yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. revlon'un yeni çıkardığı (gbkz: mac paint pot) ve (gbkz: maybelline color tattoo 24 hr far)a rakip olan krem far. 24 saate kadar kalıcı olduğu iddia ediliyor aynı zamanda waterproof.

  12 farklı renkte piyasaya çıkıyor. 4 farklı bitişi olacak; metalik, mat, pearl ve satin şeklinde.

  Fikir oluşması açısından görsellere bir kısmını ekliyorum.

  28 ekim 2016 22:09 28 ekim 2016 22:16

  5

  2. 710 ve 730 renklerine sahip olduğum krem farlardır. Öncelikle yapısı colour tattoo'lara göre çok daha yumuşak ve nemlidir. sürümü inanılmaz derece kolay. İçserisinden kapak kısmaından bir adet fırça çıkıyor ama ben krem farların uygulamasını fırça ile hiç sevmiyorum. O nedenle de parmak ile uygulamayı tercih ediyorum.

  Bendeki renkleri tam sür çık hiç bir çaba sarfetme al sana günlük makyaj renkleri. Genelde katlanma bölgeme bir katlanma rengi geçip parmakla buları dağıtıyorum ve günlük makyaj için mukemmel görüntü.

  710 rengini ben biraz on and on bronz'a bezettim. Yapısı ona göre çok daha yumuşak ama renk verirken de onun kadar yoğun renk vermiyor. Benim için bu iyi çünkü günlük makyaja daha çok yakıştırıyorum ben. On and on bronze bende gece makyajı yapmışım gibi parlıyordu.

  Kısacası yapısı yumuşacık olan, kalıcılığı benim için yeterli olan (8-6 çalışıyorum ve bana günü çıkartıyor), içerisinde 5.2 gram ürün içeren evladiyelik bir krem fardır.

  edit: söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. bence tek eksi yanı color tattoo'lara göre daha pahalı. Ben indirimde 20 TL'ye almıştım.

  25 mayıs 2018 08:56 25 mayıs 2018 08:57

  3. maybelline color tattoo creamy beige krem farım kurudukça alıyordum. bugün 715 rengini muadil olarak gördüğüm için aldım. yapısı köpüksü ama max factor’un krem farları kadar köpüksü değil. sabitlenmesi güzel, dağıtacak kadar süre veriyor hemen donup kalmıyor gözde. yumuşacık bir sürümü var. ben çok beğendim, rengi tam olarak creamy beige gibi ve yapısı çok daha iyi. maybelline yerine tercih edeceğim artık bu seriyi. 

  16 aralık 2018 14:31


  4. 705 ve 730 renklerini beğendiğim ancak 50 kusurluk fiyatını biraz fazla bulduğum revlon krem farlarıdır. Yapısının yumuşak olduğunu sürümünün kolay olduğunu ve kalıcılığının fazla olduğunu deneyimledim elimin üstünde. Krem farları, yağlı göz kapağımda daha başarılı ve daha kalıcı bulduğum için elimdeki kiko dark treasure krem far bitince fiyatı da indirimde ise bu ürüne şans vermek istiyorum.

  16 aralık 2018 23:20

  4

  5. watsons kartıma tanımlanan göz ürünlerinde %50 indirim kampanyası ile 30 tl'ye aldığım krem far.

  watsons'ta çok çeşidini görmedim, 705-730 ve 810 vardı. 705 inanılmaz güzel duruyordu ve göz pınarı için çok güzel bir aydınlatıcı olabilir ama klasik bir renk olduğundan onu almadım.(gizlinot: sarı ışıltılı) benimkinin numarası 730, açık somon-pembe rengi gibi. bugün basitçe yaptığım göz makyajında mac soba far ile çok güzel bir uyum yakaladı. ışıl ışıl ve sağlıklı gösteren bir renk. (gizlinot: bunu da göz pınarıma uyguladım, güzel oldu)(gizlinot: ten rengim nc10, göz kapaklarım biraz daha koyu) anladığıma göre bu serinin farklı bitişli farları var ama türkiye'ye gelenler sanırım hep ışıltılı.

  son olarak ürünün en önemli özelliği yumuşacık ve sürümünün kolay olması, dolayısıyla asla parça parça durmuyor. bu açıdan maybelline color tattoo yerine tercih edilir çünkü onun bazı renkleri içine yeter miktarda badem yağı dökmeme rağmen göz kapağında parçalanıyor(gizlinot: örneğin creme de nude). tek eksisi fiyatı, indirimde bile çok pahalı olduğunu düşünüyorum.

  6 temmuz 2019 22:56

  4

  6. Oldukça iyi krem farlar. Renkleri doğal renkler genellikle. Kalıcılar ve gün içinde çizgilere nerdeyse hiç dolmuyorlar. bence tam rengi vermesi için bir baz gerekiyor altına yine ama ben bütün farlara baz kullanıyorum. gün sonunda parça parça dağılıp gitmiyor, sadece biraz rengi uçuyor. Ben son çıkan "BOLD" serisinden 810 cognac rengini yeni edindim. Kavanozun dışından göründüğü kadar bronz bi renk değil daha koyu bir çikolata kahve gibi duruyor ve pek parlak değil. ben daha çok kirpik dibime ya da jel eyeliner olarak kullanıyorum memnunum. Araştırdığıma göre bu bold serisinde mavi, yeşil, bordo, siyah ve bu kahverengi cognac rengi var. siyahı bilmiyorum ama özellikle bordo/mor olan rengin performansı oldukça kötü. denemeden almayın derim çünkü renkler genellikle çok daha koyu.

  7 temmuz 2019 19:19