de ilgi alanım) samimi ve eğlenceli anlatımları var. hafta sonları bir fincan kahve alıp bu blogun yazılarıyla başlıyorum bazen günüme.

  bir de küba ve izlanda yazılarından sonra kıskançlıktan nefret boyutuna geçtim sanırım. (gizlinot: swh)

  (gizlinot: yalnız iyi geziyorlar.) (gizlinot: fakat çok güzel geziyorlar.) (gizlinot: maşallah)

  4 mart 2016 22:19

  2. yaklaşık 1,5 yıldır takip ettiğim muhteşem ikili hakkında bir yorum bırakmadan geçsem ayıp olurdu.

  sıkı takipçilerinden biri olarak ara ara attığım mesajlarıma samimi cevaplar verdikleri doğrudur. şımarık tripleri yok hatta fazla samimiler (gizlinot: son roma seyahatlerinde parkta ayak parmakları ile oynayan amcayı çekecek kadar ahaha) gezdikleri yerin hakkını sonuna kadar verdiklerine inanıyorum. gezmek evet çok güzel ama bunu iş olarak yaptıkları için eğlenceli olduğu kadar yorucu olduğuna eminim (gizlinot: ben size hak veriyorum kızlar ) bir şehire daha önce gitmedilerse takipçilerinden bu yerde gezilecek önerileri toplayıp popüler olanlara ellerinden geldiğince gitmeye çalışıyorlar ve yorumluyorlar. marka, gösteriş, reklam kasmadıkları için çok nadir uçak firması reklamları dışında sayfaları takip ederken yormuyor. zeki ve aşırı komikler. ayrıca beni de aranıza almak isterseniz mesaj atın öykü, idil!!!! masraflarımı kendim karşılarım, sponsor istemem, fit fit gezerim valla daha ne olsun :)

  2 mart 2018 14:55

  3. uzun zamandır gezi tavsiyelerini severek takip ettiğim blog. özellikle instagram hesapları çok keyifli. storylerini keyifle takip ediyorum. fakat bugün bir kere daha takdirimi kazandılar.storylerinde oy kullanmanın öneminden bahsetmişler ve oy vermeyen bloggerları ne bahaneleri olursa olsun takipten çıkacaklarını belirtmişler. helal olsun, bundan sonra daha da severek takip edeceğim kendilerini. bazı boş influencerlara da kapak olsun. medyaya da ekliyorum storylerini. 

  edit: çokça tebrik ettim ama cansu akın ve cansu dengeyi hala takip ettiklerini ben de gördüm. eğer takip etmeye devam ederlerse o zaman samimiyetlerinden şüphe ederim. 

  edit: haydaaa kimi sevsek elimizde kalıyor. bir takipçileri cansu akın ile cansu dengeyi takipten çıkarıp samimiyetinizi gösterecek misiniz demiş? ve sonuç... medyaya yüklüyorum silmelerine karşı.

  ilgili medya:
  2
  22 haziran 2018 13:54 22 haziran 2018 21:22


  4. Çok severek takip ettiğim bir gezi bloğuydu. Şimdi bir kez daha sevdim. Ayrıca Cansu akınla vs daha bir süre önce tanışıp takipleşmişlerdi. Bu storyler ona falandı muhtemelen. Umarım görürler ama utanırlar mı bilemem.

  ilgili medya:
  1
  22 haziran 2018 14:58

  5. eskiden severek takip ederdim ama sürekli trendyol linkleri paylaşmasıyla soğuduğum bloggerlar arasına girdiler. reklam almaları bana batmıyor, hatta tam tersi içeriklerinden faydalandığım için kazansınlar isterim ama sürekli sürekli trendyol reklamı beni bıktıracak seviyeye getirdi. instagram'da takipten çıktım, artık bir yere gideceksem sadece sitelerine girip bloglarını okurum çünkü yazılarını hala faydalı buluyorum. twitter'da oitheblog'un o'su olan öykü'yü hala takip ediyordum (çok şükür twitter'da trendyol reklamı görmüyorum) ama bugün attığı tweetle oradan da takipten çıktım.

  madem bir markanın sürekli reklamının yapılması seni o markadan soğutuyor, o zaman takipçilerinizi sürekli trendyol reklamlarına maruz bırakmayın. siz de farkındasınız demek ki bu tarz reklamların o markalara karşı itici bir güç oluşturduğunun. ben de aynı şekilde sırf bu reklamlardan ötürü trendyol'dan değil alternatif sitelerinden yapıyorum alışverişimi.

  bahsettiğim tweeti de medyaya ekledim.

  ilgili medya:
  1
  30 mayıs 2020 21:03

  6. çok atarlı ve tuhaf sahipleri olan sayfa. yıllardır severek takip ediyordum. geçenlerde bir fotoda idil’in kafası küçücük vücudu kocaman çıkmıştı. sanırım fazla oynamışlar ki yapabilirler yani, isteyen istediği şeyi yapsın. ben de “ aşırı seviyorum aşırı güzelsiniz ama idil’in kafası vücuda şoplanmış gibi” yazdım. bir baktım beni engellemişler. yuh yani bunda engellenecek ne var, bu kadar mı tahammülsüzsünüz. kendi sayfaları, istedikleri insanı silsinler ama bu kadar küçük bir sebebe böyle bir tepki çok çiğ.

  “cool kız”, “kafa kız” imajı yaratmaya çalışan atarlı kızlar. Keşke pinkfreud ile kanka kanka yorumlaştıklarında takipten çıksaymışım.

  ilgili medya:
  1
  7 eylül 2020 14:23 7 eylül 2020 15:25

  7. aslında seviyorum podcastlerini, öylesine zaman geçirme amaçlı dinliyorum, eğleniyorum da. podcast vesilesi ile instagramlarına da şöyle bir bakayım dedim de öykü'nün fotoğraflarını aşırı tribal buldum. belki modadır öyle fotoğraflar instagramda çok kullanmadığım için bilmiyorum (umarım değildir) ama bana komik geliyor kimse kusura bakmasın. kapak kızı mısın, katalog mu çekiyorsun? omuzdan bakmalar, yandan pozlar filan... bildiğim kadarıyla gezi blogları var. bu pozlar neden?

  7 eylül 2020 21:35


  8. Grup şurup fanlıkları beni de rahatsız ediyor. Bir keresinde cansu akın öven paylaşımına sizi seviyorum ama üzdünüz yazmıştım. Tanımadığın birini antipatik bulman çok saçma bıdı bıdı diye bir şey yazıp saçmalamıştı. Ben de cevap olarak sizi de tanımıyorum ama sempatik buluyorum demiştim sonra sessizlik

  7 eylül 2020 21:57 7 eylül 2020 21:57

  9. Grup şurup övmelerine çok şaşırdım. Seçim zamanı onlara göndermeli hikaye paylaşıyorlardı. Hatta grup şuruba laf attıkları bir hikayelerine cevap vermiştim birsürü kalp göndermişlerdi. Vay bee kadere bak, kimlerrr kimlerle beraberr. :d

  7 eylül 2020 22:03