yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  3

  1. Başıma bir şey gelmeyecekse hiç beğenmediğim allıktır. Sosyal medyada yere göğe sığdırılamadığını görünce merakıma yenik düşüp hope rengini denemeden internetten satın aldım. Arkadaşlar bu allık o kadar ama o kadar pigmentli ki, bırakın bir iki nokta sürmeyi, minicik bir nokta dokundursanız bile dağıt allah dağıt bir türlü yüzle bütünleşmiyor. Ama biraz kabahat bende çünkü ben artık allıkta çok daha hafif uygulamaları beğeniyorum. Bunda maalesef hafif bir görüntü yakalamak mümkün değil. İlla ki abartı duruyor üstelik hope rengi serideki açık renklerden biri. Bu böyleyse koyuları düşünemiyorum.

  Yani kısacası 'sabah iki dakikada makyajımı yapayım çıkayım' allığı bu değil. Bunu göz önünde bulundurunuz ve sosyal medyanın gazına gelmeden önce deneyiniz nacizane görüşlerim.

  31 ağustos 2022 13:28

  5

  2. Diğer renkleri olmadığı için en açık renklerinden olan bliss'i aldım. İtiraf ediyorum Tiktok'ta görüp aldım merak ettiğim için. Esmer sarı alttonluyum bu arada, bu renk açık olucak ama denemek istiyorum diye aldım. Sonuç olarak şu an favori allığım oldu. Çok güzel dağılıyor, kısa sürede mat bir bitişle sabitleniyor ve inanılmaz kalıcı. Rengi de gayet güzel oldu. Alttaki makyajı bozmuyor ve çok doğal duruyor. Çok da bereketli bir ürün yıllarca bitmez muhtemelen. Daha koyu renklerini de denemek istiyorum.

  10 aralık 2022 13:17

  3. bu allık allahın bir lutfudur cidden yani selenayı da çok sevmem ama ablam yapmış gerçekten deli güzel ben happy rengini çok seviyorum

  9 ocak 2023 14:19


  4

  4. bende encourage rengi var. gerçekten dağıtması oldukça zaman alıyor zira ürün aşırı pigmentli. bunun için de yanak başına bir kırmızı mercimek tanesi almak yetiyor. elimdeki fırçalarla denemeler yaptım da en güzel açılı allık fırçası tipindeki eğik fırçalarla tap tap vurarak dağıtılıyor diyorlar. (nascita pro 287) bir daha almak ister miyim bilemiyorum ama mini boylarının olduğu serilere ya da direkt minilerine giderim. make up artist değilseniz bir tanesini bitirmeye ömrünüz yetmez. 

  ilgili medya:
  1
  12 ocak 2023 14:42

  5. bu seriden bir allık alacaksanız dewy serisinden bir renk tercih etmenizi öneririm. yapı olarak mat serisini ben beğenmedim.

  benim tercihim nötr bir pembe renk olan "happy" oldu. happy rengi için yorumum renk güzel bir pembe ancak benim istediğim gibi soğuk bir pembe değil. nötr, her cilt altonunun sevebileceği, her makyajla olacak bir renk ama o yüzden beğendim.

  öncelikle tipi çok tatlı, makyaj çantamda olması, kullanırken falan insanı mutlu ediyor. teşekkürler selena.

  övüldüğü kadar var mı? bence kesinlikle var. yapı olarak çok çok pigmentli. ben sadece dokundurup hemen yayıyorum, sonra diğer yanağıma dokundurup diğerini yayıyorum. bitişi yarı saten diyebilirim. ne ışıl ışıl nemli duruyor, ne de mat duruyor. sabitleniyor ve gerçekten performansı çok yüksek. bütün gün kalıyor diyebilirim.

  tek kötü özelliği bence çok pigmentli olduğu için kontrollü sürmek gerekmesi. özellikle günlük makyajda sabahları bazen uğraşmak istemeyip direk biz toz allık sürüp çıkmak isteyebiliyorum.

  aldığıma hiç pişman olmadım ve severek kullanıyorum. denk gelirseniz kesinlikle minilerini alın çünkü çok çok az uyguladığınız için minisi gayet yeterli. sephora onlineda hiç stok olmuyor ama mağazalarda stok oluyor aklınızda bulunsun.

  27 şubat 2023 11:18

  4

  6. encourage renginin full face uygulanma denemesini ( göz, dudak ve yanakta) ilham vermesi için ve kendime de not olarak ekliyorum. kızın cildinin makyaj öncesinde inanılmaz nemli olduğu ve kullandığı fırça tipi dikkatlerden kaçmasın. (bu ürün çok pigmentli ve dağıtması zor)

  (link: https://www.tiktok.com/@jasminnlily_/video/7207485563006520582 rare beauty encourage)

  25 mart 2023 15:16 15 mayıs 2023 22:16

  7. aynı etkiyi daha ucuza görmek isterseniz beaulis allıklarını deneyebilirsiniz ahsjahsjha

  25 mart 2023 15:21


  5

  8. stoklarını türkiye sephora'da asla bulamayınca pes edip joy rengini getirttiğim allık.

  Öncelikle rengine vuruldum, kullandıkça pigmentine ve yapısına da vuruldum. Gerçekten çok pigmentli ve elimin üzerine tek dokundurma ile bıraktığım allığı 2 yanağıma ve göz kapaklarımın üzerine hızlıca dağıtıyorum. Böyle doğal uygulayabiliyorum sadece, yanağımın üzerine dokunup dağıtmaya çalışırken zorlandım, pigment bombası çünkü. 

  Kalıcılığı da inanılmaz iyi, övüldüğü kadar varmış gerçekten. Bu pigment show ile aşırı az kullandığımdan dibini görmem yıllarımı alacak (bozulmazsa tabi).

  25 mart 2023 18:38

  9. Rengi cok güzell kadife gibi sürümü var ve kalıcı. indirim yakalamaya çalışıyorum çünkü fiyatı biraz pahalı :((( diğer renklerini de alacağım

  28 mart 2023 23:31

  5

  10. Aslında farklı renklerinde gözüm vardı ama Sephora'larda Joy rengini bulunca artık almak istedim. 3 ürün ve üzerine %20 indirim kampanyasıyla aldım ve iyi ki almışım diyorum. Rengi şişede çok turuncu dursa da sürüldüğünde çok tatlı, hafif güneşten yanmış gibi gösteren bir şeftali rengi duruyor yüzde. Aşırı kalıcı, aşırı pigmentli bir ürün, elimin üzerine 1 nokta koyup dağıtarak fırçayla uyguladığımda güzel sonuç aldım. Pembe renklerden sıkılanlar bir şans verebilir, şahsen bayıldığım bir ürün oldu.

  13 mayıs 2023 19:18