yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (29)
  • medya (1)

  1. Bende koyu kahvesi bulunan (gizlinot: barkodu silindiği için rengi ve numarayı göremiyorum :() fırçası nispeten küçük, yapısı ıslak kaş maskarası.

  ürünü 1 aydır kullanmama rağmen yapısı hala çok ıslak, fırçaya çok fazla ürün geliyor ve fazla ürünü bir peçeteye silmek durumunda kalıyorum, dolayısıyla ürün ziyan oluyor. fırça üzerinden fazlasını aldığımda iyi sonuç verdiğini söyleyebilirim. gün içerisinde kaşlarım düşmüyor bu konudaki performansı benim için yeterli düzeyde. çıkarırken miseller su kullanıyorum, ıslattığım pamuğu biraz kaşlarımda bekletiyorumki ürünü çözsün diğer türlü kaşlarımı dökebiliyor(gizlinot: ki zaten kaşlarım beni terketmeye oldukça meyilli). fiyatını hatırlamamakla birlikte indirimde aldığım bir üründü, uyguna gelmişti. eğer yapısı bekledikçe güzelleşirse almaya devam ederim aksi taktirde daha iyisini bulduğum an yollarımızı ayıracak gibiyiz.

  ilgili medya:
  1
  14 ağustos 2018 19:09

  2. şeffaf olanını yanlış hatırlamıyorsam 11 tl gibi bir fiyata almıştım. uzun ve gür kaşlara sahip olduğum için düşme problemi yaşıyordum. öncelikle, daha önce hiç başka kaş jeli kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ama tutuculuğu gayet iyi. tek sıkıntısı gerçekten ıslak olması. jeli iyice sıyırdığınız zaman o problem de ortadan kalkıyor. bittiğinde başka bir ürün denemek istemezsem yenisini alırım sanırım.

  26 ekim 2018 23:27

  3. Essence kaş jelinin yapısı değiştikten sonra şeffaf olanini alıp kullandım, fırçası küçük ve işlevsel. Ürün oldukça kalın yapıda kaşları güzelce tutuyor zira jole gibi. Fakat 2 saat kadar sonra kaşlarımda beyaz beyaz belli oluyor, onları temizleyeyim derken de kaşlarım aşağı iniyor. Ben bitiremedim, zaman geçtikçe daha da katilasti ve beyazlık sorunu da arttı. Bir daha alacağımı sanmıyorum, maybelline ile yoluma devam ediyorum

  27 ekim 2018 01:17


  4

  4. Hem şeffaf hem renkli olanlardan kullandım. Renkli olanların renk seçeneği az olmasından mütevellit kaş rengimle uyumlu olanı bulamadım. En açık rengi kaslarıma göre açık, orta rengi ise koyu kaldı. Yine de renkli olanlarının fırçasının küçük olması, hareket serbestisi sağlaması ve doğal görünümlü kaşlara ulaştırmak açısından başarılı geldi. Sonrasında şeffaf olanını aldım ki performansindan gayet memnun kaldım. Fırçasının küçüklüğü benefit i andırıyor. Hareket serbestisi sağlaması açısından büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. Ne kaşlarınızı jöle sürmüş kıvamında kazık gibi yapıyor ne de sürmeseydim keşke bu ne var mi yok mu belli degil düşüncelerine gark ediyor. Yağlı cildimde kaş kalemi ve kaş farı dağılır. Hele de gün içerisinde yoğunluğum varsa istemsiz olarak elim yüzümde dolaşır. Dağılmayan makyajlı yerleri de ben dağıtırım. Şeffaf jel olan ürün yağlı cildimde far ya da kalemin kaşımın etrafına istila eder şekilde yayılmasını, tutuculuğuyla engelledi diyebilirim. Hem fiyatının uygunlugu, hem de isteklerimi karşılaması açısından makyaj çantamda yerini almış bir üründür.

  27 ekim 2018 12:44

  5. şeffafını kullanıyorum ve gerçekten bir ürünün beni bu kadar mutlu ettiği hiç olmamıştı, sabitliyor süslüler. inanamıyorum gerçekten sabitliyor. şimdiye kadar essence, wnw ve nyc kaş sabitleyicilerini kullandım. sürdüğünüzde yukarı doğru tarayan ancak sabitlemek adına hiçbir şey yapmayan ürünlerdi. rival de loop ise gerçekten sabitliyor, sürdüğünüz an kaş jeli böyle bir şeymiş diyorsunuz. sertleştiriyor mu? kesinlikle, ama sertleştirmeden zaten sabitlemesi mümkün değil. kaşlarımı dökmüyor ve güzel taradığınız sürece kalıntı bırakmıyor, çok memnun kaldım ben :)

  30 aralık 2018 02:26

  6. Kendisiyle tanışana kadar kaş maskaralarını yalnızca kaşımın rengini kırmak ve bakışlarımı yumuşatmak için kullanıyordum.(bakış yumuşatmak...)sürekli ama sürekli suratını elleyen bir insanım ve sabitleme yapmak benim için imkansız-dı.allık, fondöten, kontür itinayla mahvedilir-di.

  kendisi kaşları harika sabitliyor, benim kaşlarımı sabitlediyse zaten başka bir şey demiyorum.hemen kuruyor ve alnımın üzerinden pudra geçince pudra kaşlarıma yapışmıyor.kaşlarımdan ürün olduğu bile anlaşılmıyor.fırçasının ufaklığı sizi yanıltmasın çok güzel tarıyor ve doldururken kolaylık sağlıyor.kaşlarınızı bununla doldurmak isterseniz keçeli kalemi bocalamışsınız gibi de durmuyor.onun dışında İnanılmaz bereketli bir ürün.

  benim için kesinlikle fiyat-performans ürünüdür.tavsiye ederim

  18 mart 2019 12:37

  7. Şeffaf olanını uzun zamandır kullanıyorum daha öncesinde catrice markasının renkli kaş maskarasını kullanmıştım. Şeffaf olarak bu güzel ama kurumasına yakın normal bir kaş fırçasıyla son bir düzeltiyim demeyin beyaz beyaz kalıyor. Gittiğim kalıcı makyaj kursundaki hocamız kaş kısaltmanın doğru olmadığını söylemişti biraz derli toplu dursunlar diyerek kullanmaya başladım çokta memnunum.

  11 haziran 2019 21:41 11 temmuz 2019 23:48


  4

  8. 03 numaralı şeffaf olanı kullanıyorum ve gerçekten zamk gibi yerine koyuyor kaşları. hatta ilk sürdüğümde yüzümü bir beş dakika hiç oynatmamışım hafif bi kaşlarımı yukarı kaldırınca sanki o kısımda kuruyan maske bekletmişim hissi verdi yani baya iyi tutuyor kaşları. kaş dökülmesi de yaşamadım bu da çok artı. kimsede olmamış sanırım ama gel gör ki bende kaş kepeği yapıyor bu ürün. o ne diyecek olursanız da aynı saçtaki gibi kaşlarda da minik beyaz beyaz parçacıklar olması. derimi döktüğünü falan düşünmüyorum çünkü kaşımın iç kısmında değil de genelde kılların ucunda oluyor bu durum. niye olduğunu da çözemedim ama almak isteyenlere bir uyarı yapmış olayım. onun dışında harika bir ürün.

  10 ağustos 2019 01:05 10 ağustos 2019 01:07

  5

  9. Şimdiye kadar denemiş olduğum kaş maskaraları içinde en memnun kaldığım üründür. Ben şeffaf olanını aldım, renkli olanlar kaşıma uygun olmadı. Kaş maskarasından beklentim taradığım gibi yukarıda tutması, beyazlık bırakmaması ve kaşlarımı germemesidir. Mesela bazı kaş jellerini sürdükten sonra kaş derisi gerilir ve kaşınmaya başlar. Bu kaş jeli kesinlikle öyle bir jel değil. Ürünü taradığım gibi yukarıda tutuyor, hatta eğer rötus yapacaksanız hemen yapmalısınız, yoksa kaş jeliyle beraber verdiğiniz şekilde minimum 5 6 saat o konumda kalıyor. Bazen boşluk tarafını kapatmak üzere taradığımda şeklini değiştirememiştim. O an sinirlensem de bu sevdiğim bir özelliği oldu. 1 aya yakındır deniyorum, memnun kaldım. Yeni Bir ürün denemek istemezsem tekrardan alacağım bir ürün olur diyebilirim. Yalnız ürünü şubelerde bulamayabilirsiniz, internetten almanızı öneririm. Rossmanlara Perşembe günleri yeni ürün geliyormuş, belki o zaman gidip bakabilirsiniz. Raf fiyatı 30 tl idi, indirimde 20 tl'ye düşüyor.

  11 ağustos 2019 20:10

  4

  10. Birkaç aydır renksiz olanını kullanıyorum, önceden essence’ın make me brow eyebrow gel’ini kullanırdım ve sadece ıslatırdı kaşlarımı. Hiç yukarıda tutma gibi bir özelliği yoktu, anında düşerdi o kaşlar.

  Bu ürün ise inatçı kaşlar için biçilmiş kaftan. Tutkal gibi yapıştırıyor. Kaşları pek düşmeyen insanlara önermiyorum o yüzden, cidden keçe gibi yapıyor. Bu kadar yapıştırmaya ihtiyacı olan kullansın.

  Olumlu özellikleri: Kaşlarımda beyaz kalıntı bırakmadı, kokusuz, henüz kuruma belirtisi yok, kaş dökmüyor, fiyatı uygun, gramajı yüksek.

  Olumsuz özelliği olarak sadece fırçaya fazla ürün gelmesi diyebilirim. Çok inatçı kaşlarım olmasına rağmen Her seferinde sıyırıyorum çünkü o miktar aşırı ağırlaştırıyor kaşı, gerek yok. 

  11 ağustos 2019 20:22 11 ağustos 2019 20:24