yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (214)
  • oylar (69)
  • medya (3)

  1. öyle arada bir aydınlatıcı kullanan benim gibiler için güzel bir ürün. süper değil belki ama işimi görüyor. Fiyat performans açısından oldukça iyi denebilir.

  13 temmuz 2015 12:23

  2. ne zamandır benefit high beam gibi bir ürün arıyordum. highlighter çok seviyorum çünkü ama toz highlighterlar sağlıklı ıslak görünüm vermiyor bence. pastelin bu highlighterı beni çok heyecanlandırdı, sadece çok pembe geldi bana keşke şunları iki renk çıkarsalar. Sarı alt tonlu olanı olsaydı heralde kulaklarıma bile sürerdim. Daha kullanmadım ama en yakın zamanda alıp tekrar bir entry girmek istiyorum.

  27 ağustos 2015 22:58

  3. vereceğiniz paranın çöp olacağı bir ürün bence.öncelikle pembe pembe durmuyor aydınlatıcı.daha çok metalik renk sim parçaları şeklinde.hafif ıslak kendi ışıltılı gibi duran likit aydınlatıcılar nerede lip glossun içine sim boşaltılmış bu ürün nerede.kalıcılığı da pek başarılı değildi.kolay ağdalaşıcak bir yapısı var gibi geldi bir de bana.

  27 ağustos 2015 23:45


  4. Ben de uzun aramalar sonucu dün alabildim. Girdiğim tüm Mağazalarda yoktu, en son dün pastel Kioskunda denk geldim, hemen kaptım bir tane. Akşam elimin üzerine sürdüm, yapay ışıkta harika görünüyor. Pembe alt tonlu bir inci rengi, müthiş. Yıkamayı unutup yatmışım, sabah uyanınca gün Işığında sadece sürdüğüm yer değil tüm elim parıl parıl parlıyordu, baya pembe- mavi simler vardı. Burdan iki sonuç çıkardım, bir çok kalıcı, sabaha kadar kalmış. Ikincisi de baya yayılıyor ve çok simli. Ancak yapay ışıklı fotoğraf çekimlerinde kullanılabilir sanırım.

  4 eylül 2015 21:00

  5. arayıp bulamayanlar gratis kazasker şubesinde 3-4 tane vardı bugün.

  tanım: pastel markasının yeni çıkarmış olduğu likit aydınlatıcıdır.

  4 eylül 2015 22:15

  6. Az önce acity rossmann'dan aldığım yeni cicim.9.25lira karşılığı sahip oldum.Sanırım indirindeydi.Bir heyecanla yapıştım,halbuki mağaza bomboştu:)Likit bir aydınlatıcı sıvı değil,yapısına gelirsek kurumaya yüz tutmuş ojenizi baz alın süslücükler.Kapalı alanda ıslak metalik bir görüntüye sahipken güneş ışığında tane tane minicik simlermiş gibi duruyor.Gün ışığında da ıslak durmasını yeğlerdim tabi.Benefitinkini hiç kullanmadığım için karşılaştıramayacağım.Elimden sürtününce diğer elime transfer oldu yani temasla dağılması söz konusu olabilir.Hiç pembe yansımalı aydınlatıcım olmadığından (daha çok mary lou gibi sarı yada beyaz metalik bir aydınlatıcı kullanıyordum) fiyatının makul olması beni bayaaa cezbetti.

  15 eylül 2015 16:10

  7. pastel moon light highlighter- benefit high beam karşılaştırması yapamam zira benefit i kullanmadım.ama pastelin aydınlatıcısını görür görmez internet mağazasından sipariş verdim.nedense sevemedim.çok simli gibi geldi.o aydınlık görüntü gittikten sonra bile simler kaldı.ki ben acık ve kuru bir cilde sahibim.note terracotta serisinden 1 numara stardust ı kullanıyorum aydınlatıcı olarak. ki o bile ilk bakışta cok pigmentli duruyor ama hafif uygulayınca bitişi çok doğal.ama pastel fazla simli geldi bana.doğal duruş sevenlerin beğenebileceğini düşünmüyorum.bendeki direk kızkardeşe hediye oldu.

  1 ekim 2015 13:48


  8. Benim gayet beğendiğim bi ürün oldu evet kuruyunca biraz simli gibi duruyor ama beyaz tenlilere yakıştığını düşünüyorum.ten rengim oldukça açık ve bunu kullandığımda simli görüntü kötü durmadı tam tersine ışıltı ve canlılık sağladı.esmerlere tavsiye etmem çünkü suni bir görüntü yapar.

  2 ekim 2015 12:57

  9. yok bulunmuyor yok çok güzel denildiği için bugün watsonsda görünce testera atladım. yılbaşına kadar kendimi kozmetiğe yasaklasam da küçük bir kaçamaktan ne olur canııım ;)) dedim.

  lakin; allah aşkına süslüler bu bildiğiniz sim? evet aydınlatıyor hatta bayağı aydınlatıyor elime iki dokundurup pıt pıt yaparak yaydım bütün elim sim oldu. Velhasıl kelam ben bunu yüzüme sürmem, süremem. Almadan çıktım tabii ki, belki de bunlar hep birer işaretti...

  edit: bu kadar hızlı okuyup bu kadar hızlı eksilemen önce güldürdü sonra düşündürdü süslü kardeş, ne diyim ben sim sevmiyorum suratımda, beğenmedim işte beğenmedim

  10 ekim 2015 21:25 10 ekim 2015 21:27

  10. Bugün uğradığım kağan parfümeride indirimdeydi 8 tl idi. merak ettim denedim. kesinlikle bana çok simli geldi. ne kadar az sürmüş olsam da günlük makyaj için uygun gelmedi.

  10 ekim 2015 23:01