yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. soyunun tükenmiş olduğunu düşündüğüm erkek tipi.

  9 eylül 2016 14:17

  2. varsa bile çok iyi gizleniyorlar. geçen sene istanbul'da bir arkadaşın arkadaşıyla tanıştım, kafalarımız acayip uyuştu. mizah mantık her şey aynı. ben eve dönünce tabii konuşmalar falan biraz kesildi. 3 hafta önce falan naber diye mesaj attı ordan öyle konuşmaya başladık. bi gün yarım tişörtle ilgili bi şey konuşurken konu bi anda sex'e geldi. ne anlıyolar bundan bu kadar yeeeaaa demesiyle donup kaldım. nasıl yani dedim, baya bi detaylı şekilde bakir olduğunu söyledi. gerekçesi ise; daha önce çoğu kızla sex yapmaya kadar ulaşmış, ama bi anda vazgeçmiş, istememiş. biraz alaylı bir şekilde, evleneceğim kadına saklıyorum herhalde dedi. biraz böyle muhabbetler dönünce fark ettim ki bu adam harbiden kimseyle birlikte olmamış, çünkü daha ne yapacağını bilmiyor. cinsellik hakkında gram bilgisi yok, merak edip araştırmaması da beni biraz şaşırttı. acaba beni mi yiyo anlayamadım. arkadaşıma anlattım, bence sallıyo dedi. sallıyo diye düşündürücek kadar az sayıdalar çünkü. şu an bile emin değilim, bilemiyorum altan :/

  9 eylül 2016 19:57

  3. Sayıları sandığımızdan çok olan. Şahsen ben yeni bir ilişkiye başlayacak olsam istemezdim şu yaşlarda.

  9 eylül 2016 21:48


  4. "bakire kadın isterim" ya da "bakire kadın istemem" diyen erkeğe nasıl tepki gösteriliyorsa kendi hakkında yapılan yorumlara da tepki gösterilmesi gereken erkektir. özel bir insanla birlikte olmak istiyordur ve karşısına özel biri çıkmamıştır, asosyal biridir, dini inancı gereği evlilik öncesi cinsel birliktelik yaşamak istememiştir vb. birçok sebebi olabilir. doğaldır. bakire kadının varlığı kadar doğaldır.

  9 eylül 2016 22:21

  5. Tanım: cinsel ilişkide bulunmamış erkek.

  Açıkçası kadın erkek farketmez insanların cinsel ilişki yaşayıp yaşamamış olmasının bu denli konuşulmasından rahatsız oluyorum.yani bunun bir seçenek oluşundan çok rahatsızım.

  hepimiz kadının bekaretinin kimseyi ilgilendirmediğini savunurken erkeğin bakir olup olmaması bukadar önemli olmamalı.

  Bakir erkek istemezmiş,ilişkide sorun yaşanırmış ?!?

  Bir erkek bakire olmayan kadın ilişkide 1-0 geridedir yazsa kıyametler kopar,linç ederiz.kadın yazınca erkek dediğin tecrübeli olacak oluyor.

  Erkeğin bekareti toplumumuzda küçük görülen bir şey haline geldi,buna cidden kızıyorum.

  Bu konuyu bukadar eleştirip küçük görüp sonra erkeklerin bu konuda yorumuna karşı geliyoruz.

  Her iki cinsiyet içinde eleştiriye kapalı bir konu olmalı ve bu durumun bir insanla birlikte olmak için tercih olmadığını benimsemeliyiz,insanların kararlarına saygı duymalıyız diye düşünüyorum.

  9 eylül 2016 22:29

  6. ilk sizinle birlikte olduysa eğer, size bağlanması kuvvetle muhtemel erkek.

  10 eylül 2016 02:37

  7. yakın çevremde iki adet bulunan erkek. ikisini yan yana koyun hareketleri, giyim tarzları hayata bakış açıları hemen hemen aynı. ikisi de saf, karşısındaki insana kötülük düşünmeyen, hiç kız arkadaşı olmayan, sadece iş ve ev arasında mekiki dokuyan 30 yaşını aşmış tipler ve bu konu hakkında konuştuğumuzda ikisininde söylediği şey "kendimi evleneceğim kişiye saklıyorum" oluyor.

  10 eylül 2016 14:50


  8. insanların seks yapıp yapmadığı ile neden bu kadar ilgileniyoruz? hayır biri ''ya sana tüm özelliklerimi,hayatımı anlatırım ya da seks yapıp yapmadığımı söylerim'' dese diğer tüm vasıflarını bırakıp cinselliği merak edeceğiz nerdeyse...son zamanlarda aşırı rahatsız olduğum bir konuyla alakalı bu başlık, inançlı insanlarla sürekli dalga geçilmesi.inançlı insanlar, inançsız insanlara ufacık bir şey dediğinde herkes ayaklanıyor (bunu da onaylamıyorum tabii ki herkes sadece kendi hayatına bakmalı) ancak inançlı insanlarla isteyen istediği gibi dalga geçiyor, onları eleştirebiliyor. içmiyorum diyorum, ''abiii niye ya ne alaka sanki dinde her şeyi dört dörtlük yapıyorsun deniyor'' veya bir insan kalkıp evlenince seks yapmak istiyorum dediğinde ciddi anlamda alay konusu oluyor. erkek veya kadın olsun, herkes kendi inançları veya tercihleri ile hayatını sürdürme hakkına sahip ve hiçbirimiz diğerini eleştiremeyiz. çok içmek, hergün deli gibi sevişmek havalı veya modern olmak anlamına gelmez.bunlar sadece tercihtir. içmemek,seks için evlenmeyi beklemek de yine kişinin kendi tercihidir.benim de tanıdığım bakir erkekler var ve ortak özellikleri insan olmaları.neden onları ayrı bir gruba sokayım ki kafayı mı yediniz? bakir olan erkekler, bakire olmayan kadınlar diye neyi amaçlıyorsunuz yahu? birazcık başka şeylerle ilgilenelim, insanların cinsel hayatlarını ve inançlarını kendilerine bırakalım.

  21 mart 18:14 22 mart 13:17

  9. Yukarıda ki çoğu girdiyi haklı bularak, hakkında konuşulmasının bile gereksiz olduğu erkektir. Kendi tercihidir. Bu arada hep dikkat ediyorum. Bakir olmayan erkek sevişemezmiş gibi bir algı var bazı insanlarda çok ilginç. Sonuçta hetero erkeklerde bakirlik durumunu bir kadınla birlikte değiştiriyor, hatırlatmak isterim.

  Edit. Tecrübe için bakan kişilere idi son cümlem. Özgürlük ve saygı ise herkese duyulmalı iki yüzlü olunmamalı.

  9 ağustos 11:00 9 ağustos 11:04