girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (1)

1. ugg benzeri ancak çakma olmayan ve daha ucuz ayakkabı arayışımda karşıma çıkan türkiye çıkışlı marka.

markafoni'den geçen haftaki indiriminde aldığım çifti bugün elime geçti. bendeki modeli ugg gibi değil, içi kürklü maskülen bir bootie tarzında. henüz dışarıda giymedim, ilk izlenim olarak diyebilirim ki derisi gerçekten kaliteli. ama içindeki kürkünde beklediğim yumuşaklık yok.

bir de denemeden internetten aldığımdan ayağımı sıktı. sanki 1 numara büyük alsam daha iyi olacakmış ama yumuşak deri olduğundan açılır belki diye bir umutla bekliyorum.

kısaca özellikle indirimde yakalanırsa bir şans verilmesi gerektiğini düşündüğüm marka oldu kendileri.

31 ocak 2016 00:49

2. 2 yıldır sevgili dockers botlarım ile içi yünlü çorap bile giysem malesef Ankara ayazında, bakın soğuk değil, ayazında ayaklarım buz kesiyordu. Ugg tarzındaki modellerden de hiç hoşlanmasam da bugün yaklaşık 6 tane ayakkabı mağazası gezip, sonunda deriden mağazasında bu ayakkabıları buldum. Ugg benzeri olan modelini 450 tl ye aldım, içi gerçekten yumuşacık ve üstteki süslümüzün dediği gibi 1 numara büyük aldım, içindeki kürkten kaynaklı olsa gerek bu durum. En azından artık ayaklarımın üşümeyeceğine eminim, eğer böyle bir arayışı olan süslülerimiz  varsa markaya bakabilirler.

2 kasım 2017 18:35