yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (355)
  • medya (2)

  355. Ne hasta bekler sabahı,

  Ne taze ölüyü mezar

  Ne de şeytan, bir günahı,

  Seni beklediğim kadar

  19 ağustos 16:20

  354. Günlerce gecikince tavsiye üzerine doğadan marka kiraz sapı çayı içmem üzerine dün gece ishal, kusma ve titreme ile birlikte geliveren bela.. Ağrıdan gerçekten yerleri yumrukladım, alttan üstten ne varsa attım vücuttan, halim kalmamasına rağmen bitmedi sabaha kadar ağrıdan öldürdü. Regl yogası ile rahatladım, ne kadar etki edebilir ki diyordum ama bittiğinde ağrım da bittiğinden şaşkındım, o nedenle gerçekten tavsiyemdir. YouTubeda karşınıza ilk çıkan video. Tüm kadınlar için reglin Gecikmemesini ve ağrıtmamasını dilerim, hayat kadınlara gerçekten zor..

  22 temmuz 00:03

  353. reglim ne zaman gecikse adaçayı içerek regl olmaya çalışırdım ama pek başarılı olmadı bu zamana kadar. sözlükteki bir entryden görüp kekik çayını denedim ve 7. günde regl oldum şükürler olsun ki. karın ağrısından iki büklüm oldum ama her zaman bir lafım vardır; regl olmak, olmamaktan çok daha iyidir. 

  20 temmuz 13:40


  352. Bu ay ziyadesiyle geçiken, aktif cinsel hayatım olmamasına rağmen hamile miyim acaba diye düşündürten (swh) geldiğinde ise kendisini zamanında söktüremedi diye beni süründüren, ağrılara gark ettiren durum

  20 temmuz 00:26

  351. pcos olduğumu öğrenmeme sebep olan durum.

  19 temmuz 18:30

  350. stres,hava değişimi,yolculuk durumlarında pek tabi olan durum.insan ilk etapta anaa hamile miyim ki diyor sonra bir ilişkisi yoksa yoktur yaa diyor sonra belki bir an beğendiği beyle yaşadığından sonra acaba olabilir mi diyip triplere girip iyice gecikmeyi destekliyor da olabilir.

  çalıştığım şirketin dönüşüm projesi dönemi hayatımda ilk kez 1 hafta regl gecikmesi yaşadım,allahım kimseye yaşatmasın bunu,olamaz böyle bir sinir böyle bir herşeyi yanlış anlama,dünyadaki en mutsuz ve çaresiz insan hissetme.bu yukarıda saydıklarımdan olması cok muhtemeldir,sakinleşmeye çalışıp gelmesini beklemeli.1 haftadan sonrası için eğer şüphe varsa tabi gebelik testi yapılmalı,5-7 gün gecikmeler duruma göre normaldir ve her süslü bunu yaşar üzülmeyin.Bir de adet dögünüzü takip etmiyorsanız mutlaka uygulama indirip takip edin,ben flo kullanıyorum,çok memnunum.girdiğiniz her duygu durumunu da anlamlandırabilirsiniz böylece,pms,yumurtlama vs..

  16 şubat 08:06

  349. Yine mevsimi geldi galiba bu lanet durumun. Bir hafta gecikti krizler içindeyim her yerim şiş. test alıp almamak gitgelindeyim. Bu mevsimsel gecikmenin bi açıklaması var mı çok merak ediyorum ama varlığı şüphesiz. 

  Edit: 2 günlük adaçayı kekik çayı ve yumurtalık masajı desteğiyle mutlu sona kavuştum..:)

  2 ekim 2022 16:40 4 ekim 2022 00:55


  348. 1 haftadır ha oldum ha olacam derken bir türlü olamadım. Olmak ayrı dert olmamak ayrı dert arkadaş. Her yerim şiş davul gibi geziyorum. Vücut ödem dolu hissediyorum da. Huzursuzluk, karın ağrısı, sinir halleri... bir önce olsam da kurtulsam.

  9 mayıs 2022 08:22

  347. ciddi anlamda kilo verdiğim ve sağlıklı olduğum bir dönem vardı. bu dönem boyunca reglim hiç sarkmadı gününde oldu. öncesinde de max 1 hafta geç olacak şekilde oluyordu. normali buydu. bu ay 2 hafta reglim gecikmiş durumda. bir talihsizlik yüzünden son 2 ayda 2 kere ertesi gün hapı kullandım. ayrıca son 1 aydır hipertiroidim tekrar azmış durumda ve son 2 ayda terkar 7-8 kg aldım. 2 tane gebelik testi yaptım. biri standart olanlardan. negatif çıktı ama çizgi çok silikti. 2. test de reglden 6 gün öncesine kadar gebeliği ölçen, pahalı olan test. o da negatif çıktı. ancak reglim 2 hafta gecikmiş durumda. pandemi sebebiyle polikliniklerde randevu bulunmuyor. zaten kadın hastalıklarına görünmek için reglin ikinci veya üçüncü günü gitme durumu var onu da denk getiremiyorum. bu arada neredeyse 1 haftadır covid pozitifim. işin içinden çıkamıyorum. karantinadan çıkar çıkmaz tekrar gebelik testi yapmak dışında da yapacak bir şey gelmiyor aklıma. daha önce hiç böyle bir durum yaşamamıştım. biri beni yeşillendirsin nolur.

  edit: iki gün kekik çayı içmemle bugün itibariyle regl olmuş bulunmaktayım. yardımcı olan tüm yazarlara teşekkürler <3

  6 ocak 2022 22:28 7 ocak 2022 23:44

  346. Mutlaka yazılmıştır ama bu mucizeden ben de bahsetmek isterim: kekik çayı

  Strese bağlı olarak bu ay gecikme yaşadım. Günlerdir Her yerim şiş belim ağrıyor ama karnımda tık yok. Birkaç gündür adaçayı içiyordum ama yine olmayacağımı hissediyordum. internette kekik çayı öneriliyordu. sabah bir bardak kaynamış suya iki çay kaşığı kekik atıp yedi dakika kadar bekletip içtim. Abartmıyorum 1 saat içinde kanama açıldı. Ki Normalde ilk gün hafif lekelenme dışında kanama olmazdı. Seni çok seviyorum kekik çayı

  1 temmuz 2021 17:16 1 temmuz 2021 17:17