yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  1. İki aydır konuşmamıştık ve bir şekilde konuşmak zorunda kaldık. Bu kalış da benden kaynaklıydı ve ona yazdım. Benimle konuşurken gayet güzel konuştu ama normal uzun süredir konuşmadığı bir arkadaşıyla konuşur gibi kısa ve öz. Sonra ses kaydı attı ve o zaman anladım artık öyle önemsenmediğimi onun için artık sadece iyi bir insandım.

  Şimdi ses kaydına geleyim. İçeriği kötü bir ses kaydı değildi hatta iyi bile denebilir benden iyi şekilde bahsettiği bir kayıttı ama televizyonun sesini kısmamıştı. Çok basit gibi duruyor fakat aynı heyecanı paylaşmadığımızı böylece çok net anladım. Ben ses kaydı atarken yarım saat prova yaptım adam gelişigüzel sıradan bir şekilde attı. Zorlasam ne izlediğini bile anlayabilirim öyle basitçe bir şeydi işte.

  31 ekim 2018 21:13

  2. Size karşı merhametinin bittiği andır. Hastayım dersin geçer der, bir şey yapmak istemiyorum dersin neden diye sormaz yapmak zorundasın der, böyle yapma üzülüyorum dersin ne yapıyorum ki der gönlünü almak için çabalamaz, özür dilemek aklının ucundan geçmez. Ne diyeyim allah yaşatmasın 

  1 kasım 2018 13:05

  3. ahh o an... ayrılığımız üzerinden 3 sene geçmişti. ben 3 sene boyunca her gün onu son bir kez öpmeyi ve onunla son bir kez uyumayı dilemiştim. işte allah sesimi mi duydu nolduysa 3.senenin sonunda bir şekilde yollarımız kesişti. bir şekilde tüm kapılar açıldı ve biz yine eski günlerdeki gibi aynı yatakta uzanıyorduk.. sonra kısa süre bakışıp öpüşmeye başladık. bir süre sonra durdu bir şeyler mırıldandı. noldu dedim? "sen neden bu kadar duygulu öpüyorsun" dedi. o an anladımki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. sadece "an"ın tadını çıkardım. artık onun için sadece eskiden tanıdığı iyi biriydim anladım. gece sonunda otogara bıraktı son kez vedalaştık ve bir daha hiç görüşmedik. yine de teşekkürler allah'ım :)

  Edit: 3 hafta önce evlenmiş...

  1 kasım 2018 14:35 2 temmuz 2019 19:18


  4. Düşüncelerinize, isteklerinize, hayallerinize saygı duymadığı ve onun şekillendirdiği farklı biri olmanızı istediği an o kişide öneminiz bitmiş demektir. Sizin bir birey olduğunuzu kabul etmez ve kendi istekleri doğrultusunda yaşamak ister hayatı. siz onun hayatında sadece yanında duran, isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayan kişiyseniz o zaman herşeyi bırakıp gitmenin vakti gelmiştir. 

  1 kasım 2018 15:13

  5. beden dili en net kanıtı oluyor bence.en son birinin artık beni eskisi kadar önemsemediğini sarılışından anlamıştım mesela.hani ayıp olmasın diye veya tamamen gelişi güzel bir insana 1 saniye sarılıp bırakırız ya, aynen öyle olmuştu.

  1 kasım 2018 17:46

  6. farklı bir perspektiften bakacağım ve sözüm meclisten dışarı.

  ben artık önemsemeyen taraftayım hatta bana yazmasına, gülmesine, konuşmak için harcadığı çabaya bile tahammül edemiyorum; sinirleniyorum ve terslememek için kendimi çok zor tutuyorum. ve karşımdaki kişi beni seviyor, değer veriyor ve konuşmak istiyor. oradan biraz canice göründü değil mi? öyle değil işte.

  zamanında ben ona değer verirken bir anda kestirip attıktan sonra zaman zaman devam eden ve eskiye nazaran mesafeli olan konuşmalarımızı bir kere daha yeni bir 'fanteziye' kapılıp önemsememeye başlayınca artık bende insanlık, arkadaşlık namına her türlü temiz duygu ve anlayış bitti. hayatta asla tahammül edemediğim şey arkadaşlıkları arasında dengeyi tutturamayan insandır ve ben arkadaşlarının ardından gerçekten acı çeken ve hayatı zehir olan biriyim ki aşk meşk asla sallamam. şimdi arkadaş olarak bile görmüyorum kendi açımdan aşması o kadar zor oldu ki kendi adıma bir senede sindirdim. işin en kötü kısmı da bunu bilmesine ve kendi eliyle yapmasına rağmen yüzsüzce, ortada bir samimiyetimiz kalmış gibi dialoğu devam ettirmeye çalışması. hele eski günleri hatırlatıp o günlere dönmeye çalıştıkça, gene öyle oluruz dedikçe kan beynime sıçrıyor. arkadaşım, seni önemsemiyorum. hissetmiyor musun? düş yakamdan çünkü ben zamanında senin yakandan düşmüştüm.

  bu ne böyle karman çorman iç dökme yazısı oldu fjhgfgd

  1 kasım 2018 19:13

  7. beden dili +1 diyorum ve artırıyorum.

  Gülüşü bile değişiyor insanın. Eskiden söylediğm bir şeyde karşımdakinin yüzüne gülümseme oturuyordu ve resmen kalkmıyordu. Bazen yüzü gözümün önüne gelir. Gülümsemesi bile gelip geçici gibi hissediyorum. Sarılmak +1 diyorum kesinlikle sarılışı bile samimi olmadığını hissediyor insan. Hal hatır soruştan bile anlarsın ..

  2 kasım 2018 12:16


  8. Küçük ya da büyük herhangi bir konuda tartışmak karşılıklı konuşmak yerine kestirip atması, çözüm odaklı olmak yerine ne olacaksa olsun havasında ilerlemesi..

  2 kasım 2018 12:59

  9. gecenin bir saatinde onun evinin önündeki durakta onu son bir kez görmek için beklerken,geldiğinde nasıl olduğumu bile sormayıp git dedikten sonra gerçekten dönüp gitmesi,arkasına bile bakmaması.

  2 haziran 2019 22:10

  10. Birkaç ay önce sizi eliyle besleyen(gizlinot: Bu azıcık abartı ama dolaylı olarak da doğru), sınavda ne yaptığınızı merak eden kişinin şimdilerde sizi görünce selam vermemek üzere aniden gözlerini kaçırmasıdır.

  2 haziran 2019 22:55