yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (22)
  • medya (3)
  4

  1. Migrosun çıkarmış olduğu pedler. Üzerinde renklendirici, paraben, parfüm bulunmadığı yazıyor fakat üründe belirgin bir parfüm kokusu var. Ben uzun olanını aldım ama ürün klasik uzun pedlere göre kısa ve tutuculuğu da çok iyi değil. Fiyat olarak orkid molped gibi markaların üçte biri gibi. 

  ilgili medya:
  1
  31 ağustos 2019 10:39

  2. migros'un çıkarmış olduğu hijyenik pedlerdir. 3 çeşit olarak üretmişler uzunluk ve yoğunluk durumuna göre. ben öncelik olarak molped pure&soft'u, sonrasında sleepy'yi dönüşümlü olarak kullanıyorum. iyi bir indirim yakalarsam da natracare alıyorum. hassas bir cildim var, iklim olarak da nemli ve sıcak bir şehirde yaşıyorum. dolayısıyla tahriş olma, kaşınma, pişme vs. olasılığı daha da çok artıyor. kullandıklarımdan da memnunum.

  annem geçen gün bu pedlerden almış eve. tanesi (gizlinot: indirimsiz) 2,95 tl. migros'tan ped aldım bir bak dedi, reglimin son günlerine denk geldi. kısa olanından kullandım. yapısı incecik, molped ve sleepy bir tık kalın kaçıyor tabi ki. hışır hışır ses çıkarmıyor. biraz günlük ped gibi bir efekti var yok gibi pek hissetmiyorsun. gece versiyonunu denemedim onda belki farklıdır kalınlığı tabi. bambu liflerinden yapılmış, paraben ve parfüm içermiyor. her şeyi geçtim evdeyken bile kullanılır bence çünkü fiyatı diğer pedlerden çok çok iyi. görürseniz bakabilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  8 ekim 2019 00:37

  3. Diğer pedlerde indirim olmadığı için şans vermek istedim, gece olanını aldım, çok ince geldi bana başta korktum reglimin en yoğun dönemiydi çünkü. ama yapışkanlığı da emiciliği de iyi . Sleepy nin bambulusu gibi yoğun kokmuyor.

  11 ekim 2019 11:50


  5

  4. Geçen gün migrosa girmişken hazır reglim yakın diye aldım. (gizlinot: Normalde molped pure&soft kullanıyordum ve dönüşümlü kullanıyorum migrosunkiyle) Ben gece olanını aldım. Hem gün olarak hem de reglim de açısından yoğun günümde deneme şansım oldu bu ürünü. Yani baya blok dersim olan ve okul tuvaleti de o gün gerçekten pis durumda olduğu için kullanamadım. Biraz zorunluluktan oldu istemeye istemeye. Neyse efendim. Yapısı haşır huşur değil. Kalınlığı veya inceliği konusunda yorum yapamıyorum bana ne ince ne kalın geldi. Sızdırması, parçalanması veya yapışkanının gitmesi gibi bir durum asla yaşamadım. Benim aldığım gece paketinde 7 tane var ve boyutlara göre paketteki ürün miktarı da değişiyor. Ayrıca hafif bir kokusu var tam tanımlayamadım ama bebek bezlerindeki koku gibi böyle. Aldığım fiyat da 2.95. Fiyatının üzerinde bir performansı var. Pedlerin fiyatı 10lira ve üzerini fazlasıyla görmüşken kesinlikle bu ürüne şans verilmeli diye düşünüyorum.

  18 ekim 2019 14:10 18 ekim 2019 14:11

  5

  5. Ihtiyacimiz olan urunlerin gereksiz yere zamlanmasi doneminde butce dostu bir ped cikarmislar. performans olarak gayet memnunum yogun gunlerde kullandim 2.95 e tam bir f/p urunu ama ozellikle sizdirma yapmamasi tam dedigi gibi siviyi orta tabakaya iletme konusunda cok basarili ve yapiskanida gayet yeterli geldi ped e gereksiz paralar veremem tesekkurler migros.

  7 aralık 2019 19:50 7 aralık 2019 19:51

  4

  6. Deneme yapmak için uzunundan aldım. Uzunluğu ideal geldi bana. Sızdırma yapmazsa yoluma onunla devam etmeyi düşünüyorum zira hesaplarıma göre 3 paket alınca (içinde 9 ürün var toplam 27 tane oluyor) indirimsiz olarak 9 tlye denk geliyor. Kotexin 22lisi indirimsiz 26 tl olmuşken üçte biri fiyata alternatif bulmak güzel olur.

  11 ocak 17:51

  3

  7. Gece boy 7'li paketi indirimsiz 2,95 liraya aldım. Kotex'in gece boyundan küçük tabii ki. Uzunluğu ve arkasının genişliği gece için yeterli gelmedi sorun yaşadım. Yapışkanı iyi değil kayıyor tam yapışmıyor. Yumuşaklığı ve emiciliğiyse gayet yerinde bu konuda pure&soft veya kotex'ten geri kalır bir yanı yok. İlk iki gün kotex devamında da bu pedle devam edeceğim artık. Hem cildimin tahriş olmasına hem de bütçeme iyi gelecek.

  11 ocak 18:10


  8. Eger cok asiri kanamaniz olmuyorsa sevilecek bir urun bence. Yapismasi koruması bana yeterli geldi. Normalde orkid kullaniyorum ancak bununla karisik sekilde kullanmaya basladim.

  12 ocak 04:45

  4

  9. Sleepy'nin üreticisi olan Eruslu sağlık ürünlerinin pedidir. Yani sleepy ile benzer kalitede bir üründür. Bana biraz ince geldi fakat tam bir f/p ürünü. Reglin en yoğun günü dışındaki günlerde kullanılır. Tuvalet kağıdı, ped, bebek bezi gibi zorunlu hijyenik ürünlere tonla para vermek sinir bozucu geliyor bana. Diğer bilindik markalar da fiyatları uçurdu. Favorim molped pure and soft ve migros marka ped bundan sonra.

  12 ocak 18:31

  10. Geçen gün denemek için normal boyutta olanından aldım. Paketin içinde 10 tane ped var ve fiyatı 2,95 tl. Yapışması iyi. Molped pure&soft kadar yumuşak değil ama ondan daha ince. Rahatsızlık veren bir ped değil. Hışır hışır ses çıkartmıyor. Reglin sonlarında kullandığımdan dolayı emiciliği hakkında yorum yapmam çok doğru olmayacaktır ama kullandığım dönemde bir sıkıntı yaşamadım. Sonuç olarak kanamanın az olduğu dönemler için oldukça işlevsel ve cep dostu bir ürün.

  21 ocak 00:58 21 ocak 20:41