yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

  1. Bunu özellikle belirtmek istedim. Buz lazer hakkında ne kadar girdi varsa okudum ama hala emin olamadım çünkü insanları buz başlıklı lazer vs diyerek kandırıyorlar. Bu yüzden “buzlazer.com” sitesinden bulunmuş gerçek soprano ice buz lazer olan bi yerde lazer yaptırmış olan süslülerden memnun kalıp kalmadıklarını öğrenmek istedim. Kaç seans yaptırdınız, düzenli yaptırdınız mı yoksa her şeyi düzgün yapmanıza rağmen faydasını göremediniz mi... yorumlarınızı bekliyorum 

  11 ekim 2020 14:54

  2. Bugün ilk seansıma gireceğim ve soprano ice hakkında o kadar az bilgi var ki ben kendi serüvenimi burada paylaşacağım gjdjdj 

  Öncelikle buz lazer internet sitesinden orijinal cihaz kullanan yerlere baktım ve gideceğim merkezi o şekilde seçtim. Kullanılan cihaz soprano platinummuş. Tüm kol, tüm bacak, koltuk altı, genital bölge seans ücreti 500 ₺. 

  Dün arandım ve ilk seanstan önceki günün akşamı bacak, koltuk altı, genital bölgeyi jiletle almam söylendi. Kol kıllarına dokunmayınız burada kısaltılacak dendi. İlk seansıma girip çıktıktan sonra editleyeceğim. 

  1. Seans: 13 mart

  ücret hakkında bir düzeltme yapayım ilk olarak, üst kolumdaki kıllar açık renk oldukları için yarım kol yapıldı ve 450 ₺ seans başı ücret olarak anlaştık. İlk önce koltuk altı, genital, kol, bacak şeklinde gidildi. Toplam 40 - 45 dakika sürdü. Uygulama yapılacak yere bir jel uygulanıyor ve ardından lazer başlığıyla tüm bölge taranıyor. Lazer başlığı her müşteri için streç filmle kaplanıyor çünkü cilde temas ediyor. 

  Acı konusuna gelirsek genitalden korkuyordum ama acı olarak vücudun diğer bölgelerinden bir farkı yok. Başlığın bir süre sonra sıcak olduğunu hissediyorsunuz ama öyle çok bir sıcaklık değil daha çok tatlı bir sıcaklık. Bazen bir kılınız cımbızla çekiliyor gibi bir acı geliyor o kadar.

  Bundan sonra istediğim zaman jilet yapabilirmişim. Sadece jileti kılın ters yönüne değil aynı yöne doğru yap dedi.

  *22 mart güncellemesi*

  uygulamayı yapan kadın bacaklarını jiletleyebilirsin ama eğer dökülmeyi görmek istersen iki hafta bekle gör. bacaklarındaki kılların bir kısmı dökülecek ama bu dökülme yalancı dökülme dedi. dökülen kılların ancak %15 ila %20'si arası kalıcı olacak. bu yüzden hemen kanma demişti. ben de bacaklarımı hiç jiletlemedim ve gerçekten de dökülmeler mevcut. kılı elimle tutup hafif çektiğimde elime geliyor.

  Bir sonraki seans 4 mayıs. 

  ***4 mayıs seansım tam kapanmadan dolayı iptal oldu ve yaptırdığım salonun berrrbat randevu sisteminden dolayı benim 4 mayıs randevum 9 temmuza ertelendi. 1 aylık kapanmaya karşılık 4 aylık bir erteleme.

  ben de salonu değiştirdim artık başka bir güzellik merkezinden devam edeceğim ama yine aynı cihazla. ***

  *bugün 2. seansıma giricem. 10 haziran.*

  *10 haziran güncellemesi*

  her zamanki acı düzeyinde güzelce geçti. daha sonraki seansımı da 29 temmuzda oldum.

  *29 temmuz*

  yine aynı acı düzeyi ama üst kısımda iç bacaklarım biraz fazla acıdı. çoğu kişinin aksine genitalde hiç acı yok jgkdjfl tüylerim seanstan sonra uzuyor ve dökülüyor. uzun süre de o şekil kalıyor. bir sonraki seans yaklaştıkça yine çıkıyor ama dökülmüyor tabii bu sefer. azalma var mı derseniz var. hele ki genitalin üst kısmı süper. bir sonraki seans 10 eylül. 

  *10 eylül seansıma girdim yine her şey aynı. Çok yavaş çıkıyor, çıkanlar yumuşak ve az hele koltuk altım yok gibi artık. Bundan sonra farklılık olursa güncelleme yapacağım çünkü her seans aynı** 

  13 mart 2021 11:11 4 ekim 2021 16:17

  3. Öncelikle buz lazer işine kalkıştıysanız ilk işiniz buzlazer.com sitesinden şehrinizi seçerek oradan size uygun bi klinik seçmek olmalı. Zira ülkede o kadar çok buz lazer kullanıyoruz diyen yer var ki en güzeli markanın kendi sitesinden kontrol etmek.

  Öncelikle benim gittiğim soprano markasının platinum cihazı. Aşırı kalın, siyah ve sık bi kıl yapısına sahiptim. Batıklarımın olmasıda cabasıydı. İnce tüylerde etkiliği var fakat bence kalına etki ettiği kadar değil. 6 seansımı tamamladım. Seans aralıklarım 1 buçuk ay arayla olacak şekilde ayarlandı. İlk seansda düşük frekansta atış yaptıkları için çok fazla acı hissetmiyorsunuz ama her gittiğiniz seansda frekans dalgasınıda arttırdıkları için acı hissi artıyor. Aşırı bi acı oluyor diyemem ama hiç yokta diyemem. Ama başlığının buz gibi olması acıyı, sıcaklığı kısmen engelliyor diyebilirim.

  Kıllarınızın durumuna göre seans sayınız bittikten sonra rötuş seanslarına gitmeniz gerekiyor. 6 ayda bir, senede bir gibi. Ben pandemiden dolayı rötuş seanslarına devam edemedim. Fakat bu durumda bile o kadar memnun kaldım ki. Batıklarım iz bırakmadan geçti. Yeni çıkan kıl asla yok. Bacaklarımda 0 a yakın bi pürüzsüzlük oldu. Bölgesel olarak da aralıklı 4-5 tel kaldı. Gidebilseydim eğer Onlarda rötuş seansıyla hallolacaktır.

  Görüşmeye gittiğinizde size zaten gerekli her şeyi anlatıyorlar fakat kendi deneyimim olarak Seans sonrası tahrişi engellemek için merhem kullanmanız ve sonra ki günlerinizde Güneş kremini ihmal etmemeniz.

  14 mart 2021 03:07