yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (1)

  1. Fka twigs adlı bir şarkıcıyla ilişkiye başladığından beri kendini iyice salan hollywood ünlüsü.

  Adamın neredeyse her yerinden paçozluk akmaya başladı. Kariyeri de dipte.

  18 kasım 2014 16:18

  2. Kafatası ve çene kemiklerini küçükken çekiçle kırmışlar, sonra da kemikler yanlış kaynamış gibi duruyor.

  18 kasım 2014 22:53

  3. ne kadar çok hayrandım ben buna be. birden aklıma geldi bakayım dedim çökmüş adam (gizlinot: kdfjlksd) kristen stewartla ikisine bayılırdım bir zamanlar ergenlik işte :dd ha kristen stewart hala gözümde çok güzel ve alacakaranlık serisini hala severim.

  tanım: alacakaranlık filmiyle ünlenmiş oyuncu.

  15 ocak 2017 00:25


  4. Ah ne büyük aşktı benimki ona karşı bütün odam onun resimleriyle duvar kağıdı olmuştu.Hatta facebookta soyadım pattinson yapmışlığım vardır (ağır bir ergenlik geçirdim) Babamda yorum atmıştı kızım nikaha neden çağırmadın bizi diye ah ah ne günlerdi gerçi o eski halinden eser yok şimdi epey değişmiş eski havası yok sanki yada benim zevklerim değişti

  15 ocak 2017 00:52

  5. geçenlerde bir resmini görüp, bu adamı james bond yapsınlar demiştim. tüh batman oldu demek.

  17 mayıs 2019 12:23

  6. Vampirler de yarasaya dönüşebildiği için abuk olmayan durumdur yeni batman olması.

  17 mayıs 2019 16:06 17 mayıs 2019 16:06

  7. Allah aşkına çizgi romandaki batmane azicik ucundan bile benziyor mu bu adam? İyice ergen evrenine çevirdiler dcyi. Yazık olacak gibi hissediyorum, İnsallah yanılıyorumdur.

  17 mayıs 2019 16:32


  8. Hem burada hem Twitter'da "ergen" diye eleştiriliyor ama bu adam şu an 33 yaşında. Son alacakaranlık filmi 7 yıl önce yayınlandı o zamandan beri kendini geliştirmiştir diye tahmin ediyorum.

  17 mayıs 2019 18:57

  9. Dc’nin muhteşem cast seçimi sonucu yeni batman olacağı duyurulan oyuncu. Bu seçimi yapmak için hiç çizgiroman okumamış olmak lazım. En sevdiğim çizgiroman karakterinin sinema evreninde geldiği nokta benim için üzücü ve sinir bozucu. Zaten dc sinematik evreni felaket durumda bu seçimle de iyice batırmış oldular.

  Saçma sapan film geçmişini bir kenara bırakıyorum, Bruce wayne gibi aşırı karizması, zekası, vücudu olan bir adamı pattinson gibi karizmadan uzak, cılız bir vücuda sahip bir oyuncu görüntü olarak dolduramaz. Pattinson’dan olsa olsa robin olur hadi o da olmadı nightwing olur. justice league üyelerinin kötülere katılması halinde herbirini bitirecek planları olan, kendisi karanlık tarafa geçerse diye kendine alter ego oluşturan, dc vs marvel crossoverında hulk’ı ve captain amerika’yı yenen adamı (link: https://www.google.com.tr/amp/s/variety.com/2019/film/news/robert-pattinson-batman-matt-reeves-bruce-wayne-dc-comics-1203125473/amp/%3fusqp=mq331AQCKAE%253D Bu) oyuncu mu oynayacak? Cristian bale’den geldiğimiz noktaya bakın. Pattinson ancak val kilmer ve george clooney ayarında bir batman olabilir. Onların da hali malum ortadaydı. Dünyadaki tüm küfürleri gönderiyorum sana dc, yapacağınız işe...

  17 mayıs 2019 22:20 17 mayıs 2019 22:24

  10. kendisine karşı özel bir durumum yok. ne negatif ne pozitif.

  dc evrenine hiç hakim değilim ve çizgi romanda nasıl bir batman tasviri var bilmiyorum. ama benim aklıma batman diyince yapılı, iyi vücutlu hafif kirli sakallı, sert bakışlı biri geliyor. robert şuan ki hali ile bu duruma uymuyor ama belki film için vücut yapar ve herkesi şaşırtır. baştan böyle konuşmak doğru değil. ki captan amerika'yı ilk kimin oynayacağı açıklandığında o da büyük eleştiriler almıştı. "bu adam tasvire uymuyor" diye. pattinson henüz sadece teklifi kabul etti ( ki geri çevirse salaklık olurdu. böyle büyük bir şey ayağına gelmiş, kim çevirirdi ki?)

  bu hamlenin şuradan geldiğine inanıyorum malum marvel, thor ve c.amerika seçimleri sayesinde genç kesimi de kendine çekti (özellikle genç kızları. blackwidow ile de genç erkekleri) ve bir ekol oluşturdu. dc de bunu robert ile hedeflemiş olabilir. daha genç/ergen kesime hitap edip, uzun bir yol başlatmak istiyor olabilir. filmden ilk fragman gelmeden bir eleştiri yapmak doğru değil. ancak ilk görseller ile nasıl olacağına bir yorum yapabiliriz. (umarım cidden iyi bir vücut yapar ve biraz kirli sakal bırakır. o zaman havayı yakalayabileceğine inanıyorum)

  18 mayıs 2019 00:04