yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (0)

  26. hani herkesin kolsuz bluzların elbiselerin altına giydiği o sütyen var ya. işte o bu. hiç araştırmaya bile gerek yok. Anneme de aynı modeli aldım. çok iyi toparlıyor. formu saran tişörtler altına giyilecek en iyi sütyen. best of all time :d . iki sütyeniniz olacaksa biri bu olacak. diğerini de başlığına gidip yorumlayacağım.

  (link: https://www.penti.com/tr/kadin/ic-giyim/sutyen/basic-sutyenler/ten-rengi-toparlayici-balenli-dolgusuz-lotus-sutyen/p/PLFGXGJM19SK-SKI penti lotus ten rengi)

  eğer diğer yaz aylarına uygun tavsiye ettiğim ürünü görmek isterseniz (bkz: #İzbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen)

  Alttaki yorumlara cevaben birkaç şey söylemek istiyorum. Evet yapısı bir tık sert, evet yaz aylarında giymek için uygun bir sütyen değil. Zaten yaz aylarında giymek için bu sütyene baktıysanız öyle bir sütyen değil zaten. Ben formunu ve kıyafetlere uyumluluğu sayesinde dolabınızda bulunması gerektiğini düşünüyorum. Eğer varsa tavsiyeniz bu formda daha kalitelisi bana önerebilirsseniz incelemek isterim 

  3 temmuz 18:16 3 temmuz 18:49

  25. üniversiteden beri favori sütyenimdi. en son yazın hepsini atıp 2 al 2 öde gibi bir indirimden siyah, pembe, ten rengi falan renk renk aldım. aldığıma da bin pişman oldum. yapısını çok değiştirmişler. bir üstteki süslünün yazdığı "karton gibi" benzetmesine çok katılıyorum. plastik gibi sanki her yerinden batıyor. pamuklu yumuşak bir yapısı da yok, hiç nefes almıyor, darlıyor. şekil almadığı ve katı durduğu için bence dart tişörtlerin içinde de kötü duruyor. bir önceki lotus sütyenim uzun süre favorimdi hiç yok gibi hissettiriyordu günlük hayatta bu yenilerin onunla isim dışında hiçbir alakası yok.

  15 nisan 17:54

  24. Resmen bunu takmamak için straplez giymiyorum, işkence ediyor tüm gün. Karton gibi hissettiriyor aşırı sert ve kaşındırıyor. Rahat bir straplez sütyen arıyorum ama bunu da herkesin önerdiğini görüp aldığım ve hiç memnun kalmadığım için cesaret edemiyorum. Bu sütyeni rahat bulanların gerçekten rahat bir sütyen denediklerinde yaşayacakları şoku tarif edemem. 

  14 nisan 15:16


  23. herkesçe övüldüğü için almıştım ama kullandığım açık ara ennn rahatsız sütyen. çok kalın olduğu için göğüslerime battaniye sarmışım gibi hissettiriyor. hele ki yaz aylarında assla kullanamıyorum

  18 ağustos 2023 09:34

  22. (link: https://www.suslusozluk.com/penti-lotus-sütyen?i=1248460 bu arkadaşıma) katılıyorum, kesinlikle rahatsız bir sütyen. hele bu sıcak yaz günlerinde hiç çekilmiyor kalın ve terletiyor, normalde ben sütyenlerimin varlığını üzerimde hissetmem ama yattığımda bile rahatsız ediyor. toparlaması ve dik duruşunu seviyorum ama bir daha asla almam.

  18 ağustos 2023 03:40

  21. Yumuşaklığını, kalitesini ve rahatlığını çok beğendiğim sütyen. Yalnız küçük göğüslü kadınlara uygun bir model olduğunu düşünmüyorum. Kıyafetlerde asla iz yapmıyor. Varlığı yokluğu bir.

  28 temmuz 2022 15:06

  20. Pentinin en rahat modeli diyenler Penti Cocktail ve Penti Light Bra modellerini denesinler derim. Üç sene önce bütün sütyenlerin 45 tl olduğu indirimlerde dört beş model almıştım denemek için. Adığım modeller cokctail, light bra, lotus premium(siyah ve ten rengi), sensation ve wowbra.  açık ara en rahat ettiğim modeller coctail ve light bra oldu. Cocktail, Lotus'un mantığında straptez bir sütyen zaten. Ama bunun da üstüne çıkarak vücuda değen yerlere slikon ekler takıp daha da rahat,  yokmuş gibi ve aynı zamanda daha şık bir sütyen yapmışlar. Hayatımda aldığım en mantıklı şeylerden biri oldu. Büyük bedeni olsa anneme de alıcaktım. Light bra da sütyenlerin içeisinde en hafif ve memeyle en iyi bütünleşen  model. Ekstra rahat etmek istediğim zamanlarda bunu tercih ediyorum.  lotusa gelince bu sütyen beni çok kaşındırdı ve dokusunu çok kalın buldum. Bir de sanki göğüslerim nefes alamıyormuş gibi hissediyorum. Büyük göğüslü olduğum için ve Sensation ve Wowbra dolgulu oldugu için bu ikisini de  özel günlerde kullanırım diye bi köşede bekletiyiorum. 

  Bir süslü tavsiyesidir.

  14 nisan 2021 01:15 14 nisan 2021 13:18


  19. a-b hatta c cup için uygun ama d için değil bence. yukarıdan iyi sarmıyor. kendi bedenimi bulmama rağmen çıkardığımda öyle bir acıttığını fark ediyorum ki... hayatımda kullandığım en rahatsız sütyen diyebilirim.

  askısız giyince de aşağıya çekiyor gibi geliyor bana. hiçbir şey bulamıyorsanız, beden konusunda zorluk çekiyorsanız alabilirsiniz.

  13 nisan 2021 14:14

  18. benim de en sevdiğim sütyen modelidir. straplez olarak siyah ve ten rengini yaz kış sürekli kullanıyorum. ayrıca kaliteli de, yıllardır kullanmama rağmen ciddi deformasyon belirtisi görmedim.

  13 nisan 2021 12:58

  17. Pentinin en rahat sütyeni bence. Üçgen sütyenlerimin izi dar kıyafetlerde, tişörtlerde çok belli oluyor ama bunlar iz yapmıyor, yokmuş gibi duruyor. Bende siyah ve nude renkte iki tane var. Siyah olan premium serisinden ve en memnun kaldığım oldu. Hiç rahatsız etmiyor ve daha rahat hissettiriyor. Fiyatı normalde pahalı ama sütyen günlerinde ilk fiyatına göre oldukça uyguna geliyor. bende bir sonraki indirimde nude premium alacağım.

  12 nisan 2021 23:35