sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • medya (0)

1. Kaan tangöze ile birlikte olduğu ilk duyulduğunda acayip nefret kuşulmuştu bu kadına karşı. Eksisözlük'te hala o yıllardan kalan yorumlar falan vardır. Kaan'ın kalitesini düşürüyor, olmadı, yakışmadı gibi bir sürü şey söylendi. Sonra evlendiler yine ooo kaan'ı kandırdı, hamile kaldığı için evlendiler vs dendi. Sanki kaan tangöze feleğin çemberinden geçmiş, koskoca, ne istediğini bilen veya bilmesi beklenen bir adam değildi de seçkin piriler kaan'ı senelerce bir yerde elinden ayağından bağlayarak türlü tacize maruz bırakmış, o ara iki tane de çocuk yapmıştı.

Ben seçkin'e sırf insanların bu saçmasapan yorumlarından dolayı hep üzüldüm. Kaan'ın bu derece yüceltilmesini de hiç anlayamadım. Gördüğüm kadarıyla seçkin bu negatif yorumların hiç üzerinde durmadı. Tabii iç dünyasında neler oldu bilemeyiz ama kaan'dan sonra magazınden elini eteğini çekti, sustu, yorum yapmadı, çocuklarıyla ilgilenmeyi tercih etti.

Ee şimdi ne oldu? Kaan da hiç sütten çıkma ak kaşık değilmiş ama değil mi? Magazincilerin cirit attığı bir yerde hiç çekinmeden sokak ortasında öpüşen evli ve çocuklu bir adammış kendisi. Ahlak bekçiliğini yapacak değilim kimi isterse öpsün de halihazırda evliliğini bitirmemiş birinin eşini, hadi onu da artık sevmiyor diyelim, en azından çocuklarını düşüreceği durumu düşünmeden böyle hareketler yapmasından tiksiniyorum.

Bundan sonra boşanırlar veya devam ederler o olur bu olur ikisinin arasında sonuçta ama demek ki seçkin kaan'ın imajını zedelemiyormuş, kaan zaten bu kadarmış.

29 kasım 2015 14:17

2. olay ortaya çıktıktan sonra birkaç kişiden duydum, çocuğu olduğu için boşanamaz diye. kendi de " iki çocuğum var onları düşünmem lazım." demiş. pardon da neden kadından bekleniyor bu "çocukları düşünme" meselesi. erkekler çocuklarını düşünüyor mu her haltı yerken. tam tersi bir durum söz konusu olsa kaan tangöze aynısını söyleyecek miydi? "boşanmayayım. sineye çekeyim de çocuklarım anne ve babalarıyla beraber büyüsün." mü diyecekti?

29 kasım 2015 21:43

3. bir müzik grubu duman'ın solisti kaan tangöze'nin eşi, iki çocuğunun annesi, şimdilerde aldatılma haberleri ile malesef gündemde.

üzüldüm kendisi için zira kocasınınki nasıl bir fütursuzluktur ulu orta sevgilinle öpüş, gazetecilerin bunu haber yapacağından emin olarak, umrumda değil dercesine, madem aldattın lanet olsun aldat da gizli yap, bu kadıncağızın da bir gururu, haysiyeti yok mudur, iki evlat vermiş sana, vicdansız!

bir kadın geçmişinde her ne yaparsa yapsın, her ne olursa olsun, anne olunca; benim için ulvi bir yere konuyor, tabu gibi, üzülmemesi, incitilmemesi gereken bir kişi oluyor gözümde, çok geçmiş olsun seçkin, bırak şu keli de ne hali varsa görsün!

madem aldattın gizli yap, çaktırma, bu kadar mı imkansız, o ikinci kadına da ne desem bilemedim, evli olduğu bilinen adamla çay bile içilmez, bırak sevgili olmayı, yazıktır günahtır.

3 aralık 2015 13:56

4. tuba ünsal'ın paylaştığı fotoğrafa yaptığı yorumla beni düşündürmüş kadın. üzüldüm gerçekten. kendi içinde neler yaşıyor allah bilir. buna rağmen tuba ünsal'a '' sen yine de umarım yaşamazsın.'' demiş. gerçekten bu olgunluktaysa helal olsun.

bu arada işte bu kadar kadının kadına desteği.

(gizlinot: tuba ünsal kim ya?? )

3 aralık 2015 14:26

5. kıvılcım ural'ın fotoğrafını paylaşan tuba ünsal'dan önce (hatta her şeyden önce, kahvaltı dahi yapmadan), yanındaki adama giderini yapıp, yol vermesi gereken kadın.

tuba ünsal da saçmalamış yani.

seçkin sen de dik dur ya. ne yapacaksın tuba'yı falan ? adam zaten 6 aydır o kadınla devam ediyormuş, şimdi öğrendin, tuba'yı koy kenara, kaan'la senin hesabın.

3 aralık 2015 14:29 3 aralık 2015 14:32

6. adını hep çok beğendiğim kadın. açıkçası burada yazılanları okuyana kadar kaan tangöze'yle evlenmiş sıradan medyatik bir tip zannediyordum. tarikat geçmişinden falan hiç haberim yoktu. bir de birkaç gün önce İstanbul moda Akademisi'ndeki defilede tasarımlarını izledim ancak fazlasıyla sade bulmuştum. herneyse.

bu haltı adam yemiş, neden Seçkin'in "kadınlık gururuyla oynanmış" ya da "rezil edilmiş" oluyor? hiçbir suçu yok. kendisine acımak, saygısızlık etmek gibi geliyor bana. ne bileyim, kimse tüm ülke kendisine acısın istemez. umarım da o da kendine acıma batağından kısa sürede sıyrılır ve dimdik durur.

gerçek şu ki, bu olay tamamen kaan tangöze'nin karaktersizliğiyle ilgili. nokta. "yapsaydın da gizli yapsaydın, eşini rezil ettin" deniyor. hayır, kendini rezil etti bu adam. kaan tangöze utanmalı ve dışlanmalı şu an.

bir de koskoca Hillary clinton da Monica skandalından sonra bill Clinton'la kalmayı seçmişti. evliliğini devam ettirmek tamamen kendi seçimi olacaktır ve saygı duyulması gerekir. "çocukları ön planda tutmak" zihniyetine ben de karşıyım ama dediğim gibi, kendi seçimi.

3 aralık 2015 14:41

7. dünyada her gün milyonlarca kadın aldatılıyor, yaşadığı şeyler hiçbirimize maalesef uzak değil.

ben kendisine gerçekten üzüldüm çünkü kocasının yaptığı şeyden dolayı pişman olduğunu dahi zannetmiyorum.

ancak yorumunda ortada kalma kısmına takıldım biraz. neden öyle düşünüyor ki? dünyada kocasından boşanmış, zor şartlar altında bile kocasına minnet etmeyip çalışan ve çocuklarına bakan bir sürü kadın var. ve bu kadınların hepsi ceo falan da değil. ki kendisi tanınan, güzel bir kadın.

sırf ortada kalmamak için çocuklarının ve senin gururunu,sevgini ezip geçen bir adama katlanmak gerçekten zor bir karar olmalı.

umarım evliliği için verdiği çaba buna değer ve artık daha fazla üzülmez.

3 aralık 2015 19:09

8. bugün de (link: http://www.radikal.com.tr/hayat/seckin-piriler-kaan-tangoze-ciftinden-mutluyuz-mesaji-1485921/ bu) olmuştu.

4 aralık 2015 14:39

9. Son haberi gördüm ve içim burkuldu. Umarım hakkında hayırlısı olur.

4 aralık 2015 14:47

10. kaan benim mesajı vermiş sanırım.kadınların erkekler üzerinden iktidar savaşı vermesini çok zavallıca buluyorum.

4 aralık 2015 15:29