yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (153)
  • oylar (56)
  • medya (7)

  1. çok fazla kapatıcı, fondoten insanı olmayan ama iş dünyasına girince sivilceli ergen gibi görünmek pek hoş olmadığı için toplantı zamanı kullanan biri için yeterli ve kullanışlı bir kapatıcı. ayda bir atak yapan sivilcelerime ve kızarıklara karşı önceleri clinique kullanıyordum ama pek memnun değildim, bu ciltle çok güzel uyum sağlıyor. yüzümle çok oynadığımdan ve üzerine pudra uygulamadığımdam gün ortasında etkisini kaybediyor ama gayet memnunum. bendeki rengi 030 classic beige, buğdayım diyebilirim.

  27 temmuz 2012 00:04

  2. bunun ambalajını kim tasarlamış bilmiyorum da, olmamış arkadaş. ürün çıkmıyor ki içinden. sinir etti beni. renk olarak iyi seçenekleri var, beyaz tene falan uyuyor. biraz katı kıvamlı gibi. göz altlarında hafiften çizgilere doluyor. ama zaten bu çoğu kapatıcıların sorunu. uygun fiyatlı bir alternatif olarak güzel diyebiliriz.

  31 temmuz 2013 18:47

  3. güzel hoş beğeniyoruz da gramajı bir "tuhaf". mağazadan alınıp eve getirilmiş halinden bahsediyorum.. yepyeni. bakıyorsunuz, eke toka bir tüp ürün... 7 ml'lik tüp içinde satılıyor ama o tüpteki ürünü alttan itibaren sıvazlayarak sıkmak suretiyle havasını boşalta boşalta ağız kısmına yığdığınız zaman aslında tüpün büyük kısmının boş olduğunu, yarısı, hatta yaklaşık üçte biri büyüklüğünde bir tüpün, mevcut miktara bol bol yeteceğini görüyorsunuz.. belki de bana böyle denk geldi, bilemeyeceğim..

  bunun dışında ekonomik ve kullanışlı bir likit kapatıcı / aydınlatıcı...

  21 haziran 2014 21:06 21 haziran 2014 21:07


  4. Kapatıcılığı çok fazla olmayan bir ürün. Aydınlatıcı niyetine burnuma, alnıma falan kullanıyorum ben çoğunlukla. Göz altıma da sürüyorum fazla kapatıcılık aramadığım günlerde. Kullandıkça yamuldu benimki biraz. sinir oldum ürünlerimi bozulmadan saklamayı sevdiğim için. Yine de çok kapatıcılık aramıyorsanız tavsiye edebilirim.

  21 haziran 2014 22:03

  5. Serinin aynı isimdeki fondoteni (bkz: rimmel match perfection fondoten) ile birlikte kullandığım hafif yapılı, kapatıcılığı yüksek olmayan, aydınlık bir görünüm veren kapatıcı. Göz çevresi kuru olanlar gözü kapalı kullanabilir bu ürünü. Koyu halkalara sahipseniz bir correctorun üzerine kullanmanız daha iyi olacaktır. Nemlendirmesi güzel, hafif ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Daha ne isteyebilirim ki.

  20 temmuz 2014 00:11 20 temmuz 2014 00:12

  6. kapatıcılığı iyi değil öyle zaten göz altlarımı aman aman kapatsın diyeceğim bi sorunum olmadığı için benim işimi görüyor göz çevresine verdiği aydınlık görüntü hoşuma gidiyor.

  21 temmuz 2014 00:57

  7. kapatıcılığını, matlığını, cilt rengimle uyumunu ne kadar sevsem de, aldıktan birkaç ay sonra bozuldu, tuhaf tuhaf kokmaya başladı. ben de attım gitti. uzun süredir rafta kalan ürünü mü satın aldım, yoksa ürün zaten öyle çabuk bozulan bir ürün müydü bilemiyorum. garnier'in roll-on kapatıcıları bile aylarca bozulmadan kalabildi...

  18 ağustos 2014 21:38


  8. bir kaç kullanımdan sonra ışık hızıyla tüp ucuna indi içinde fazlasıyla hava var zannedersem. kapatıcılığı vasat aydınlatması fena değil ama tekrar almayı düşünmüyorum çünkü aydınlatma konusunda wake me up çok daha başarılı

  8 ekim 2014 13:56

  9. biterse asla almayacağım bir ürün kendisi, o ambalaj yok mu o ambalaj... alttan sık sık gelmez etmez, fırçasının zaten tatbik özelliği yok ne diye fırça yapmışlar anlam vermek güç.

  ambalajı değişmezse de bir daha almam.

  hiçbir gözaltı sorunum olmadığı için bana yeterliydi kapatıcılığı ama o ambalajla bizımla değilsın.

  11 ekim 2014 22:39

  10. bu ürünü ilk aldığım zamanlar gün gibi aklımda, son derece heyecanlı ve kullanmak için sabırsızlanıyordum.

  göz altlarımda morluk ya da şişlik yok, sadece hafif bir aydınlatma isteğim oluyor, biraz da izlediğim videolarda kullanıldığı için ben de heves ediyorum, yoksa kapatıcı sürmemle sürmemem arasında nasıl bir fark var anlamış değilim.

  yine de bu üründen memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim, bunun en temel nedeni ambalajıdır. bana çok ciddiyetsiz ve pratiklikten uzak bir ambalaj tasarımı gibi geldi.

  bir kere ucunda zerre kadar işlevi olmayan bir fırçanın olması en büyük dezavantajı, bunun üstüne bir de işin yoksa alttan sık, üstte fırça kılları arasından ne kadar ürün geldiğini anlamaya çalış falan gerçekten verdiği eziyet gösterdiği performansa değmez.

  ayrıca 4-5 ayda bana kıvamı gereksiz katılaşmış gibi geldi, gerçi o alttan dış macunu gibi sıkma durumu beni bu konuda yanıltıyor olabilir.

  kapatıcılığı da bana kalırsa ortaya doğru ama orta seviyede bile olmayacak şekilde. yani öyle biter bitmez eksikliği hissedilecek bir ürün değil.

  fakat merak edenler için söyleyeyim, öyle çizgilere dolma gibi ya da sabitlenmeme gibi durumlar söz konusu değil.

  27 ekim 2014 20:05 27 ekim 2014 23:02