sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • medya (0)

1. kendisi bok atmasıyla ünlüdür. bir anda çirkefleşirler,çirkinleşirler. aslında gerçek yüzlerini göstermiş olurlar. genelde kendisine yüz vermeyen kız yolludur (gizlinot: onun gözünde tabiki ), bulunduğu her ortamda anlatır bu durumu ancak tabiki gerçekleri değil işine gelenleri.

ukte sahibi (yazar: kopuksuzkahve )

11 şubat 2016 02:32

2. en efendi zannettiğiniz erkeğin bile ne kadar çirkinleştiğini gördükçe şaşırmanın sonu yoktur dedirten kişiciklerdir(!). (gizlinot: kelime de kedicik gibi oldu sanki )

kimi az kimi çok genelde farklı şekillerde yapıyorlar bu saçma davranışı. (gizlinot: istisnalar mümkün onlar kaidemizi bozmuyor). bazısı bunu sizin duymayacağınız düşük doz şeklinde yapıyor bazısı da toplarına tekme yemiş gibi çıldırırcasına, canınızı acıtmaktan çekinmeden yapıyor.

"yok yea kanka öyle bir şey asıl ben reddettim", "ben zaten öylesine sordum", "senin de mabadın amma kalkıkmış" (gizlinot: özgüvene çemkiriş), "beni beni bihterini öhöm yani bu harika erkeği" vs. vs.

40 kişilik topluluk içinde samimiyetsiz bulduğunuz için tek gıcık olduğunuz kıza bit yavrusu gibi davranarak sizi sinirlendirince egosunu tamir edeceğini sanan türü bile mevcut. (gizlinot: bu da kişisel şanssızlığım)

belki de erkeklerin gerçek yüzünü görmek için önce reddetmek gerekiyor. eee zaten kaçan kovalanmıyor mu?

11 şubat 2016 03:00

3. aciz erkeklerdir.bir tanesi benim fotoğraflarımla sahte bi hesap açıp, hakkımda uygunsuz şeyler yazıp mail adresimi, okulumu falan paylaşmıştı.lise öğrencisiydim sonra bir şekilde halledildi o hesap kapandı.ama hala instagram haricinde bir hesabım yok.çok yakınlarım haricinde kimseyi kabul etmem,eklemem.fotoğraf koymaya çekinirim.bir psikopatta beni öldürmekle tehdit edip her gün evimin önünde elinde gülle beklerdi.ailesinden birilerini bıçaklamışlığı vardı.erkek arkadaşımı tehdit edip, ailesine beni elinden aldığını falan anlatmıştı.evden çıkamadım.okula, dershaneye gitmedim korkumdan.normalde abime hiçbir zaman sığınmadım ama bu konuyu mecburen abim vasıtasıyla halletmiştim.

31 temmuz 2017 16:29

4. 2 yıllık ilişkim bittikten 8 ay sonra yeni sevgili yaptım, eski sevgilimin arada attığı saçma sapan mesajlara da (fuckbuddylik teklifi dahil) "bak, canım, ben hayatıma devam ediyorum, yeni bir erkek arkadaşım da var gözünü seveyim beni rahat bırak" deyince nedense bu reddi sindiremedi ve ablama asıldı. Bu gece boş musun diye mesaj falan atıyordu ablamla okuyup gülmüştük. Çok meşhur bir rte lafı vardır; "sen kimsin ya? kimsin?"

1 ağustos 2017 00:42

5. ülkemizde fazlaca bulunan canlı türü. yakın ya da uzaktan arkadaşınızsa, ve kendisine hep kibar bir şekilde davranmışsanız, reddedilince muhakkak sizi "yüz vermekle" suçlar. ters bir şekilde karşılık vermiş olsaydınız bu seferde sizi kendini beğenmişlikle ya da daha farklı tabirlerle itham edecektir zaten. (bkz: kezban) o yüzden ben çok eski ve yakinen tanıdığım bir arkadaşım olmadığı sürece mesafeli ve soğuk davranmayı tercih ediyorum hep.

2 ağustos 2017 11:47

6. lisede bir arkadaşım kendisini sevdiğini iddia eden beyi reddetmişti. çocuk da "burnun patlıcana benziyo" diye mesaj atmıştı. gülemedik. çünkü gerçekten benziyordu.

2 ağustos 2017 15:01

7. Her istediğini elde edeceğini düşünüp, elde edemeyince çirkef (gizlinot: Genelleme yapmak istemem ama çoğu öyle malesef...) yanını gösteren erkeklerdir...

2 ağustos 2017 22:23

8. reddedilmeyi sindiremeyip, biraz yüz bulduğu taktirde de hemen bir aldatma girişiminde bulunmayı çok kolay gerçekleştirenleri de olan erkek. neymiş bağlanma sorunu varmış kendisinde, onu öyle kabul etmeliymiş karşısındaki. çok Komik oluyor bu erkekler sahiden ya. reddetmek diyorum, açık açık seninle bir ilişki istemiyorum deyince değere mi biniyorum yani. ben bitti demeden bitmez dedirten havaları, Her şeye sebep o kahrolası egolarıyla uzak olsunlar her daim. o ego yok mu o ego, ne gelirse başlarına ondan gelmiyor mu zaten.

2 ağustos 2017 22:31

9. (bkz: uzak durulması gereken erkek)

4 ağustos 2017 23:51

10. Evet böyle bir durum var kesinlikle. Ben kolay kolay kimseye seni istemiyorum senle olmaz falan diyemiyorum. Sadece arkadaşça devam etmeye çalışıyorum ki o anlasın istemediğimi. Bunlardan bir tanesi buna rağmen ona çok ilgisizmişim diye bana birkaç hoş olmayan bir şey söylemişti de çok şaşırmıştım. Ama asıl söylemek istediğim şey, belki yeri burası değil ama başlığı açılırsa orda uzunca yazarım, reddedilmeyi sindiremeyen kadın modelinden birisi de benim. Evet ben. Baktım adam yola gelmiyor, ay ben bir çirkinleş bir çirkefleş... Şaka şaka o kadar abartmıyorum da ilişkinin oluru olmadığını anlayınca adam hakkında düşündüğüm kötü özellikler, gözardı ettiğim olumsuzluklar varsa hepsini söyleyip rahat etmek istiyorum. Sen kim köpeksin:D ohh bir gün yazarım da yine rahatlarım süslüler.

5 ağustos 2017 00:46