girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

9. Bizi kandıran reklam kampanyalarından ya da reklam alıp boş ürün öven youtuberlardan kurtaran kişi. Takip etmeye başladığımdan beri cildimin neye ihtiyacı olduğunun farkına varıp gereksiz ucuz ya da pahalı cilt bakım ürünlerine para vermeyi kestim. Cildime göre tavsiye ettiklerini aldım gerçektende çok memnunum. Bir dermotologtan bu performansı alamamıştım ben. Allah razı olsun ne diyim.  

26 eylül 00:52

8. Oldukça anlaşılır bir şekilde ürün yorumlamasını seviyorum. Güneş kremleri konusunda beni aydınlatmıştır. Elinden geldiğince sorulara dönmeye çalışıyor. Cildi de pamuk gibi çok hoş bir kadın.

20 eylül 14:58

7. Ürünleri içeriklerine göre yorumlayan instablogger.

Fazlasıyla  yararli bilgiler veriyor. Kendisine yeni bir cilt bakım rutini oluşturacak kişilere tavsiyem bu hatunun sayfasını inceleyin. 

Bende yeni oluşturduğum rutini onun anlattıklarına,önerilerine göre oluşturdum. Hatta ürünlerimi aldığım eczane sosyaleczaci sayesinde çok müşterisinin gelip alışveriş yaptığını bu nedenle kendilerinin de takip ettiğini söyledi. 

20 eylül 00:28


6. keşfedeli birkaç ay oluyor. sayfasından çok faydalanıyorum. bahsettiği ürünlerden not aldığım çok oldu.

burada soru cevap aparatında sıkça sorulan genişlemiş gözenekler, egzama, madecassol krem kullanımı, seboreik dermatit, cilt tipine göre cilt bakım rutini oluşturma gibi konularda oldukça bilgilendirici paylaşımları var. fiziksel ve kimyasal güneş koruyucular hakkında verdiği bilgiler çok önemli.

bir eczacı olarak, "bir ürünün eczanede satılması ürünü güvenilir ya da işe yarar yapmıyor" diyerek altın içeren cilt bakım ürünleri hakkındaki açıklaması ile gönüllere taht kurmuştur. (gizlinot: swh )

yaptığı paylaşımlar ve takipçilerine verdiği cevaplar doğrultusunda bilgili, nazik, araştırmayı seven ve mantıklı bir bilim insanı olduğunu düşünüyorum.

6 temmuz 22:37 6 temmuz 22:42

5. içerik bilgisi sayesinde kendisinden güzel şeyler öğrendiğim hanımefendi. sadece genel kültür olsun diye bile takip edilebilir. burdan da teşekkür ediyorum kendilerine :)

6 temmuz 17:29

4. paylaşımları bilgilendirici severek takip ediyorum ürün tavsiyelerine güvenemedim

6 temmuz 14:11

3. Toksikoloji okuyor olmasıyla gönlümü fethetmiş kadın. Takip ediyor ve birçok şey öğreniyorum. Tavsiye ederim.

6 temmuz 12:29


2. ürün içeriğine önem verenlerin takip etmekten çok hoşlanacağı kişi.

(link: https://www.suslusozluk.com/alüminyumsuz-deodorant?i=815914 aluminyumsuz deodorant) başlığında da belirtmiştim. içerik hakkında yorum yapılacaksa, gamze gibi kişiler yapmalı. işin toksikoloji kısmı, kozmetiğin olmazsa olmazı.

6 temmuz 12:08

1. instagramda çok faydalı paylaşımlar yapan, adeta aradığım kan olan eczacı bir instablogger. kendisi anladığım kadarıyla toksikoloji alanında doktora yapmakta. bu nedenle ürünlerin içeriklerine oldukça hakim, dolayısıyla ürün yorumlamalarına çok güveniyorum. genellikle dermokozmetik ürünleri inceliyor veya deneyimliyor. bir ürünü veya içeriği tabiri caizse bilale anlatır gibi anlatıyor ve yorumluyor(gizlinot: hatta bilimsel verilerle destekliyor). bu yüzden ürüne veya içeriğe karşı içinizde minimum şüphe bırakıyor.

paylaşımlarını severek takip ediyorum. umarım bu çizgide devam eder hep.

6 temmuz 11:29