yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  1. 2gün önce sephora dan kofre olarak aldığım parfümdür. eğer hafif tatlı kokuları seviyorsanız bakın derim, şişesi çok şık. ben parfümü buram buram kokmayı sevmem insanları bana sarıldıklarında ya da yaklaştıklarında kokuyu hafiften almalarını isterim, bu koku tam beklentimi karşıladı,2 fıs sıktım sadece ve tüm gün minik minik burnuma geldi (parfüm sıkmadan önce sıkacağım yere kofreden çıkan vücut kremini sürdüm). normalde hiçbir parfüm üstümde kalmaz, fakat eve gelip üstümü değiştirene kadar kalıcılığı devam etti. kofrenin içinden çanta boyu da çıkıyor ama o minik şişeleri ben biriktirmeyi sevdiğim için büyük ihtimal kullanmaya kıyamayacağım :))

  (bkz:lilienbohoe nin uktesiydi )

  22 aralık 2015 00:24 22 aralık 2015 00:24

  2. Bana ben böyle kalıcılık görmedim arkadaş dedirten parfüm. Abartmıyorum bileğime sıktığım yerden 3 gün kokusunu aldım. Kalıcı olsun buram buram koksun orijinal parfüm alıyorum parasına değsin diyorsanız ve şekerli koku seviyorsanız tam size göre. Tuzlu vanilya olarak geçiyor sanırım. Yalnız koku olarak o kadar da beğendiğimi söyleyemem bi Coco madamoiselle nin verdiği mutluluğu vermiyor. (gizlinot: parfüm önerileri ile her zaman mesaj kutumu şenlendirebilirsiniz)

  22 aralık 2015 00:31

  3. çok ama çoook kalıcı olan şekerli vanilyalı parfüm. bileğime bir fıs sıkmıştım boynerde, kaç gün çıkmadı. eşim kokudan rahatsız oldu, hatta kokladığı akşam başıma ağrı girdi o koku yüzünden diye sızlandı durdu...

  22 aralık 2015 11:20


  4. bana göre lady million'ın neredeyse tamamen aynısı olan parfüm. fiyatı da yakın zaten. bir tek şişesi farklı. ne mana anlamadım. gerçekten yüzde 90 kadar filan benziyor bence.

  edit: yok ya, yüzde 90'dan bile daha fazla benziyor.

  edit 2: ertesi gün tenimde erkek parfümünü andıran bir kokuya dönüştü.

  5 ocak 2016 23:46 16 ocak 2016 00:54

  5. İki parfüme de sahip olan biri olarak Lady Million ile zerre kadar benzetemediğim parfüm. Sanırım bu, parfümün vücut kimyası ile buluştuğunda ortaya çıkan notalarla ilgili bir durum. Lady Million bende çok daha şekerli dururken Olympea daha bir vanilyalı/çiçeksi duruyor. Hiçbir zaman bir J'adore L'absolu gibi imza parfümüm olamayacak; hatta muhtemelen 2. şişeyi dahi almayacağım ama yine de sevdim ben bu parfümü.

  6 ocak 2016 07:14

  6. Sekerli denmis ama bence sekerlilikle alakasi olmayan bir kokudur. Sekerli parfumleri zinhar kullanamam. icerigine bakacak olursak daha cok odunsu bir tarafi var. Ayrica gercekten cok cok kalici ve sisesi bitse de atabilecegimi sanmiyorum zira tam bir sanat eseri gibi.

  Ust nota: tuzlu vanilya, mandalina

  Orta nota: su yasemini, zambak

  Alt nota: sandal agaci, kasmir agaci, ambergis

  6 ocak 2016 08:54 6 ocak 2016 09:18

  7. fiyatını parfüm için değil ambalaj tasarımı, görseller vs. için istiyormuş gibi hissettiğim parfüm. vanilya notasını istemsizce beğendiğim için tatlılığı başta hoşuma gitmişti ama bir yarım saat sonra, benim tenimde, başımı ağrıtan bir nota ortaya çıkardı. beyonce heat'te de alıyorum aynı notayı/notalar karışımını ve nefesimi tıkıyor. o yüzden çizdim üzerini.

  6 ocak 2016 09:28


  8. bana kesinlike thierry mugler'in womanity'sini çağrıştıran parfüm, belki de içeriğindeki tuzdandır, şişesi çok güzel diyerekten almak istemiştim ama bir kaç sephora ziyaretinde iyice koklayıp üzerine düşündükten sonraki kararım edinmemektir, gerçi hiç sevmediğim şeyleri sevedebiliyorum, böyle de kararsız ne istediği çok da net olmayan melun bir insanım demek.

  6 ocak 2016 11:37

  9. Vanilyalı ve çiçeksi kokusu klasmanına yerleştirebileceğimiz bir koku. Fakat aklınıza oryantal-şekerli bir koku gelmesin, kendisi şekerli koku grubunda sayılmaz. Tatlı bir koku olarak alandırabiliriz belki, son derece feminen, zarif ve hafif pudralı bir bitişi olan bir koku. Bana biraz durduğu yer olarak Thierry Mugler – Alien’i hatırlattı. Ofis ortamlarında vs. rahatlıkla kullanılabilecek, kimsenin başını, abartmazsanız, ağrıtmayacak, dişi ve havalı bir koku, koklayanın hafızasında yer edinecektir eminim. Bitirmeden belirtleyim; inanılmaz nadir bir koku mu? hayır, piyasada oldukça benzer kokularla karşılaşabilirsiniz. Hatta aynı markanın ürünü olan Lady Mıllion’ı andırdığını da söylemeliyim.

  16 şubat 2016 18:48 ed.19 şubat 2016 14:03

  10. Womanity'nin neredeyse aynısı olan parfüm. Meyveli ve şekerli ancak iç bayacak kadar değil kesinlikle. Yılın bu zamanı için bence çok uygun.

  28 şubat 2016 22:08