yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (8)

  57. Butter serisinden light bronzer, rosy plum allık, pearl hightligter'ını kullandığım marka. Bronzer muazzam güzel, yumuşacık doğal ve mis gibi hindistan cevizi kokuyor. Aslında 3 üründe kapağını açınca sanki tatildeymiş hissiyatı yaratıyor insanda. Allık çok doğal, sürdükten 1 saat sonra eğer bronzerla beraber kullanıldıysa çok doğal bi cilt görüntüsü bırakıyor. Highlighter yapı olarak 2 üründen farklı, sanki krem gibi kayıyor insanın elinde, ama renk konusunda sıkıntılı bence, pearl rengi çok beyaz, diğer rengi elimde yok ama mağazada denediğimde aşırı sarıydı. Renk skalasını genişletip güzel bi şampanya rengi eklemelerini bekliyorum bir umut.

  17 nisan 22:50

  56. Sexy Booster rimelini edindiğim marka. Ilk tanışmam olucak markayla. Indirimde görünce hem ambalajina dayanamadım hem de ne zamandır iyi bir rimel arayışım vardı. Henüz denemedim bakalım. Fircasi da ince sık ve kısa benim kirpiklerimi mutlu eden cinsinden. Bakalım performansı da iyi mi. ..Içeriği temiz görünüyor sanki.Ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka sanıyorum. Deneyince yazarım susluler.

  19 kasım 2019 15:20

  55. Sivilceye meyilli cildimde cesaret edip fondötenini almıştım Healthy foundotain'i. Diğer ürünler gibi sivilce yapmadı bu Hüyük bir artı. Kapatıcılığı sadece çil olan yüzüm için yeterli. Oksitlenme vs bir şey olmadı, gayet memnunum

  21 ekim 2019 21:56


  54. Rimelleri- pembe,siyah ve yeşil kaplı olanlar- gözlerimi kaşındırmamış olan markadır. Bence rimel olarak gayet iş görüyorlar. Tabi fiyatları yükselmeseydi daha güzel olurdu.

  ilgili medya:
  1
  13 nisan 2019 03:03

  53. Bu markanın shimmer strips natural nude far paletine sahibim. 12 renkten oluşan ilk altısı açık diğerleri biraz daha koyu tonlarda renkler. 7, 5 gram, kartondan bir kutusu var. Arkasında aynası var. Kutusunun üzerinde 12 far + 3 eyeliner + allık + bronzer + aydınlatıcı yazıyor. Aldığım zaman allık, bronzer, aydınlatıcı yazanları renkleri karıştırılarak elde edileceğini anladım; ancak eyelinerin nerede olduğuna bakındım durdum. Az kalsın kutusunu kırayazdım. Meğer tam bir pazarlama taktiği imiş. Koyu renk farlar eyeliner olarak iki kere saymışlar. Ancak,

  Far renklerinin koyu olanları Eyeliner olarak kullanılabilecek kadar kadar koyu değil. Farların Dokusu yumuşacık ve rengini çok çabuk veriyor. Açık renkleri tek olarak da karıştırarak da günlük olarak kullanmayı çok sevdim. renklerin karışımından oluşturduğum aydınlatıcıyı da sevdim. Bronzer olarak karıştırıp oluşturduğum renk parlak geldiği için kendime yakıştıramadım. Kutuda yazan 3 eyelineri bulamamak biraz üzse de günlük makyajda far ve aydınlatıcı olarak severek kullanıyorum. Içinden allık ve sünger far fırçası çıkıyor. çıkan allık fırçası kullanışlı geldi. Farlar, parmakla bile kolay sürüldüğünden far fırçasını denemedim.

  ilgili medya:
  4
  11 nisan 2019 21:24

  52. Dün gratis'te rastlayınca heyecanlandıran marka. Fiyatları internetteki fiyatlarına göre daha uygundu, ancak hem çeşit hem renk skalası azdı. CC pudrasını alıp bugün denedim, ilk denememden oldukça memnunum. yıllardır kullandığım bareminerals original foundation'a bir alternatif olacak gibi. daha çok çeşidini de raflarda görmeyi dileriz. 

  11 nisan 2019 20:17

  51. Gratislerde var ama hangi gratislerde ve neye göre seçilerek konulduğunu çözemedim.İstanbul Bakırköy'de 2 alışveriş merkezi ve 3 cadde mağazası yerine Yeşilköy'e koymak nasıl bir pazarlama çözemedim.

  İlk kez ürünlerini ve testerlarını gördüm. Bronzerlardan sunkissed bronzer ve deepbronzer bronzer rengi. Diğer iki rengi pudradan hallice. Allıkların 3'de baya baya renk vermedi. Evet parmağımın elimde bıraktığı renk tam olarak kriter değil ancak en sert renk verecek yol bu ve bu şekilde de renk alamadım.

  Murumuru bronzerı %40 indirimli 40.50 TL idi. Fiyat aralığı açısından fikir verebilir.

  22 aralık 2018 21:47


  50. Drugstore ürünü cc kremini yanlızca az sürüp nemlendirici üzerine dağıtırsanız kullanabilirsiniz aksi halde maske. Cc pudrası da fazla kaçırılmamalı. 

  8 aralık 2018 22:09

  49. Gratislerde satılmaya başlamasına sevindim. Bugün highlighter ürünlerini deneme şansım oldu. Fiyatları 60-70 civarıydı. Duruşu güzel ancak birazcık simli buldum. Yeni olduğundan her ürünün testerları yoktu. Vatana millete hayırlı olsun. İndirimlerde de görmek isteriz.

  8 aralık 2018 18:04 8 aralık 2018 18:05

  48. Murumuru butter blush plum rose rengi var silik bi renk morumsu pembe ben bu tonları çok seviyorum biraz fazla sürmek gerekebiliyor ama doğal duruyor yapısı kokusu güzel üstelik kokusu çok yoğun gelmedi bana ambalajı da çok hoş turuncu kasanın outlet bölümünden 35 tl gibi bi fiyata aldım iyi ki almışım Balmın mürdüm allığının pigmenti az hali daha kontrollüsü gibi ve simsiz 

  20 mayıs 2018 16:22