yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

  3. pika pika katı şampuanını hem kendim hem de 4 yaşındaki oğlum için kullanıyorum köpürmesi ve temizlemesi çok iyi keza kokusu da güzel.

  benim saçlarım ince telli olduğu için yıkama sonrası çok dolaşık halde olur bu katı şampuanda da aynı durum devam etti. ama en güzel özelliği bence önceden her gün yıkamak zorunda olduğum saçımı artık iki günde bir yıkıyorum yağlanma süresini epey uzattı hem de ilk kullanımda.

  en kötü yanı bereketsiz çabuk bitiyor.

  jel yüz sabunu da çok ama çok güzel bir ürün. temizlemesi çok iyi, inceden bir peeling de yapıyor. kurutmuyor da. adet dönemlerimde çenemden sivilce eksik olmazdı. bu ürünü kullandığımdan beri hiç çıkmadı diyebilirim.

  saski nemlendiriciyi de sevdim benim yağlı cildim için biraz ağır yapısı ama nemlendirmesi oldukça iyi.

  katı nemlendiricisini düzenli olarak tırnak bakımı için kullanıyorum. kütikül giderme kousunda iyi iş çıkarıyor.

  bebek sabununu da kullandım sıvı olanını. kokusu ve temizlemesi iyi. köpürmesi biraz zayıf ama doğal ürünlerin geneli böyle.

  kantaron kremini de yanık, yara, pişik vs'de kullanıyoruz. özel bir etkisi yok sanırım. daha önce kullandığım kantaron kremleri gibi. iş görüyor.

  ressitance balm adı altında ürünü de mentollü olması sebebiyle baş ağrısı sinüzit vs gibi rahatsızlıkları hafifletir diye almıştım ama kokusu keskin değil çok işe yaradığını söyleyemem.

  genel olarak ürünlerini sevdim. pika pika, jel temizleyici, katı nemlendiriciyi bittikçe alırım.

  bebek sabununu da almak isterim ama çok çabuk bitiyor. belki o noktada katı sabunlarını deneyebilirim.

  4 temmuz 14:38 4 temmuz 19:44

  2. En sevdiğim gerçekten doğal ürünler satan markadır. Kadın girişimci merve hanım önderliğinde kadın çalışanlara sahip bu oluşumun ürünlerini Hızlı bir şekilde yorumlamak isterim;

  Pika pika katı şampuan: saçlarım dökülmüş, seyrek, ince telli ve malesef kuru yapıdadır(demir eksikliği+haşimato tiroidi kaynaklı). Normalde yavaş uzar ve hızlı yağlanır. Aklınıza gelebilecek en kötü saç kombinasyonu diyebilirim. Bu şampuanı kullanınca saçlarım yumuşacık oldu, yağlanma süresi yarım gün daha uzadı, saçlarımı hızlı uzattı, doğal dalgasına kavuştu. Ben stoklamak amaçlı çok aldım. Ancak tavsiyem stoklamamanız, çünkü 1 tanesi 3 ay gidiyor, ve bir ürünün ömrü 1 senedir. 1.5 yaşındaki bebeğimin şampuanını tatilde unutmuştuk, tamamen güvenilir içeriğe sahip olduğu için bununla yıkadım onu da, ama bebeğim alerjik bebek değil ondan ötürü güvenle ilk kez bebek şampuanı olmayan bir şampuan ile yokadım. Gözleri de yanmadı. Bir taneyi çok beğenince 2 tane daha aldım sürekli sipariş vermemek adına.

  Kleo cilt merhemi: bemlendirici olarak kullandım. Minicik olan bu kavanoz 1 sene gidiyor. Cildime sadece doğadan gelen bitkileri sürdüğümü ve beslediğimi bilmek çok güzel. Cilt tipim akneye meyilli olmasına rağmen bu yoğun krem asla akne yapmadı. Bir tane daha sipariş vermedim simyaevinin bir ürününü denemek istediğin için. Ama çok seviyorum ve listemde hep olacak bir ürün. Gündüz sürmemenizi tavsiye ederim çünkü içeriğindeki turunögiller nedeniyle güneş lekesi yapabilir.

  Saç bakım toniği: kullandığım en iyi saç bakım toniğidir, urban care de kullandım o hikaye içeriği parfüm dolu yapay bir ürün ve faydası olmadı. Otama'nın toniğiyle saç diplerim ferahlıyor, içeriğinde sirke olmasından dolayı olsa gerek yağlanmaya başladığı an hemen fıs fıs sıkıyorum yarım gün daha uzuyor saçımın temiz kalması.

  Saç bakım yağı: kokusu çok keskin ama saçlarıma en iyi gelen bakım yağıydı, çok hızlı uzattı. Hc care'den bu kadar memnun kalmamıştım. Ama arındırması biraz daha zor gerçekten çok gerçek bir bitki yağı.

  Heidi allık&ruj; sürüşü biraz zor ama içeriğinin tamamen bitkisel oluşu güvenli bir şekilde kullanmamı sağlıyor. Bebek sahibi olduktan sonra en zorlandığım konu makyaj yapmaktı, zira hem zaman vermek hem de sonrasında bebeğimle temasımdan ötürü ona kimyasal ürün değmesini istemiyordum. Ancak dudaklarımda heidi ruj varken onu öpmekten çekinmiyorum <3

  Saç balsamı, katı saç kremi de elimde var ancak henüz denemedim. Yorumlayamıyorum.

  Ürünlerle tanışmam 2023 haziran ayında oldu. Yaklaşık 9 aydır kullanım sonucu yorumlarım bunlar. Umarım hep böyle devam ederler, ah bir de kuru şampuan gibi bir ürün çıkarsalar nasıl sevinirim...

  5 mart 02:44

  1. uzun zaman önce alışveriş yapmıştım ve aldığım ürünün kokusu bana tuhaf gelmişti yaz sıcağında kokulara tahammülüm olmadığından da olabilirdi neyse mesaj atıp durumu anlatmıştım ve ürün değişimi sağlanmıştı bu açıdan müşteri memnuniyetine önem veren bir firma bunu söyleyebilirim.

  20 mart 2022 21:22