sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (331)
 • medya (1)

331. 2 gün gecikti ve şişkinliği gerginliği falan da geçtim, normalde günü gününe regl olduğum ve sanırım iki gündür hamile olduğuma vücudumu da inandırdığım için mide bulantıları yaşıyorum.

i miss you like the deserts miss the rain baby.

Edit: geldi gönlümün efendisi. Eşimi arayıp ay boyunca sergilediği fair play performansı için teşekkür edip tebrik ettim. İki gündür hamileyim diye darlıyordum adamı. Neyse. Oley. 

12 aralık 16:41 12 aralık 23:08

330. Son 6 aydır hepi topu 2 kez adet gördüm. Defalarca gittim doktora. Hormonlarımda bir anormallik olmadığı, kist ve myomlara rastlanmadığı söylendi. Vakti zamanında prolaktin hormonum yüksekti, şimdilerde 26.20 civardında. Her gün ağlıyorum, elimden hiçbir şey gelmiyor. 

28 kasım 00:45

329. Merhaba hanımlar. Başıma ilk regl döneminden bu yana iki kez gelmiş mevzudur ve ne acıdır ki ikisinin de nedeni stresti. İlki çok kötü bir iş döneminden geçiyorduk, diğeri dost kazığı diyelim. Kafamı meselelerle o kadar çok meşgul etmişim ki vücutta prolaktin seviyesi artıp beynim regl için uygun hormonu salgılamayı unutacak kadar dolmuş. Tabi rutin kontrollerimle ilaç tedavisi ile kurtuldum 

28 kasım 00:36


328. - ilk birkaç gün karın şişkinliği ve gerginlikten şikayet

- Sonraki birkaç gün neden olamıyorum acaba sorusu ve varoluşu sorgulayan bir takım düşüncelere müteakip sinir krizleri 

- Bir hafta 10 günü takip eden süreçte takvimden bugün doğanlar erkek kız isimlerine göz gezdirerek fikir edinme çabaları, kendini bilinçsiz bir şekilde online bebek alışveriş sitelerinde tulum beğeniyor halde bulma

Kadın olmak zor.

27 kasım 21:12

327. Arkadaşlar yıllarca çektim bu çileyi, lütfen önce stresten uzak durun. Yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat edin. Düzenli ilişkisi olanlar için demiyorum ama düzenli olarak kendinizi tatmin ederek hormonlarınızın tümünü çalıştırıp kendinizi rahatlatın. Bu hatta, kendinize yapacağınız en büyük iyiliktir. Hayıt otu tohumu çayı iyi geliyor düzene koyma açısından, ben de bir dönem içtim. Etrafınıza sizi olumsuz etkileyen insanları uzak tutun. Hani sürekli "ay regl olcam, oldum, ay çok kötüyüm..." diyerek kendini belli edenler var ya, sizin adetinizin geciktiğini önemsemeden.. Lütfen uzak durun.. Benim son bir kaç yıldır düzenli gidiyor. Büyük bir hastalık geçirdim, o dönem epeyce ilaç aldım. Bir de stresli zamanlar da birkaç zaman sekti. Bunun dışında bu saydıklarım size yardımcı olacaktır. Ben adet olunca karnımı, kendimi seven, okşayan biri oldum şükür niyetine. Stresten uzak durun aman diyorum.

27 kasım 20:22

326. 5 aylık gecikme ile arttırıyorum. içmediğim ot çay karışım kalmamıştı. Mecburen doktor Yasmin'e başlattırdı. :( insanıgerim gerim geren, şiriren, sinirli yapan, mutsuz yapan bir durum. Ne kadar uzarsa o kadar çok artıyor. 5. ayda doktora gitmesem ne zamana kadar devam ederdi merak ediyorum :/

27 kasım 20:00

325. Ömrüm boyunca 2 kere yaşadım sanırım ikisi de yoğun stres altında bulunduğum dönemlerdi zaten. Onun dışında doğum kontrol hapı kullandığım için günü gününe oluyorum. Gebelik şüphesiyle regl gecikmesi yaşamadım ama yaşasam sanırım uyuyamazdım.

27 kasım 15:57


324. bu demektir ki geldiğinde afedersiniz ağzımıza edecek. benimki gecikince çatlak şanzel gibi "nerdesiiinnn, allah belanı versin!" diye haykırıyorum. ne kadar geç, o kadar korkunçlu demek benim için.

27 kasım 15:44 28 kasım 17:48

323. insanı "ay tahsin geliyorlar soldan soldan!" diye gezdiren, minik bir balonmuş gibi hissettirip dünyaları yese de doymayan bir obura dönüştüren olay. sana birsen tezer'den 'di gel yanıma, yetti canıma usandım şarkısını armağan ediyorum sevgili reglim.

edit: yazdıktan sonraki gün (bugün) regl olarak vücudumun bunu yazmamı beklediğini düşündüm... (gizlinot: swh)

27 kasım 00:35 27 kasım 15:51

322. hayatımda şimdiye kadar hiç yaşamamıştım.

44. gündeyim gerçekten patlama noktası diye bir şey varsa sanırım o şeye çok yaklaştım.adaçayı,melisa,papatya,maydanoz,c vitamini,sıcak duşlar,sıcak su torbası hepsini deniyorum,sürekli sızı şeklinde bir ağrım var ama görünürde hiçbir şey yok,pembeli veya herhangi renkli bir akıntım bile yok,stresten midir nedir sürekli çişe gidiyorum.ve ailemden artık hamile misin sorusunu duymaktan gına geldi,değilim diye anlıma yazıp öyle gezeceğim yakında

kötüyüm be sözlük,psikolojim gerçekten çok bozuldu,7/24 elimde olmadan mutsuzum kimyam yerle bir olmuş gibi hissediyorum.

ilgili medya:
1
27 kasım 00:04 27 kasım 00:05