yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (2)
  5

  1. bir ay önce artık hiç ürün önerisinde bulunmayan ve çocukları için takip ettiğim (meğer hala influence oluyormuşum) görkem karman’ın instagram hikayesinde çok övdüğünü görüp yorumlarını inceleyerek aldığım şampuan.

  ben saç yağını da aldım. ona da ayrı başlık açacağım; o beklentimin çok üstünde çıktı. 

  öncelikle ollaluna sadece bir marka ismi değilmiş sanıyorum ki şampuanı üreten hanımmış ve kendisi de aynı isme sahip bir influencermış ancak bunu buradan başlık mevcut mu diye bakarken öğrendim, ben ürünleri aa türk markası mıymış diyerek almıştım sadece. 

  saçlarım ince telli, seyrek, dalgalı, çok dökülen cinsten. şampuana ilişkin yorumlarıma gelirsek;

  - benim satın alma sebebim inanılmaz hızlı saç uzatma vaadi oluşuydu. ürün hepsiburada üzerinden satılıyor, oradaki neredeyse tüm yorumlar çok memnun kalındığına ilişkin. İnsanlar saç kıranı, egzamayı geçirdiğini fotoğraflar ekleyerek göstermiş ben de denemek istedim.

  - içeriğinin görselini ekliyorum.  

  -  bir aydır kullanıyorum, saçlarımın uzamasını kesinlikle hızlandırdı. Çevremden ve fotoğraflardan anlayabiliyorum. Kokusu çok güzel ve saçı pasparlak, ışıl ışıl yapıyor yani saç dokusunu çok güzelleştiriyor. 

  - dökülme yaşadığım saçlarımı korktuğum gibi dökmedi hatta yıkama sırasındaki dökülme daha da azaldı diyebilirim.

  -benim için tek eksi yönü, ki bu çok kişisel bir şey, saçlarım ince telli olduğundan bundan önce yıllardır şampuanlarımı hacim verici özelliğe sahip olarak seçiyordum. O nedenle bana o şampuanların verdiği hacimden sonra az da olsa sönük geliyor. Bu arada bahsettiğim şey saçı az olmayan insanlar için ipek gibi bir görüntü yaratır muhtemelen ama ben seyrek saçlardan görünen kafa derimi hacimle kapattığımdan hacim için sanırım ek ürünlere başvurmalıyım.

  kısacası oldukça memnunum, uzama üzerindeki etkisi daha da artarsa bittikçe alınacak bir ürün olur. Ben yağı ile beraber kullandığım için de saçlarım çok daha parlak görünüyor olabilir. 

  Ürünlerin sanırım trendyol üzerinde satışı yok, sadece hepsiburada’da görüp oradan aldım. Güncel fiyatı 750 tl. 

  ilgili medya:
  2
  4 şubat 02:35

  2. 750 ₺'ye aldım. Daha bir kez kullandım. Saçlarımı 2 günde 1 yıkarım. İlk kullanım izlenimini paylaşayım çünkü ürün hakkında satış siteleri haricinde hiç yorum göremedim. Önce saç tipimden bahsedeyim; dalgalı, seyrek, hatta tepe kısmım haşimato tiroit + demir eksikliği nedeniyle dökülmüş, omuz hizasında saçlarım var. 

  İlk izlenimim;

  -doğalcı bir insanım, hep tamamı doğal olan ürünler kullanırım işte otama kırkpınar, simyaevi, bade natural tarzında. Kullandığım en market şampuanı da inecto'dur, yani en fazla o derece doğal dışına çıkabiliyorum ki o bile doğaldır. Bu şampuanı da saç sorunlarına iyi geldiğini okumam nedeniyle aldım, kesinlikle o minvalde doğal değil. Çünkü kullandığım diğer şampuanlar gibi bitki vs kokmuyor. Çok yoğun bir parfüm kokusu var yani gezdiğiniz yere yayılıyor. Ama cidden inanılmaz güzel bir koku, parfümü çıksa alınır ve yola herkes sorar. Bu kısmı hem artı hem de eksi puan benim için.

  -ilk kullanımım olduğundan mı bilmem ama 24 saat tamamlanmadan saçlarım inanılmaz yağlandı. Normalde 48.saate doğru yağlanırdı.

  -dökmedi saçlarımı. Normalde ne kadar dökülüyorsa o kadar döktü. Ama yağlanma olunca hemen dökülmeler artıyor işte.

  -satış sitelerinde yumuşak yaptı diyen var kuruttu diyen nadir de olsa var. Benim saçlarımı ipek gibi yaptı, yumuşacık oldu. Ama saçım boyasız bunu bilin. Tabi haşimato kaynaklı uçları kuru olmasına rağmen hiç krem kullanmadan saçlarım açıldı.

  -çok köpürüyor.

  -hacim aman aman vermedi ama saçlarımın dalgası ilk yıkadığımda harika oldu, akşam yıkamıştım sabaha yağlandığı için çok pis durdu. Belki alışma sürecinde yağlanma geçecektir.

  Şimdilik ilk kullanımda şampuanı sevip sevmediğimden emin değilim. Şişe bitince bir güncelleme daha yapacağım. Ürünün hammaddeleri almanya'dan geliyormuş ve ürün şuanda satışta değil, ama üreticisi yeliz hanım yakında tekrar satışa gireceğini söyledi. Almak isteyip kararsız kalanlar için yazmak istedim.

  19 mart 02:14

  4

  3. Burada yazılan bir girdi üzerine yorumlarına baktığım ve uzatma vaadi için aldığım şampuan.

  Öncelikle benim saçım ince telli, boya ve açmadan ötürü yıpranmış bir saç. 

  Uzatma vaadini yine gerçekleştirmedi. Belki iki ay için maksimum 0.5 cm fark etmiştir. O yüzden hayal kırıklığı yaşadım.

  Ama kepek ve ense kısmımda çıkan egzama benzeri acılı kaşıntıları bitirdi resmen. Ara ara oluyordu ve cidden çok acıtıyordu. Bu şampuanı kullandığımdan beri cidden ne kepek ne de egzama kaldı. Ama sadece bu durum için almaya devam eder miyim sanmıyorum. 

  4 mayıs 22:03 4 mayıs 22:04