sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (55)
 • medya (5)

1. Bana hep avam ve alaturka bir havası var gibi gelen ünlü. 

27 aralık 2017 02:03

2. ağzını şapırdatmasına tahammül edemediğim sürekli ünlü ve şöhretli (?)olduğunu vurgulayan Demet Akalın’a resmen tapan Demet ne yaparsa yapsın alkışlayan her fırsatta Demet Akalın la çok yakın arkadaş olduğunu dile getiren magazinci .hande yener telifmetrede radyolarda en çok dinlenen sanatçı ödülünü aldığı İçin seren programında bu ödülü Hande yenerin almasını kabul edemedi inanmadı tabi çünkü Demet Akalın çünkü

Kraldan çok kralcı olmak.

Hande yenerde onu bunun üzerine ifşa etti.ama ne gerek vardı?

yapmayın böle şeler ya valla komik oluyorsunuz .

Sorsanız hepsi elit ,görgülü ,kültürlü insanlar ama halleri meydan da ikiside çöp.

Yazık valla onca sesi güzel olan,yetenekli,zeki insan varken bizim meşhur ettiğimiz tiplere bak utanç verici.

27 aralık 2017 02:34

3. O değilde evrim geçirdi ya. fakat ağzını toplayamıyor. Botokstan dolayı normal insanlar gibi yutamıyor tükürüğünü ve ortaya minik bir ajda pekkan görüntüsü çıkıyor. O konuda biraz abartmış sakin ol seren bir iki çizginin kimseye zararı olmaz sürekli instagram filtresi halinde gezmene gerek yok. 

Onun dışında tam bir şımarık sosyetik güzel imajında. Evli adamlarla ilişki yaşayan kadınları eleştirmesini seviyorum çoğu medyanın konuşmadığı konuları açmasınıda seviyorum. Bana yanlış gelen bir tarafı yok kadının öyle yetişmiş öyle büyümüş o hayatın içine doğmuş çikolatası belçikadan gelen bir çocuk olsaydım ben nasıl olurdum bilemiyorum shshajs

not1: saçlarını ölene kadar kahküllü kullan!

Not2: bu kadına geçenlerde çok istediği halde çocuĞu olmadığı için derya şensoy bel altı vurmuştu. Magazin olayından etkilenmem hepsi danışıklı dövüş gibi gelir ama bu olayda içim sızlamıştı resmen. Çok kalpten diledim umarım eksikliğini hisettiğin o duyguyu kısa zamanda yaşarsın. 

28 aralık 2017 10:12

4. alaturka havası olduğu için aldığı eğitimin ve görgüsünün göz ardı edildiğini düşünüyorum.görünüşünden ve birlikte olduğu adamlardan dolayı insanların gözünde farklı bir imajı var.nota bilmeyen şarkıcıların konserleri tıklım tıkış doluyken seren ne iş yapıyor belli değil demek açıkçası bana biraz acımasızca geliyor.inanılmaz açık sözlü kadın,bulunduğu kanala da saydırıyor,samimi olduğu arkadasına da.

29 aralık 2017 00:14

5. İçimdeki kezbanı ortaya çıkaran ünlü. 

7 ocak 2018 02:54

6. bana hep dudak kalemi fobimi hatırlatan kadın. yıllarca kullanmayı reddettiğim tek makyaj ürünü olabilir dudak kalemi çünkü. neyse sonra barıştım tabii kendisiyle, ama acayip abartılı kullanımı hala dün gibi hafızamda duruyor.

7 ocak 2018 02:59

7. Tam kötü bir şey yazasım geliyor, kıyamıyorum ya. Gülben'in, kıvılcım'ın burnuna burnuna vuruyor alıyor gönlümü:d magazin yorumlarken bir insan ne kadar felsefe yapabilir sonuçta değil mi? Açın izleyin, herkesi kınayıp akıl veriyor:d Size hayatınızın hiçbir döneminde işinize yaramayacak bir tespitimi söyleyeyim. Nur yerlitaş, seda sayan ve seren serengil; bu üçlü konuşmaya başladığı zaman ilk cümle "ben nasıl bir kadınım var ya... bıdı bıdı.... bıdı.... asil duyguların insanı..bıdıbıdı...işte böyle bir kadınım." :d hep aynı muhabbet. Heep. Seren serengil'e dönüyorum, Bazen ağır saçmalıyor ama kendi içinde tutarlılık gösteren biri. Bi de gözlemlediğim kadarıyla son 1-2 yıldır tarzını baya modernleştirmiş. Ay neydi o eski saçları?Çocuk aklımla bile demode bulurdum. 

Özetle: zaman zaman anlamsız bir biçimde sempati duyabiliyorum, komik insan bence. 

10 ocak 2018 21:31

8. kimse yazmamış hayret ben buralar dolar zannetmiştim.

3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmış. gülben ergen hakkında konuşması yasak olduğu halde programından ve instagram dan konuştuğu için. biri twitterda dedikodudan hapse giren ilk kişi yazmış aafsdfa cidden öyle. ne saçma ya.

26 ocak 2018 23:36

9. Hapis cezasını eşini aldatan biri hakkında programında bahsedip hesabında paylaştığı için almış kadın. Ülke ne hale geldi. Sen kocanı aldat bunu dile getirenleri ve hatta kocanı da mahkemeye ver. Zeytinyağı gibi üste çık! Ahlaksızlığını katmerle. Ne güzel iş. Üst taraflarda sağlam tanıdıkları var zaar o hanımın anlaşılan. 

27 ocak 2018 08:47

10. tanım: gülben ergen sevenlerini gösteren başlık.

27 ocak 2018 13:23