yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. İçerisinde 30 adet bulunan, Güney Kore'de üretilen göz çevresi maskesidir. Kilitli ambalajı bulunduğu için saklaması kolay görünüyor. Ben içeriğini oldukça iyi buldum. Bim marketleri dışında ulaşmak kolay olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Aktüel olarak gelmişti maalesef.

  ilgili medya:
  1
  13 haziran 2020 21:37

  4

  2. Ucuz olduğu için her gün kullandığım, birkaç paket aldığım için arkadaşlarıma dağıttığım göz maskesi. Jel değil kağıt formunda olduğundan gözümde çok tutmuyorum. Nemlendirmesi jel formundaki ürünler kadar. Aydınlatma yapmadı ama doygunluk verdi. Bim sürekli getirsin maskeyi bence. 

  13 haziran 2020 22:37

  4

  3. bim'in dışında file marketler ile hepsiburada gibi sitelerde de satılan ve işe yarayan bir göz çevresi maskesi. yalnız gördüğüm kadarıyla nedense internet sitelerinde ciddi bir fiyat farkı var. bana bunu arkadaşım kesin sen bunu şimdi çok seversin bir dene diyerek getirmişti, haklı çıktı gerçekten çok sevdim. bir kere içeriği beklediğimden daha iyi çıktı. zaten nasıl iyi olmasın, çünkü dördüncü sırada hidrolize kolajen var. onun dışında gliserin, e vitamini, allantoin, papaya ve yeşil çay gibi göz çevresi için etkili içerikler de mevcut. en güzel yanı da içinde parfüm yok. göz çevresi için kullanılan ürünlere parfümü basan firmaları esefle kınıyorum bu arada hazır yeri gelmişken. yalnız burada bir parantez açmak istiyorum yeşil çaya benim gibi alerjik reaksiyon gösteren bir cildiniz varsa başta hafif de olsa bir yanma yapabiliyor. ilk kullanımda bunu belirgin bir şekilde yaşadım. yalnız haftada bir kere kullanıp, belli bir rutine oturttuktan sonra bu yanmaların yavaş yavaş azalıp yok olduğunu fark ettim. ben yeşil çaylı ürünlerde bunu genellikle yaşadığım için nedenini biliyorum ama bilmeyen olabilir belki diye uyarmak istedim.

  paketin içerisinde 30 tane maske olduğundan bu 15 kere kullanabilme imkanı veriyor. ben bunları birkaç kullanımdan sonra buzdolabına attım ve oradan çıkararak kullandım. çünkü o şekilde etkisini daha iyi hissedebiliyorum. ben haftada bir kullandım ama daha efektif bir sonuç almak istiyorsanız haftada iki ya da üç kez bile kullanılabilir.

  gerçekten göz çevresini iyi nemlendirdiği gibi, fark edilir şekilde dolgun bir his veriyor. çok hafif bir karıncalanma hissi oluyor bu arada onu da belirteyim. düzenli kullanımda göz çevremin daha aydınlık ve daha nemli durması nedeniyle ben çok beğendim. uykusuzlukla birlikte yorgunluğu giderip göz çevremi rahatlatması açısından epeyce işime yaradı. eğer morluk ve koyu halka şikayetleriniz varsa yine düzenli kullanıldığı takdirde pigmentasyonu düzenleme konusunda da etkili olduğunu söyledi arkadaşım. benim koyu halka ya da morluk sorunum yok ama onda bayağı etkili olmuş. güney kore menşeli rakipleriyle kıyaslandığında bu fiyata alınabilecek en iyi göz maskelerinden biri oldu benim için.

  13 eylül 2020 19:13


  4

  4. 5 kez kendime, 2 kez de arkadaşıma uyguladım. Arkadaşımın cildi kuru olduğu için göz çevremi kuruttuğunu hissediyorum dedi, o memnun kalmadı. Kendim açımdan maskeden önce ve sonra fotoğrafladım; göz çevremi rahatlattığını hissettim. Daha çöküktü dolgunlaştırdı. İçeriği hakkında kötü veya iyi diyemem kimya bilgim yorumlayacağım düzeyde değil. 15 dakika beklettim, daha az mor görünüyor ve daha mutlu göz çevrem; fotoğraflara da yansımış ama majör bir fark değil. Soğuk kaşık etkisi gibi diyebilirim. Ama zaman kazandıracağını düşünüyorum gözlerimi kapatıp kaşık bekletmekten ziyade maske dururken işlerimi yapabiliyorum. Fiyatına göre şans verilebilir. Ayrıca nemlendirmesini yeterli buldum. Cildim makyajı kusmadı, göz altım çizgileşmedi. Tekrar alırım ama herkese öneremem.

  6 şubat 2021 13:10

  1

  5. Aktüel ürün olarak bim'e geldiğinde 9tl'ye satın aldım. İçerisinde 15 çift göz çevresi maskesi var. Boyutu, maskedeki ürün miktarı yeterli derecede. İçerik listesi gayet iyi. Fakat tüm bu güzelliklerine rağmen benim beğenemediğim bir maske oldu çünkü göz çevremi inanılmaz yaktı. Emin olmak için iki defa kullandım, ikincisinde de aynı şey olunca kullanmayı tamamen bıraktım ve çöpe attım. Göz çevresi benim gibi hassas olanların almadan önce bir kere daha düşünmelerini tavsiye ederim.

  18 haziran 2021 19:13

  4

  6. Bugün deneme şansı buldum ve beğendiğimi söyleyebilirim. Benim göz çevrem problemli değildir. Morluk vb gibi sıkıntılarım yok. Maskeyi 15 dakika kadar beklettim ve sonrasında göz çevremin çok daha aydınlık ve dolgun göründüğünü fark ettim. Bir rahatlama ve dinlenmişlik hissettim. F/p ürünü bence, içeriği de iyi. Mucize beklememek lazım ama kesinlikle işe yarıyor.

  10 ocak 11:50

  7. bim'e her geldiğinde almaya çalışıyorum. mükemmel bir etki beklemeden aklıma estiğinde kullanıyorum. göz kenarlarımda kuruluk hissetiğimde veya yorgun olduğumda ferahladığımı hissettiriyor, rahatlatıyor. açıkçası bu kadar uygun fiyatı olan bir üründen bundan daha fazlasını beklemiyorum. kısacası fiyat performans olarak tüm süslülere öneririm.

  29 mart 19:17