yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (1)

  1. Solgar Snh formula gibi bir saç cilt tırnak vitamin takviyesi. İngiltere üretimi ve muadillerinden daha pahalı.İnternette pozitif yorumlar okuyunca sipariş ettim. Olumlu bir etkisi olursa paylaşırım.

  24 haziran 2018 14:20

  2. Cilt doktorumun önerisi ile kullandığım;saç,tırnak ve cilt sağlığı için kullanılan vitamin/besin takviyesi.

  İçeriği oldukça zengin. Benim için en önemlisi çinko barındırması.

  Bana olan etkilerine gelirsek; kullandığımdan beri ürünün bana faydasını oldukça görüyorum;en çok tırnakta gördüm. Gerçekte çabucak kırılan tırnaklarım çok daha güçlü,hiç kırılmıyor.Çok daha canlı ve güçlü duruyor. Saçlarım da keza öyle;gözle görülebilir sonuç almak beni yeterince tatmin ediyor.

  Dezavantajı sadece fiyatı;fiyatı çok uygun değil. Yurtdışında daha uygun bir fiyata sahip.

  Sonuç olarak ilaç olduğu için tavsiye etmek pek doğru olmaz;sadece üründeki gözlemlerimi belirttim. Ben faydasını gördüm,kullanmaya devam edeceğim.

  Edit: Londradan sadece 6 pounda aldım

  5 ağustos 2018 15:14 24 eylül 2019 20:50

  3. Doktorumun önerisiyle aldığım, fiyatı pahalı olan vitamin takviyesi hap. Hangi eczaneden alırsam alayım (satış politikası olarak düşünmeye başladım) eczacınında kullanıp memnun kaldığı bir vitamin hapıdır aynı zamanda. İçtiğim süre boyunca etkisini görmedim diyemem ama aman aman bir mucize olmadı tabiki. Aynı içeriğe sahip başka vitamin haplarını daha ucuzada bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu arada bu tarz vitamin hapları sivilce çıkartabiliyormuş bu nedenle ben sivilce tedavisine başlayınca doktorumun isteğiylede bırakmak zorunda kaldım. Yüzünüzde aktif sivilceler var ise çoğalabilir dikkat edin.

  5 ağustos 2018 15:47


  4. Doktorumun önerisiyle başladım ve ikinci kutunun sonuna yaklaştım. ciltte çok ciddi bi etkisini göremesem de saçlarımda aşırı fark etti, bebek saçlarım oldu yeni yeni. 

  10 kasım 2018 01:35 ed.12 kasım 2018 10:31

  5. saçlarım için vitamin desteği ararken memnuniyet oranının yüksek olması ve ekstra cilde de iyi geldiği iddiasıyla kullanmaya başladım. Şu an ikinci kutum bitti. Eczacım 3 ay kullanmam gerektiği söylediği için 1 kutu daha alacağım. Saçlarımda etkisi gördüm diyebilirim ama cilt ve tırnaklarımda bir fark olmadı. Saçlarım için ayrıca saç derime serum vb şeyler de kullanıyorum o yüzden sadece perfectil etkisi mi emin değilim ama saçlarım hızlı uzadı. işe yaramıyor bile olsa sonuçta vitamin desteği olduğu için 3 kutuyu tamamlayacağım.

  15 nisan 2019 11:38

  6. eczacımın tavsiyesiyle aldım. en az 3 ay kullanmam gerektiğini söyledi etkilerini yeterince görebilmek için. benim asıl amacım çok kurumuş ve güçsüzleşmiş saçlarıma takviyede bulunmaktı. şuan 1. aydayım, bir paket bitti. saçlarımda gözle görülür bir etkisi oldu. önce değiştirdiğim şampuandan olduğunu düşünmüştüm ama sonradan aklıma geldi. hem saçlarımın uzamasını arttırdı, hem de parlak ve güçlü duruyorlar artık. tırnaklarımı da sertleştirdi diyebilirim. ancak cildimde çok büyük bir etkisi olmadı henüz. içeriği oldukça geniş ve her ne kadar cilt, saç, tırnak için önerilse de vücudun ihtiyacı olan birçok vitamin ve mineral barındırıyor. Bence bu yüzden denemeye değer.

  ilgili medya:
  1
  5 mart 2020 15:54 5 mart 2020 20:18

  7. Doğum yaptıktan sonraki dönemde avuç avuç dökülen saçlarımı hale yola koyan destek. Saç, tırnak, cilt için gereksinimler içeriyor. Ben çok memnun kalmıştım. Tırnaklarıma da çok iyi geldi. 3 aylık bir dönem kullandım. Saçlarım geri geldi.

  6 mart 2020 02:21


  8. kötü bir beslenme düzenine sahip olduğum için vücuduma neredeyse protein girmiyor. çocukluğumdan beri tırnaklarım asla uzamaz, uzadığında da kat kat soyulur saçıma vb takılıp kırılır kopardı. saçlarım ona keza çok çok yavaş uzar ve öbek öbek dökülürdü. kan değerlerim normal çıktığı için herhangi bir destek almamıştım ta ki perfectili duyana kadar. 3 aydır düzenli kullanıyorum. iddiası saça cilde ve tırnaklara iyi gelmek.bu 3 ay sonucunda tırnaklarım mermer gibi oldu tabiri caizse. hayatımda ilk defa sağlıklı bir şekilde uzatabildim tırnaklarımı. saçlarımı ise eskiden iki ayda ya da üç ayda bir boyardım, o kadar sürede diplerim beni rahatsız edecek kıvama gelirdi. artık ayda bir saçımı boyamam gerekecek kadar uzuyor saçım. cilt konusunda olumlu ya da olumsuz bir etkisini göremedim. sorunsuz diyebileceğim bir cildim vardı zaten, bir değişiklik gözlemlemedim. keşke biraz daha ucuz olsa diye düşünmüyor değilim ama. bir üç ay daha kullanmayı planlıyorum.

  18 ekim 2020 15:02

  9. 1 kutu klasik olanından bitirdikten sonra saç için özel olan hair versiyonunu kullanmaya başladım. Saçlarımın dökülmesi çok azaldı ve hızla uzadı. En son 1 yıl önce kestirmeme, sürekli maşa ve boya yapmama rağmen saçlarım şu an oldukça sağlıklı ve parlak duruyor. (Düzenli olarak olaplexin de faydası oldu bence ayrıca Her banyodan sonra bakım yağı da kullanıyorum)

  Fakat tırnaklarımda hiçbir değişiklik olmadı. Hala kağıt gibi yırtılıyorlar. Tırnak için önerisi olan varsa mesaj kutuma bekliyorum. 

  21 mayıs 2021 13:47

  10. Özellikle Saçlarım ve tırnaklarım için aldım. Şuan eczane satış fiyatı 200₺ diye hatırlıyorum. 

  Yaklaşık 2 hafta düzenli kullandım. En hızlı etkiyi tırnaklarımda gördüm. Artık kırılmıyor, kat kat soyulmuyor ve çok hızlı uzuyor. Saçlarım ise biraz daha hızlı uzamaya başladı. Cildimde henüz bir etkisini görmedim. Ramazanda düzenli içemedim, son günlerde tekrar düzenli içmeye başladım. En fazla 3 ay kullanıp ara vermeyi düşünüyorum. 

  15 mayıs 18:48 15 mayıs 18:48